Предизвикателство на Денислав :20-200$

• invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте казвам се Денислав d.stoykow в pokerstars на 20 години и преди съм пробвал да правя предизвикателства но нещо не съм имал дисциплината да ги завърша е сега съм решил да го направя.Така почнах да играя от вчера депозирал съм 20 долара и идеята ми е да играя моите любими Сит Анд Го на една маса 9 човека за 0,50 цента което прави 20 входа.
      Ще си старая да играя мин 20 мах 40 игри на ден зависимост от това колко свободно време имам .Приемам съвети и се надявам с ваша помощ да достигна целта :) :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
  • 16 отговора
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Малко повече да разясня каква ми е идеята.Ще играя по 0,50 докато направя 60 долара и това ще мина на 1,5$ Сит анд Го тогава за да мина на по-голям лимит ще трябва 40 входа.Та за поя ясно

0,50-от 20 до 60 $
      1,50-от 60 до 150 $
      3,50-от 150 до 200 $
      И така до целта в последствие мисля да разнообразявам не само Сит анд Го на 1 маса но и да кажем и на две.
      Сега играя 6 маси на първата фаза от предизвикателството ми.Ще се радвам да чуя мненията и съветите ви за това което съм измислил.
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      След два дена в който достигнах дори и до 2,50 ,но след това успях да стигна пак до 10 реших да вкарам още 10 долара.Прочетох днес доста стратегии за микро сит анд го които бях позабравил утре мисля да продължа и ще видим какво ще стане
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравей !
      Ако си решил по-сериозно да се занимаваш с покер , обърни внимание на банкрол мениджмънта . Той е най-важен , в противен случай рискуваш да се занулиш ( ако не е проблем за теб ) .
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравей благодаря за съвета,на това и гледам да наблегна ако имаш някакви съвети или забележки към плана ми ще се радвам да ги чуя :)
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Съвета , който бих ти дал е да управляваш по-тайт банкрола си .
      Смятам ,че за тези нива 50-100 БИ би било едно добро управление на банката .
      Аз лично бих постъпил по следния начин ( ако ми се налагаше да играя този формат ) :
      20$ - 60$ - 0.5$ вход като при достигане на 60 $ атакувам 1.5$ , ако падна до 30$ свалям отново на 0,5$
      60-150$ - 1,5$ вход , при достигане на 150$ атакувам 3,5$ , ако падна до 70$ свалям отново на 1,5 $ .

Нямам представа какви са входните такси нагоре по лимитите , предполагам 7 /15/30 ..
      Тук е важно да се вземе предвид какви лимити си играл преди това и какъв опит имаш . Един може и 40 БИ да ги управлява без да фалира , друг може и с 100 да бъстне .

Успех !
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Благодаря ти много за съвета ще го имам в предвид имам още 4 турнира да изиграя и ще кача крайните резултати от днескашният ден
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте на всички.Днескашната равносметка след изиграни 40 SNG.
      три-1 места
      четири-2 места
      осем-3 места
      Първите ми 20 игри бяха многоооо слаби.Осъзнах,че доста често с-бетвам и играя карти като A J,A Q и подобни и съответно доста често отпадах рано от турнирите .Фокусирах си играта започнах да играя по тайтх и вторите 20 игри съм много доволен от играта си.Осъзнах ,че най-силно играя когато блиндовете станат 100/200.Мисля , че днес беше доста поучителен ден само осъзнавам че ми куца играта като останем 4 човека ,но ще работя да оправя и това.Дано да ви е интересно да ме следите и се надявам на повече отговори в бъдеще да оживим дискусията :D .Сещам се вчера като четох няколко статии ,как беше написано ,че в началото на тези лимити ако имаш някаква работа из вкъщи можеш да я свършиш и тогава да почнеш да играеш :D .E това е от мен за днес.

Банка:20,80$
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      AApostolov реших да послушам съвета ти и да се дигна на по голям лимит на 40 входа.Сега ще редактирам по-горе
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте на всички обзора на деня е след 40 SNG.
      шест-1 места
      осем-2 места
      седем- 3 места.
      След първите 20 мнгоо добри игри :f_cool: :f_cool: в който бях ги разкатал реших да почина и да излезна навън и вечерта доста слаби 10 игри може би едни от най-слабите пропилях много добри скатове и отпаднах доста тъпо :f_eek: :f_eek: . Успях да се концентрирам и направих последните 5 от 5 в парите,само последната маса от голям стак отпаднах 3 :( :( .Доволен съм от играта има напредък спрях да правя малоумни с-бетове и си подобрих играта на балона което ме радва надявам се да продължа така и да си дигна win-rate.Не съм сигурен дали ще успея утре да изиграя 40 SNG ,че съм на интервюта за работа ще направя дано да имам достатъчно време та това е от мен за днес :) .Иначе малко бавно се движат нещата,но докато не си подобря още играта така ще е бавно но славно :f_drink: :f_drink:

Банка:25:50$
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте на всички обзора на деня е след 35 SNG и един мисклик за 3,50....... :f_confused: :f_confused:

четири-1 места
      шест- 2 места
      четири-3 места
      Днеска беше доста лош ден за мен за покер.След като се върнах от интервютата изиграх 14 SNG и бях влезнал в парите само на 4 и то не ,защото нямах късмет или нещо такова пропилях доста шансове и доста големи стакове, научих доста важен урок не играй покер като си недоспал :D също забелязах една доста притеснителна грешка ,че при голям стак вместо да кажем да рейзна с карти като А 10 или А J влизах алл ин с/у малките стакове от бутона и почти винаги получавах call със 10 и 4 или 10 10 и отпадах,за капак на "добрият покер ден", към 35 SNG съм дал по низходящ ред SNG и съм се регистрирал по погрешка за 3,50..... :f_zZz: :f_zZz: след като видях това реших да изиграя тези на който съм се регистрирал и да спра за днес явно съм доста разсеян.A иначе за масата а 3,50 отпаднах много тъпо на A K с/у A K s,даже разбрах че играя за 3,50 някъде в средата на турнира :D ,но си приложих същата стратегия . Единственото положително за мен днес е ,че поне ме взеха на работа и утре започвам надявам се да имам достатъчно време да играя 40 sng ако не ще се наложи да ги намаля :D .Интересно ми е да чуя ваши мнения и съвети :) :f_rolleyes: :f_rolleyes:

Банка:20,20$ :f_o: :f_o:
    • fenche93
      fenche93
      Бронз
      Не мисля, че е грешен All in-а срещу малките стакове. Може ли една, две ръце да постнеш от този тип за който спомена.

:gl:
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      С удоволствие може ли само да ми разясниш как правилно да качвам ръцете благодаря ,че до сега не съм качвал :)
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте на всички днес не успях да играя никакъв покер само 1 SNG :D утре мисля че ще се върна по рано от работа и се надявам да играя :)
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте на всички пиша ви че прекратявам предизвикателството за неопределено време просто нямам никакво свободно време ,надявам се в най скоро време да се върна на масите
    • crazypsycholog
      crazypsycholog
      Бронз
      http://pokerprolabs.com/d.stoykow/pokerstars
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Именно за това съм написал ,че прекратявам пердизвикателствово и с покeрa за неопределено време :)