Let’s Play Winter Велико Търново - кой ще ходи?

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте!

Тази събота и неделя във Велико Търново ще се проведе Зимното издание Let's Play - http://letsplay.gplaytv.bg/
      Колкото и да ми се искаше да посетя и двата дни - в събота имам разни срещи в София, но за момента плановете ми са в неделя да се разходя до Велико Търново.

Някой от вас планира ли да посети събитието, защото ще се радвам да се видим там! :f_drink:
      P.S. BattleHunter също ще е там и ще го видите в светлината на надъхан коментатор!

Let's go to Let's play!

Поздрави,
      Александър
  • 2 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Утре със сигурност ще ходя, така че ако някой от вас ще присъства там - може да ми прати лично съобщение тук, за да му дам телефонен номер за контакт. ;)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Събитието беше много яко, както и излагането ми на сцената...
      Да - пред монитора или телевизора е много лесно и колко пъти съм си казвал "не може да не знаят такива неща", но като излезеш на сцена и видиш всички тези погледи в теб е супер лесно да изключиш. :f_confused:

Мега, мега, мега тъпо, още повече че на теория знам как трябва да се справя с подобни ситуации и като цяло не се панирам. :f_mad:

P.S. BattleHunter, или както го познават в гейминг средите - diggy - беше на ниво (както винаги) и макар по-слабото представяне от отбора BPro в първа среща от финала на League of Legends, то във втората среща направиха супер якия обрат и запазиха интригата за третата битка, която обаче също мина малко слабо и така отборът на Gplay.BG спечели.

Финалите на CS:GO ги скипнах, защото предпочетох да обиколя малко из града, а трябваше да свърша и няколко други неща преди да се прибера за турнирите от Weekend Series of Poker 2.

Определено си изкарах яко, спечелих си една малка награда и със сигурност ще посетя и други такива събития. :f_cool: