Pokerstars problem

• technic4288
      technic4288
      Бронз
      Zdraveite,problema e che ne mi pokazva balansut na smetkata i ne me puska da vlezna v kasata za depozit,tegleniq i vsicki ostanali.Pisah na suporta,otgovoriha che sa opravili problema,a toj vse oshte sushtestvuva.Povtorno im pisah i pratih klip s vuprosniq problem.Vse oshte nqma otg!Nqkoi s podoben problem i reshavaneto mu?Preinstalirah klienta sigurno 10 puti i nishto.
  • 3 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей technic4288,

Баланса по сметката се показва след натискане на следния бутон:

Искам да обърна внимание, че тук уважаваме българския език и всяко следващо твое мнение написано на латиница ще бъде изтривано. Малко вероятно, но дори да нямаш кирилизатор - можеш да ползваш онлайн такъв, а почти всички мобилни устройства поддържат и български.

Поздрави,
      Боби
    • technic4288
      technic4288
      Бронз
      Относно латиницата се извинявам,нямах кирилизатор.Проблемът е решен, от подръжката на старс(без обяснения).Това,което си показал няма нищо общо с въпросът ми,сигурно не съм се изразил правилно!След като отнасям въпросът към сайта нещата, не са се свеждали до бутон,който ще ми извади очите!Благодаря за отзивчивостта все пак!
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте,

техническият проблем беше засеганл почти всички акаунти,включително и моят.Към момента проблемите са отстранени.

Поздрави,
      AnimeWatch