Предизвикателство 10$ до 1000$

• sunkopro
      sunkopro
      Бронз
      Привет на всички.
      Казвам се Станислав на 18 години съм. Играя покер от доста време. Наскоро реших да почна предизвикателство като превърна 10$ в 1000$ в pokerstars. Досега нямах много време да играя покер защото ходих на училище, но лятната ваканция настъпи и е пред мен така че да видим докъде ще ни отведе това изпитание. Банката ми до момента е 45$. Ще пускам стреам в twitch където банката ми ще се вижда и може да следите докъде съм стигнал в това начинание. Ще спазвам банкрол мениндймант от 100 входа. Турнирите които ще играя са SNG 0,50$ (45,180 players) и някой друг турнир който влиза в банкрола. Елате да се забавляваме заедно и да видим докъде ще стигнем. :)

Stream: https://www.twitch.tv/kusmetko
  • 4 отговора
    • sunkopro
      sunkopro
      Бронз
      За днес приключи стрийма. Днес небеше никак добър ден, надявам се утре да е по-добър. Все още има какво да се учи за покера и правя много грешки, но с времето се надявам да се изчистят грешките ми.
      Начален банкрол: 10$
      Начало стрийм: 44$
      Край: стрийм: 38$
      Резултат за деня: -6$
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Няма да стане. Трябва ти по-голяма банка и повече четене.

Единствения шанс с тази банка е да имаш късмет и да дръпнеш бързо преди да те е ударила варияцията. Два кофти дни и си аут или започваш да играеш супер тайт защото те е страш да не изгубиш банката.

Съвет - за начало играй SNG на една маса.
    • sunkopro
      sunkopro
      Бронз
      Смятам че 100 входа за такива СНГ са достатъчни за игра. Но сега ще се консултирам с coach и ще видим какво ще стане. Благодаря ти за съвета ще го имам впредвид :)
    • Bero63
      Bero63
      Бронз
      Ще следя. Аз започнах такова предизвикателство, но на кеш.