Покерстарс

• thehunter1
      thehunter1
      Начален
      Здравейте!От една седмица покерклиента ми забива непрекъснато.Трябва да влизам и да излизам постоянно.Аватара ми ту се появява ту изчезва.Някой има ли подобни проблеми.....Преинсталирах няколко пъти покерклиента, но все същата.Постоянно ми се появява проверка за статус на мрежата и пр. тъпотии.Много сериозно ми писна.Доставчика ми е Близу.Проблеми с други сайтове нямам.Само с Покерстарс.Някой може ли да помогне?
  • 5 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, thehunter1

Пробвай да смениш името на папката в която е инсталиран Poker Stars. Примерно от Poker Stars.bg на Poker Stars, при мен се получи. Или инсталирай в нова папка.

Поздрави,
      Иван
    • thehunter1
      thehunter1
      Начален
      Благодаря Vankata112 !Деинсталирах клиента.Направих нова папка pokerstars на C.Изтеглих го наново и при инсталацията му посочих да се инсталира в новата папка.Обаче след това проблемите пак се появиха.Писах и на съпорта на Старс, но отговор не получих, а може и да не получа защото писмото ми не беше особенно любезно.Изпуснах си нервите ,защото загубих няколко Спин енд Гоу заради тия сривове на софтуера.
      На сутринта вече ми мина и ми хрумна идеята дали пък не е в моя Уиндоус проблема,или в интернет доставчика.В работата ми доставчика е различен.Изиграх няколко турнира/с виртуални пари/ на служебния компютър, а също и на един лаптоп който ми е под ръка и засега няма никакви засечки:f_thumbsup: Всички компютри са с Уиндоус 7.Довечера ще взема лаптопа и ще играя от вкъщи да видим какво ще стане.
      Или Уиндоуса ми се е бъгнал, или пък по някаква причина интернет доставчика ми има проблеми с комуникацията със сайта на Покерстарс.Това последното не ми се вярва защото с други сайтове проблеми нямам.Дано да се окаже проблема в скапания Уиндоус.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Hello xxxx

Thank you for your email.

Over the last few days we have received hundreds of reports of images not showing up at our tables - including yours. We would like to apologize for this inconvenience and reassure you that our programmers are working on identifying and addressing the issue.

Although we can not provide you with a time-frame for a resolution, we know how important it is for you and all other players, to get this issue fixed as soon as possible and are working towards doing so. Once resolved, we expect your currently approved image to show up at the tables.

In the meantime, we kindly ask for your patience and understanding.

Regards,

Joonas
      Stars Support
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      По принцип е добре да направиш настройките на "защитната стена". Също да зададеш на файловете на Старса "Run as admin". Пробвай също така да си стартираш старса от PokerStars.exe. Тва, където ти излиза на десктопа е за ъпдейт и старт.
    • NikidoduroFF
      NikidoduroFF
      Начален
      Здравейте, Николай,

Благодарим Ви за отговора и за предоставените файлове.

За да проучим този проблем по-задълбочено, бихме искали да Ви помолим за съдействие.

Трябва да добавите един ред в текстовия файл user (или user.ini - файлът е един и същ, но може да се показва с различно име в зависимост от това, дали е избрано да не се показват разширения). Можете да го намерите, ако отворите главното лоби и изберете „Помощ” -> „Отвори папката с настройки”.

Можете да намерите user.ini и като отворите съответната папка в зависимост от операционната система, която използвате, като следвате тези инструкции.

За Windows Vista, Windows 7, Windows 8 и Windows 10

1. Натиснете Win+R (бутонът Windows се намира в долната лява част на клавиатурата между Ctrl и Alt).
      2. Напишете следното или го копирайте и поставете в полето за търсене и натиснете Enter:
      %USERPROFILE%\AppData\Local
      3. Намерете и отворете папката на софтуера за игра.
      4. Намерете файла user (или user.ini) и направете долупосочените промени.

Уверете се, че сте затворили софтуера за игра, преди да направите промените. Отворете файла user в Notepad или в любимия си текстови редактор (не използвайте текстообработваща програма за документи). Можете да направите това и като натиснете двукратно на файла или натиснете с десния бутон на мишката и изберете „Отвори с” и след това Notepad.

Моля, копирайте и поставете следния текст в края на файла, точно под последния ред.

[Debug]
      WriteCallStack=1
      WriteMiniDump=1

Запазете файла на същото място: „Файл” - „Запиши” (или натиснете CTRL+S на клавиатурата).

След това, стартирайте отново софтуера за игра и проверете дали проблемът продължава.

Ако възникне отново, моля, изпратете ни актуално копие от регистрационните файлове и още един файл от същото място, който се нарича PokerStars.dmp.

След като получим тази информация, ще можем да проучим проблема по-добре.

Благодарим Ви за съдействието!

С уважение,

Cyril
      Поддръжка Stars
      При мен се оправи така ,но искаха да им изпратя компресирани лог файловете си.