Оторизация на кредитна карта

• berlin666
      berlin666
      Бронз
      Колеги,
      моля за помощ. Изпращам формата за оторизация на Tigergaming за 5ти път и все нещо не ми харесват как съм си сложил кредидната карта под листа. Всички други документи ми ги приеха само за този ми изядоха душата .
      Моля ви за спешна помощ някой на български да ми обясни стъпка по стъпка какво имат предвид със:
      "In the space provided at the bottom of the form, make and imprint of your credit/debit card by placing the card under the printed form and very lightly rubbing a pencil over the top. "
      Ще съм ви много благодарен
  • 9 отговора
    • berlin666
      berlin666
      Бронз
      Явно никой не се е оторизирал още :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      Аз знам английски до някъде ама това не мога да го разбера . Пък тия тайгър гейминг какво очакваш ..
    • fullrunRNMD
      fullrunRNMD
      Начален
      Първоначално публикувано от berlin666
      Колеги,
      моля за помощ. Изпращам формата за оторизация на Tigergaming за 5ти път и все нещо не ми харесват как съм си сложил кредидната карта под листа. Всички други документи ми ги приеха само за този ми изядоха душата .
      Моля ви за спешна помощ някой на български да ми обясни стъпка по стъпка какво имат предвид със:
      "In the space provided at the bottom of the form, make and imprint of your credit/debit card by placing the card under the printed form and very lightly rubbing a pencil over the top. "
      Ще съм ви много благодарен
      Конкретно какво ти искат и аз не мога да разбера и затова не мога да ти помогна с превода, но мога да ти кажа как аз процедирам с верификацията. Картата я слагам на килима :D и я снимам с апарата/телефона от двете страни, скривам си няколко от средните цифри на картата + кода за сигурност и им я пращам. По тази процедура до сега никъде не са ми прави проблеми.
      За личната карта същото, само че там крия последните 4 цифри от егн-то и последните 3 от номера на карта. При едни зали няма проблем и верифицират при други не става и се налага да им пращам чиста лична карта втори път, но аз винаги си пробвам - където мине номера.. мине. 8-)
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравей ,
      не съм играл в тайгъргейминг , но това , което те карат да направиш е да сложиш картата под лист и с милив да търкаш върху него , за да се отбележат цифрите ...
      По този начин ще докажеш ,че не си снимал нечия карта , а я имаш и физически .
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей berlin666 ,

доколкото разбирам искат да поставиш формата която попълваш за верификация върху картата и леко да потъркаш отгоре с химикал или молив за да се отбележат цифрите на картата върху хартията.Това място се намира най-долу в тази верификационна форма.Дано съм ти бил полезен.

Поздрави,
      Георги
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей berlin666,

Би трябвало да са ти пратили файл, който да разпечаташ. На него вероятно има полета с информация за теб, която да попълниш, както и празно правоъгълно поле.
      Слагаш картата обърната нагоре, а над нея листа, така че правоъгълното поле да съвпадне с нея. След това леко с молив драскаш, за да се отбележат името ти, номера на картата и датата ѝ на изтичане, като бъдат ясно видими.

Ще се получи нещо такова:

Снимаш и им пращаш.

Поздрави,
      Александър
    • Danielll97
      Danielll97
      Бронз
      Ахахаха не,че нещо,ама тия Тайгър ли са,кви са...как ще карат хората да правят подобни глупости?Верифицирал съм в мнозина зали и бетинг сайтове,но такова нещо за пръв път виждам!Да търкам,не знам си кво-тва да не са билети от лотарията :D Ебаси спрелите :D :D
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Това е далеч по-добро и сигурно решение от "прати ни снимка на картата" - както за залата, така и за потребителя. ;)
    • berlin666
      berlin666
      Бронз
      Благодаря на всички за отговора. Аз уж го разбрах ама все и го връщат този документ и затова викам да питам ,че ми се стори че проблема е задкормилното устройство :) .