Мнение за Стратегическите статии.

• lachezar
      lachezar
      Бронз
      Здравейте
      Бих желал да изразя балагодарноста си към сайта и екипа за отличните статии.Играя покер от две години и преди да намеря Poker Strategy не напредвах много в теорията на покера.Учех се от всякакви материали,книги и филми.В общи линии теоретично беше пълен хаос.Сега вече ме е яд за пропуснатото време,но какво да се прави тогава нямаше такава реклама.Лично аз разбрах за саита от реклама в едно EPT от 2008 по спортните канали.Не искам някои да си помисли,като чете това , че е някаква реклама,просто искам да изразя собственото си мнение.Желая ви успех в работата и в развитието на сайта.
      Поздрави
      Лъчезар
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @lachezar,

Добре дошъл сред нас!!

Благодаря ти за топлите думи и сърдечно ти желая успех в покера!

Поздрави,
      Деси
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      И аз много благодаря за обратната връзка и се радвам адски много, че нашата страница ти е била от полза.

Предстои ни да публикуваме още много учебни материали - статии и видеоматериали, скоро ще има и тренировки на български език, така че stay tuned! И се надявам и за в бъдеще да сме ти полезни и покер кариерата ти да е бляскава!

Поздрави,

Надя
    • 60dsz60
      60dsz60
      Бронз
      Здравейте,много хубаво,че предлагате видеообучение,но ,моля да бъде на 1 маса.Ако съм толкова добра да следя играта на 4 маси,сигурно нямаше да съм в този сайт
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей 60dsz60,
      Играта на повече маси е нещо, което се научава с практика. Стига да отделяш време, съвсем скоро ще се научиш лесно да следиш 2,4 или дори 8 маси. Екипът ни от професионалисти е стигнал до заключението, че на 4 маси се играе оптимално, максимизирайки съотношението уинрейт и учене към ръце на час. Все пак в началото можеш да се придържаш към Прегледите на сесии, тъй като там треньорите говорят максимум за 1 ситуация едновременно и спират видеото, докато я обсъждат.
      Сама разбираш, че видеоматериалите трябва да имат ограничение в продължителността, и все пак да показват достатъчно интересни и поучителни ситуации. В този смисъл видео на живо (а не преглед на сесия) няма как да е на 1 маса (особено на по-ниските лимити), тъй като в 96% от времето нищо няма да се случва.
      Поздрави,
      darkonebg
    • 0oKio0
      0oKio0
      Бронз
      Даже в някои видеа господата треньори и анализатори превъртат времето напред, за да не гледаме как фолдва някви катри, а да разглеждаме интересни ситуации. А какво пречи да ги гледаш няколко пъти?

Адмирирам тренировки на бг език, някви общи тренировки, личен треньор и прочие! Дори с 100дорара банка бих дал 50 за треньор!(смятам че не съм единствен). Едно е да гледаш, видеа, друго е жив коментар над играта ти.

Смятам че за статус "сребро" трябва да има доста повече видеа, още повече че тоя е бая голям "препъни камък" : ) Аз лично съм за, преглед на сесии, със СнГ Уизърд и там с програмите. Все пак трябва да мисилим за оптимална игра.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @0oKio0,

Здравей и мерси за споделеното мнение. Видео продукцията на български език започна преди броени седмици, но скоро ще разполагаме с още доста видеоматериали.

Желая ти успех на масите!

Поздрави,
      Деси
    • lachezar
      lachezar
      Бронз
      Здравейте,

Реших да продължа Статията,а не да започна нова защото мисля ,че нещата които искам да споделя са свързани.Става дума за това ,че неспазването на Стратегиите и лошото управление на банката водят до големи загуби.Вината си е изцяло моя,но бих желал с тази статия да предпазя някого от подобни грешки.Искам да споделя ,че всяко развитие си има определено време и да искаме да печелим повече и по бързо няма как да стане ако не сме добре подготвени.За целта трябва да се препрочитат Стратегическите статии по няколко пъти до пълното им разбиране и да се спазва необходимата дисцилина.Ако има някакви проблеми или неразбиране би трябвало да се използват форумът и сътрудниците на сайта.Мога само да ви уверя, че тези неща ги споделям от 2 годишен труден опит и са верни.Стратегическите статии са полезни и са много добре предложени,не се съмнявайте в тях те работят.Бях направил много добра банка/ 280 $ /,като играех 2 седмици на SSS NE NL 25 FR,но един тилт ме накара да фалирам за няколко часа.Така ,че сега докато събирам пари за нова банка реших да напиша няколко реда.Това не ми е първи фалит и понеже имам голямо желание да се занимавам с покер,приемам нещата филосовски и си правя необходимите изводи.Голямото самочувствие пречи на играча да се усъваршенстава,за това нека не подлагаме на съмнение Стратегическите статии,а да ги спазваме.Това последното го написах,защото видях във форумът как някои сътрудници на саита / KUKKY,DESSIP и др. / се опитват да помагат на някои,който не знаят за какво става дума.Преди да се задават стратегически въпроси би трябвало да се прочете поне някакъв минимум.

Поздрави

Лъчезар