Входни задължения в PokerStars

• whisper95
      whisper95
      Начален
      Здравейте,

Опитвам се да играя по стратегията на средния стак, но след като сменям често масите, покерстарс ми налага по-висок минимален вход.
      Тоест не мога да приложа стратегията, както е описана. Можете ли да ме съветвате как да се справя с този проблем ?
  • 4 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей whisper95,

Добре дошъл във форума ни! Стратегиите ни с къс стак дават предимство пред другите играчи и затова PokerStars въведоха това правило. Може да комбинираш и да започваш с по-малък стак и когато се удвоиш да продължиш по Стратегията на големия стак:

Стратегията на Големия стак

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Боби.
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Да, 20ББ стакове, dealt методи, седят някакви с едни таблици и буквално крадат парите на останалите. Е да, ама това беше едно време, сега вече за щастие го няма. Покерът е игра на умения, а не на таблици и трябва да си остане такава. Ако искаш да се развиваш, вложи малко мисловен процес, предлагат се достатъчно ниски лимити, за да може всеки да си позволи да играе нормален покер.
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Първоначално публикувано от semiramiRNMD
      предлагат се достатъчно ниски лимити, за да може всеки да си позволи да играе нормален покер.
      Не знам как ги мислиш тия работи ,особено в старса , по скоро са взаимоизключващи се , откъде да знам може да има и нормални аз лично малко такива съм срещал
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от lowstacker
      Първоначално публикувано от semiramiRNMD
      предлагат се достатъчно ниски лимити, за да може всеки да си позволи да играе нормален покер.
      Не знам как ги мислиш тия работи ,особено в старса , по скоро са взаимоизключващи се , откъде да знам може да има и нормални аз лично малко такива съм срещал
      Е то това е ''нормалния покер " просто си търсиш по-слаби от теб и си ги обираш :)