покер блогче - ей така

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      От всяко дърво свирка не става, от всеки клон тояга също, та реших вместо да си поставям цели да гоня нещо в покера, просто да си играя за удоволствие , затова и блогче ей така за удоволствие.
      Никакви цели, никакви достижения няма да стоят на преден план. Играем си за спорта , и ако взема пък изкарам нещо повечко , ще бъде инвестирано в пътувания, за да знам , че са добре инвестирани пари...

Не бях играл от месеци , понеже бях из чужбините и наскоро видях, че макар да съм си изтеглил банката са останали 5$ в старса, почнах си с тях на 0.25$ - 45 и ги докарах за кратко до 20$ , след което се преместих на НЛ2 зуум където съм си и сега.
      Та в момента цъкам с неголяма банка, за шоуто

Формат : НЛ2 зуум
      банка старс: 53.87$
      Изтеглени за харчене: 0$
  • 2 отговора
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      цък разцък малко на НЛ2 , и вече ударих 60$, и почти изкарах 1ва от 25 стъпки за сребро, което си е и 45 цента рейкбек :) )

Формат : НЛ2 зуум
      банка старс: 60.03$
      Изтеглени за харчене: 0$
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      избутах до малко над 68$ , шаренко ми е и заглеждам 0.50$ - с четиридесет и пет чиляка в ситни и гоуни секцията.
      Захапвам ги аз, няма да гоня обеми , важното е да разцъкваме и малко да шаваме напред.
      Ако тръгне и направя профит на 130$ ще кача на 1$-ките на същия формат

Имам едни 100$ в пейпаля , и мисля да са инвестиция скоро в хм2, или покертракер , да се покажа като леко сериозен де..
      а пък ми дойде туко що една интересна идея. няма да барам бонус точките дето се трупат и след време като станат много, ще ги обменя в $$ и ще са за плащане на коучинг при някого .

Формат : СНГ 45 мен - 0,50$ турбо
      банка старс : 68.09$
      Изтеглени за харчене : 0$
      натрупани за коуч: 3$:f_drink: