Персоналният линк "Покани приятел"

• userboard
      userboard
      Бронз
      Здравейте,

Искам да запитам възможно ли е да се промени страницата, която се зарежда когато някой кликне на персоналният ми лик за "покани приятел"?

Какво имам предвид: ако напиша в нов браузър bg.pokerstrategy.com (без cookies към сайта) се зарежда различна страница "Стани успешен покер играч", а когато кликна върху персоналният ми линк (http://bg.pokerstrategy.com/uERG9M) за "покани приятел" се зарежда страницата с новините. Според мен началната страница с описанията на стъпките за регистрация и получаването на бонуса е много по-атрактивна за нов посетител на сайта, последвал линка ми, отколкото новините, които може да прочете и по-късно. Да не забравяме, че водещият мотив за повечето новорегистрирани е получаването на $50 и бъдещ успех с помощта на стратегиите, описани в сайта. Може ли в моя конкретен случай да се промени зареждащата се страница с първата, която съм посочил?

Поздрави,
      Христо
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей userboard,

Да, можеш да рекламираш различни конкретни страници и твоят линк Покани приятел да е активен. Тази статия ще ти покаже как точно става това.

Ето ти един линк, който винаги ще води към началната страница:

http://bg.pokerstrategy.com/uERG9M/about/

По принцип и http://bg.pokerstrategy.com/uERG9M води до същата страница, ако си нов посетител. Ако вече си регистриран, автоматично сайта те пренасочва към новините.

Поздрави,
      Станислав
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от userboard
      Здравейте,

Искам да запитам възможно ли е да се промени страницата, която се зарежда когато някой кликне на персоналният ми лик за "покани приятел"?

Какво имам предвид: ако напиша в нов браузър bg.pokerstrategy.com (без cookies към сайта) се зарежда различна страница "Стани успешен покер играч", а когато кликна върху персоналният ми линк (http://bg.pokerstrategy.com/uERG9M) за "покани приятел" се зарежда страницата с новините. Според мен началната страница с описанията на стъпките за регистрация и получаването на бонуса е много по-атрактивна за нов посетител на сайта, последвал линка ми, отколкото новините, които може да прочете и по-късно. Да не забравяме, че водещият мотив за повечето новорегистрирани е получаването на $50 и бъдещ успех с помощта на стратегиите, описани в сайта. Може ли в моя конкретен случай да се промени зареждащата се страница с първата, която съм посочил?

Поздрави,
      Христо
      Гледай това да не е водещия ти мотив, като рекламираш, защото никой няма да получи никакъв капитал и винаги ще има 'техническа грешка', ако се наложи да им дават бонус или пък на теб, че си реферирал някого :D
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadelin

Гледай това да не е водещия ти мотив, като рекламираш, защото никой няма да получи никакъв капитал и винаги ще има 'техническа грешка', ако се наложи да им дават бонус или пък на теб, че си реферирал някого :D
      Яко хейтъри има в този форум, ей!

Имаш ли някакви доказателства, че никой не получава бонус или ти си просто поредния интелект, който бълва празни приказки?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Nadelin,

Коментарът ти може да бъде счетен за спам. Не виждам нищо друго, освен нападки към персонала на PokerStrategy.com. Негативното ти отношение е навсякъде, а критиката дори не е конструктивна. Разбирам, че си разочарован, но има отдел за клиенти, който се грижи за сметката ти и проблемите с нея. Относно тракването на твоята сметка (разгледах доста теми, където си писал тия дни), та тракването на сметката ти няма нищо общо с икономическата криза. Ние работим и се грижим за вашите интереси с пълна пара, както сме правили винаги.

Тракването: от техническа гледна точка, ако залата потвърди, че ти не си се регистрирал чрез нас и ние имаме писмено доказателство за отказ на трансфер по точно тази причина, ами няма как да кажем на 888poker, клиентът 100% се е регистрирал през нас, просто е имал технически проблем, тези приказки не минават в онлайн геминг бизнеса.

Съжалявам, че си имал проблеми, но във форума те не се решават, а с отдела за клиенти, който няма право да изнася информация за твоята сметка извън кореспонденцията си с теб от съображение за сигурност. Този месец има капитал в Cake, за съжаление мисля, че отново във форума споделяш, че и там имаш сметка. Другата зала е FTP, а последните две са PartyPoker и William Hill, но в тях можеш да играеш само извън България. Остава ти само да се заредиш с търпение и да видиш в коя зала ще има капитал следващите месеци, или пък да вложиш свои средства в една от залите тук: Залите за депозит.

Програмата Покани приятел има Условия за ползване, както и всички други наши услуги. Злоупотребите са нещо, от което всеки един бизнес трябва да се предпазва, за да може да осигурява на всички свои лоялни клиенти продуктът, от които се нуждаят.

Отправям ти учтиво предупреждение, че повече нападки няма да толерираме във форума. Това е покер общност и всички тук се държим професионално един към друг, приятелски, но не и враждебно.

Поздрави,
      Деси
    • userboard
      userboard
      Бронз
      Благодаря за отговора, ще ползвам този линк. :s_thumbsup: