Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Измама. Покерът е нагласен.

• jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Напоследък все повече и повече с моите приятели оставаме с впечатлението ,че покерът е много нагласен. Особено тия машинки в старса. tnotnotnotgwcrf направи вече 400 турнира и все още не му е пуснал милиона. Какво е т'ва?
      Просто не си губете времето с тоя покер...
  • 43 отговора
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Не, ве, не е нагласено. Просто шанса е много малък.
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Е добре e колко да е малък, т'ва са почти 500 турнира, сега направихме още няколко и пак нищо. Все на 2-3 след него сме... Един път ли не можахме да го уцелим
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Освен да сме в някакъв даун? Не знам, сериозно се замислям вече...
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Тва 500 турнира нищо не са. Ти знаиш ли колко малък е шанса? Все едно да пуснеш два фиша в тотото и после да вдигаш скандал що нямаш шестица. Тва е несериозно твойто...
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Е вие пък за един милион ли сте :D
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Е колко турнира да напрайм бе, 2000 ли..
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Аз на тия тъпни преди се бях наврял $600-700 за два дена и вече ми беше изпушила главата. И ударих втората сума. Там 6к, 5к първото място. Влизах Ол ин, като побъркан. Като се качи малко блинда.. Само ми фолдваха, вземат малко чипове, после пак фолдват. Единия вече го заклах с шорт стак. Държах 80% от чиповете. Блинда беше вече 60 чипа, нещо такова. Оня с 3 блинда, значи даже повече съм имал от 80%. Само фолдва. На края не издържа :D , почна да колва и ме събра . Всеки път с по-слаби ръце. Ей, много яко чувство.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Някой админ е натиснал копчето на края с мазна усмивка.
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      За кво ви е милион? Само ще си блъскате главите какво да го правите :)
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Първоначално публикувано от insomnia666
      Тва 500 турнира нищо не са. Ти знаиш ли колко малък е шанса? Все едно да пуснеш два фиша в тотото и после да вдигаш скандал що нямаш шестица. Тва е несериозно твойто...
      Как да е малък шанса, всеки път като се връне ролетката минава поне веднъж мах-а...
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Играеш на 100 $ спинове, печелиш ги всичките, 2х само да ти се пада си 100$ напред от турнир, 10к турнира (по 5к на месец, за 2 месеца си готов) ей ти го милиона, няма тото, няма вариация. Пък то няма само 2х да ти се пада, ще удряш и 4х, значи два пъти по бързо...
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      хахаха разсмя ме сутринта. 400 игри - значи си имал 400 шанса да ти пусне играта за милион - нищо повече. Това е като червеното и черното на рулетката - 50% шанс със всяко ново завъртане. Това че предните три пъти е било черно не означава, че на четвъртия път ще ти се падне червено. Просто отново ще имаш 50% шанс :)
    • JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
      За мен това си е каръщина.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте ,

наистина ли никой не схваща иронията в постовете на jaarJaar :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Поздрави!!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Баси, снощи изиграх 3 и на мен не ми се падна милиона. По-лошото е, че този с множител 4 го загубих, а спечелих само x2-ките...
      Но щом смятате че трябва по-голял обем - 400-500 турнира - ще се напрегна повечко.

Инак тъкмо мислех да сменя формата, след като за сега ми върви супер много на PLO8 и няколко игри съм или първи или втори:

Може би е заради залата.
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      Първоначално публикувано от AnimeWatch
      Здравейте ,

наистина ли никой не схваща иронията в постовете на jaarJaar :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Поздрави!!!
      А наистина ли не схващаш иронията в постовете на останалите
    • crazypsycholog
      crazypsycholog
      Бронз
      И 10к спина да изиграеш, пак може да не видиш джакпота. Все пак не бива да се забравя, че акционерите на Старс-а са много обезпокоени от финансовите резултати на залата в последно време :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от VaskataBuci
      Играеш на 100 $ спинове, печелиш ги всичките, 2х само да ти се пада си 100$ напред от турнир, 10к турнира (по 5к на месец, за 2 месеца си готов) ей ти го милиона...
      Това ми звучи като текст за реклама за бърз кредит. :D
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Днес изиграх още 50 и пак нищо. Май само залъгват хората с тоя милион.