Смяна на сметка ?

• danaildo
      danaildo
      Начален
      Здравейте драги съфорумници!
      Историята ми е следната,започнах да играя в старса преди година,но нямах навършени 18 години.
      Играех от картата на баща ми,но с мойте данни и имейл адреси.
      Нямаше никакъв проблем с това,сега обаче имам навършени години,имам собствена карта и не искам да използвам чужда,а моята.
      На всичкото отгоре тази на баща ми изтича след месец и искам да я сменя с моята и да знам че всичко си е по реда на нещата.
      Писах редица имейли до съпорта на покерстарс и прочие в който изисквам отговор на това,дали мога да сменя сметката си с моя нова,ако изобщо е възможно,чакам 3 дена и не получавам какъвто и да е отговор.
      Реших да направя нов акаунт,с новата си сметка,но системата автоматично го замрази,защото било забранено да имаме по 2 или повече сметки в старса.
      И така сега съм много объркан,искам да започна с нова сметка,но покерстарс не ми отговарят дали е възможно,ако е възможно КАК да стане,моля помагайте!
  • 6 отговора
    • BULSHARK
      BULSHARK
      Начален
      Здравейте,
      И аз съм бесен на Poker Stars. От 4 дни ми се показва надпис вашата старс сметка е замразена. Писах им 3 писма но нито отговор, нито промяна. Изпуснах снощи фрирола за 1мил. долора имах билет. Имам пари, старс куинс, билети, силвър стар съм и няма влизане без обяснение. Изтрих софтуера и го инсталирах наново - никаква промяна. Не знам вече къде да пиша за да ми решат проблема. Нанесоха ми доста пропуснати ползи и вреди!

Поздрави - Иван
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Лъжете и мажете, после Старса ви е виновен!
      Пропуснати ползи имал пък другия...

Не че нещо, ама и двамата (ако въобще сте различни лица) няма да помиришете Старс отново ;)
    • BULSHARK
      BULSHARK
      Начален
      я ми кажи по кой начин можеш да лъжеш, при условие, че нямам друг профил. Философе
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Как пък на нито един нормален играч не му замразиха сметката, а все на такива като вас се случва ?
    • BULSHARK
      BULSHARK
      Начален
      На вниманието на двамата дървени философи, който друг път ако не могат да помогнат да не злорадсват и да не ръсят безмислени простотий. Явно и в покера са така!

копирано от Писмо

Здравейте,

Поздрави от PokerStars.

Вашата сметка беше ограничена, тъй като установихме, че до нея е имало достъп от непознато местоположение без Ваше знание. Извършихме пълно разследване на Вашата сметка и считаме, че Вашата парола в PokerStars вероятно е била разкрита.

Нашите факти в подкрепа на това са, както следва:

Системата ни не показва неуспешни опити за влизане в сметката Ви. Този, който е имал достъп е знаел отлично Вашата парола.

Нашият отдел Сигурност използва технология за разпознаване на компютрите, от които играчите влизат в сметките си, за да можем да определим от кой компютър е бил осъществен достъпът до сметката Ви. В този случай, след проведеното разследване стигнахме до заключението, че достъпът до сметката Ви е бил осъществен от непознат компютър от ____**** COUNTRY ****____, от където не е имало предишен достъп.
      Поради това е възможно Вашата парола да е била разкрита.

По отношение на средствата във Вашата сметка, за щастие по време на достъпа.не е имало активност с истински пари.

В заключение, искаме да Ви информираме, че PokerStars не носи отговорност за загубени средства по Вашата сметка. Също така PokerStars не носи отговорност за загуби, възникнали в резултат на недостатъчни мерки за сигурност, които да гарантират защитата на личните Ви данни. Това е в съответствие е точки 10.2 и 10.3 на нашите Условия за ползване на Услугата, които упоменават Вашата отговорност като собственик на сметка.

За да възстановим Вашата сметка и да Ви предоставим нова парола и ПИН, бихме искали да Ви помолим да направите следното:

1. сканирате/форматирате Вашия компютър и да премахнете всички вируси или опасен софтуер, който бъде открит

2. промените паролата на Вашия имейл адрес

3. предоставите ясна дигитална снимка на Вас държейки Ваш документ за самоличност (моля, уверете се, че Вашия компютър е изчистен от keylogger програми, за да избегнете компрометиране). Моля, уверете се, че Вашето пълно име, дата на раждане и на валидност са ясно четливи.

Можете да изпратите тази информация на имейл адрес ...........................ред.

Накрая, бихме Ви препоръчали да посетите следния линк, който предлага различни начини за запазване сигурността на Вашата парола, както и информация за допълнителни мерки за сигурност предлагани от PokerStars:

...................................................................................................ред.
      За да подобрите сигурността на Вашата сметка Stars, Ви препоръчваме да използвате нашите допълнителни функции за сигурност: Stars ПИН код, SMS потвърждение, RSA токен и въпроси за сигурност. Активирането им е изключително лесно и става от меню „Сметка” в нашия софтуер за игра.

Ние НИКОГА няма да поискаме от Вас да потвърдите данните за влизане или паролата си с имейл, по телефона, в чат или по друг начин. Съветваме Ви да не споделяте информацията си за влизане с други лица независимо от обстоятелствата.

Благодарим Ви за съдействието.

С уважение,

Karolina
      Сигурност на Stars
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      Хора,аз също не лъжа и имам проблем със замразяването.Изпратих сумати имейли и снимки на личната си карта и шофьорска книжка и пак същата работа.Отчаян съм вече и не знам какво да правя.Никога не съм лъгал в сметката си и не знам какво се случва сега.Моля на тези които обвиняват за случката че лъжем да се отнасят по-достойно,защото не се знае дали няма и те да пострадат по същия начин.