Fishy blog

• d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Здравейте ,казвам се Радослав и наскоро ми отвориха след като бях баннат от залата на покерстарс за 4 години.Тогава бях започнал с 10$ които за 1-2 седмици направих близо 100$ от сит/го на ниски лимити 0.25/45мен и после бях баннат.Вмомента след скорошното ми отваряне от еуфория набутах 30$ долара и сега част от тях ги няма след безрасъдна ,фиши игра от мен и софта ми го набута .Моята цел е да стана редовен и печеливш играч на ниски входове мтт и снг турнири в рейндж 0.1 -2.2 $ .Бих желал някой добросъвестен играч да ми даде линк към съкратените наименования като РОИ и т.н.,за да мога да разбирам всички препоръки и някоя програмка за ръцете ,профита и това как да слагам дадена ръка в блога.Също така бих приел насоки към точно които турнири да се насоча,като начинаещ.

Банка:Ще направя още един депозит ,за да стане 50$
      Цел:Успехи на ниски нива МТТ,спин го ,сит го.Поне силвър стар.Да не съм риба.
      Време за постигане:Това лято
  • 11 отговора
    • komunqgata
      komunqgata
      Бронз
      За наименованията напиши покер термини в гоогле.За ръце,профита+ още много работи покертракер.От покертракера ги конвертваш тук:
      http://www.handconverter.com/ и после директно ги качваш.Принципно бих те посъветвал да си избереш един формат и да играеш само него.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Здравей, d0m1n33r!Преди 4 години си имал чудовищно ROI .Сигурно затова са те баннали:f_p: ……ROI/Return of investment/ се смята по следния начин: 1.Събираш спечелените пари от всички турнири в които си играл.2.От тях изваждаш сумата от всички входни такси,които си платил.3.Полученото число делиш на сумата от всички входни такси, които си платил.4.Полученото число умножаваш по 100
      5.Полученото число ти дава твоя ROI в проценти.
      Например играл си 100 турнира от които общо си спечелил $120.Турнирите са с вход от $1 т.е. общо входните ти такси са $100.Така се получава: $120 -$100 = $20.Това $20/печалбата/ го делиш на $100/общо входните такси/ т.е. 20/100 = 0,2.След умножаваш това 0,2 по 100 и се получава: 0,2 x 100 = 20.Твоя ROI e 20%.Може да има и по лесен начин,или да не е съвсем точно но да кажат по-вещите във форума.Аз така го знам,така го обяснявам.
      Моят ROI за последните 200 турнира е: -11%/МИНУС 11%/.Сега ако съм ти помогнал ще искам ти да ме научиш как да правя поне наполовината твоето ROI/от първия ти сезон в Старса/.Аз също играя СНГ, МТТ и Спин енд Гоу.Лошото е че само ги играя т.е. губя си времето.От доста време не съм играл в Старса, точно заради скапаното ROI.:fouet:
      Ето това е нашия човек: https://bg.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80-%D0%91%D0%B8%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%B8:-%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%91%D0%BB%D1%83%D0%BC-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA%D1%8A%D1%82,-%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%8A%D1%82,-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0_68252/
      Сметни му ROI – то на тоя юнак ако можеш:mdr:
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Ох за съжаление не мога да се похваля с РОИ като от 2012.Нещата стоят в една и съща рамка ту печеля малко след това ги загубя и така и така само рейка(старс койнс) се вдига.Не мога да си намеря подходящ вид турнир-сит енд го.Почнах с 1.50 фифтита ,но както казах ту се вдигам след това спадам,софтуера много ме къса на ривъра.Получих предложение от един англичанин да ме спонсорира след като видя колко съм търпелив да вляза в балона на един турнир и сега чакам да ми изпрати пари и барем ми потръгне повече .Като да се каже начинаещ играч бих искал да получа предложения къде да почна да се пробвам (без кеш) на ниски лимити конкретно,на 1.50 фифти 30-40% от играчите са само едни и същи и трудно се прави печалба особено от риба като мен.
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Здравейте ,имам няколко въпроса относно програмите към софтуера които повечето използват(което за мен е вид мод против които съм аз ,но щом ги позволяват...)Как се казват някой от тях,изтеглих си един,но така и не можах да го закача и още един триъл вершън супер хъд.Има ли такива безплатни като за начинаещ и кои от тях са най-добрите ?
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Здравейте отново след точно 4 месеца.Бях се отчаял доста от покера по едно време,депозирах няколко пъти и загубих и накрая със събраните старс койнс се върнах в играта.Вмомента спазвам банкрол мениджмънт и играя 1$ 6макс КО хипери понеже има доста риба ,даже и реговете там са слаби.Нямам кои знае какъв рои като се има впредвид слабото начало, а и по едно време ме хвана малко вариацията.Вмомента имам 170 бай-ин-а като от време на време пускам някой турнирче в диапазон 0.27 -2.20.Нямам много обем(около 1300 игри за месец ),но през този месец ми беше натоварено.Също така пробвах да играя за обем с 10-15 маси наведнъж ,но това влияе доста на играта ми и на правилните решения за това реших 3-5 маси без прекъсване,трудно се прави обем така ,но рои бива.Смятах да се впускам за голд стар,но не мисля ,че е възможно на този лимит с толкова малко обем.Евентуално ще премина на 3$ или ще ги смесвам след като достигна 250-300$ поне.Там забелязвам ,че също е пълно с риба както ако не се лъжа и на 5$ ,след това вече става доста,доста по-трудно,а за моето ниво вмомента-невъзможно.Какво мислите за промените които ще са след 2017 във вип системата на покерстарса,ще има ли смисъл да се цъка за рейк като 50% от печалбата(то не че са дали някаква конкретна информация де)?
    • TheOrca
      TheOrca
      Бронз
      Какво мислите за промените които ще са след 2017 във вип системата на покерстарса,ще има ли смисъл да се цъка за рейк като 50% от печалбата(то не че са дали някаква конкретна информация де)?
      Маняк играеш 1$-5$ СНГ, надали рейкваш повече от 2-3К долара годишно, едва ли ще ти е голяма загуба и да намалят РБ в старс
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Лек,след като ще я премахват нормално да нямам стимул да им правя рейк и след като са махнали супер много от предишните награди :) .А и сега пак се посъбира,разбира се ако смятам да живея на него няма как да стане(стига колкото да си платя картата за фитнеса).
    • TheOrca
      TheOrca
      Бронз
      RB пак ще има, сигурно ще го дропнат с 2-3% :)
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Оказа се ,че не го дропнаха 2-3 % ами стана толкова.Аз отново почнах на масите този път вкарах по сериозна банка от 400$ и банкрол мениджмънт който спазвам над 100 бай ина ,освен сега на wcoop си позволих да вляза в 55 и 27 доларовите и ги кашвах .Блога се подновява вмомента съм с 930 $ от след доунсуинг от 1250 които направих за 3 дена в средата на Август.Гледам да не обръщам внимание на бад биййтове които се случват прекалено много пъти ,но понякога пак се тилтвам (като днес) .Какво бихте ми препоръчали за банка около 1000$ да играя ,имам впредвид турнири и снг мтт понеже гледам да не плащам много такси с бързи турнири на една маса след като премахнаха и малкия рейкбек които вземах.
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Така като гледам в форума рядко се пише особено в моята тема,но все пак ще продължа.Как продължи от там където бях писал,стана така ,че от 400 до 1300 банка и след това падна до към 800 след супер бад бийтс и от време на време моя лоша игра след което изтеглих 700 и си оставих 100,вкарах 3 пъти по 10 заради юсеин болт и станах с 130 ,като продължих да си играя турнирите които играех от 1.1 до 11 долара което е против банкрол мениджмънт ,както и да е няколко дена бях брейкъвън до 170 долара докато не взех първо място на 11 $ 6 макс КО за 1300+ 90$ на 11 зоом 6 макс КО ,след което то и преди това си продължиха бад бийтовете.Тоя път изтеглих 750 и си оставих 700 мисля,след кеото още повече бад бийтс ,а след няколко бад бийта в началото усещам как аз самия почвам да играя много слабо,ако са по средата на сесията не им обръщам внимание.Ся съм останал с около 500 като продължавам да си играя 1.1 до 11 $ турнири предимно супер нокаут понеже освен ,че имат повече трафик играчите там са много по-хазартни въпреки това не им пречи да ми бият КК префлоп с 3 4.Постоянно записвам 40-60 места в турнири с по 1000-3000 рънъра ,но това както знаете не е достатъчно.Все още не съм си купил помощен софтуер,също така няма с кой да си анализираме ръцете ,гледам българи редовни по моите лимити свет йорданов и други ако някой от тях влизат в тоя профил с удоволствие бих си побърборил с тях.
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Така преди 5 дена записах 1 во място на 1$ за 140 на следващия ден 3 то за 515 на сатърдей сплаш и 100$ на 11 % боунти билдер след като ми СБ вс ББ лимпнах нарочно,за да сложи алл ин и така и стана платих с А вале оня имаше А 9 и му пусна 99 ,а се очертаваше доста дийп рън.Понеделника изиграх само няколко тура ,а снощи 3 ти на 7.5 $ Ко рег спеед за 650 след като не ми издържаха 88 вс А 7 както винаги пусна А .Банкрола набъбна както и мотивацията разбира се ,спазвам мениджмънта даже доста над 100 бай ина и така имам още около месец да играя,дано да шипна още няколко тура финални маси.