Старса не зарежда

• Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Само при мене ли не зарежда залата? Проверих си нет статус и всичко е на 100% освен "Manx Telecom - Isle of Man / Bad 0%"

Очевидно имат някакъв проблем, но все пак да попитам, ако е само при мен проблема да пиша на съпорт, ако е общ проблема и има общо съобщение някъде от тях, кога г/д ще е достъпна залата, нека сподели.

Поздрави.
  • 11 отговора
    • backbea
      backbea
      Бронз
      Не е само при теб. :fouet:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      И при мен е така. А инак как е връзката, че май видях на няколко места да се оплакват от прекъсвания последните седмици?

P.S. зареди, но след 45 секунди чакане.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      От време на време прекъсва последните 2-3 дни, но е рядко, само снощи по едно време имаше някакво концентриране на прекъсвания, но поне гледах две финални маси и не играех и като ми изпише, че се свързва, гледам си нета, всичко е ок, мислех, че е нещо от мене, но се оказа че пак е нещо от залата.. оня ден пък не ми показваше баланса и не ми отваряше касиера, писах във друг форум и се оказа, че не е само при мен.
      Нещо в последно време, много взеха да им стават проблемите и бъговете, дано оправят всичко, че е досадно, не един път ме е прецаквало, а най-коварното беше, когато имах каре попове в турнир, бях си вложил половината стак до търна и изведнъж дискънектна половината маса и ни сит аутна, след което ми фолдна карето и меко казано бях бесен, писах на съпорт и след няколко дни получих компенсация от $4,72.

Вече и аз се свързах, явно каквото е имало са го оправили.

Поздрави и благодаря за бързите отговори.
    • Qni96
      Qni96
      Бронз
      Имам проблем със Старса за пореден път в рамките на 2-3 дни
      Този път става въпрос. След като си влизам в сметката се опитвам да се регистрирам на турнир,
      следователно ми излиза че трябва да попълня формуляр за игра с истински пари (до вчера си играх без проблем).
      Попълвам формуляра с личните си данни и ми излиза (цитирам) "Има проблем с регистрацията ви при българската регулаторна агенция.

Моля, опитайте отново или натиснете бутона "Свържи се с поддръжка" по-долу за съдействие.“

Какво да направя?
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте ,

днес между 14:00 и 15 :00 имаше рестарт на сървърите и затова никой не е имал достъп.

Поздрави,
      AnimeWatch
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от Qni96
      Моля, опитайте отново или натиснете бутона "Свържи се с поддръжка" по-долу за съдействие.“
      Какво да направя?
      Здравей Qni96 ,

отговора на въпроса се съдържа в самият ти пост.

Поздрави!!!
    • Qni96
      Qni96
      Бронз
      Първоначално публикувано от AnimeWatch
      Какво да направя?
      Здравей Qni96 ,

Поздрави!!!
      Колко пъти да им пиша за да се свържат с мен ? Опитах 3 пъти за целия ден
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      И днеска клинец със тъпата зала.. зарежда ми до момента във който трябва да цъкна "Login" зацикля и край, взе да ми писва от тия бездарници и проблемната им зала, то не бяха бъгове, то не бяха прекъсвания, а уж са гиганта в индустрията, леле..
    • Qni96
      Qni96
      Бронз
      Първоначално публикувано от AnimeWatch
      Какво да направя?
      Здравей Qni96 ,

Поздрави!!!
      След 24+ часа чакане към кого да се обърна явно тази подръжка не ми обръща внимание
      Тези покерстар подиграват ли се с мен?
      как да си оправя проблема?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей Qni96,

Възможно е да имаш някой повреден файл в софтуера на Покерстарс,една лесна деинсталация/инсталация може да реши проблема. Опитай да спреш и антивирусна/firewall евентуално може те да блокират програмата. Съпорта на Покерстарс : support@pokerstars.bg би трябвало да отговарят доста бързо.

Поздрави,
      Боби.
    • BULSHARK
      BULSHARK
      Начален
      Здравейте,
      И аз съм бесен на Poker Stars. От 4 дни ми се показва надпис вашата старс сметка е замразена. Писах им 3 писма но нито отговор, нито промяна. Изпуснах снощи фрирола за 1мил. долора имах билет. Имам пари, старс куинс, билети, силвър стар съм и няма влизане без обяснение. Изтрих софтуера и го инсталирах наново - никаква промяна. Не знам вече къде да пиша за да ми решат проблема. Нанесоха ми доста пропуснати ползи и вреди!

Поздрави - Иван