Регулаторна агенция

• Deslova439
      Deslova439
      Начален
      Здравейте имам въпрос - изпратих 10 емайла на pokerStars-но така и не ми отговориха.Имам пари в сметката си , но ми дава че са висящи - попълвам документи за самоличност но ми изписва има проблем с регистрацията ви при българската регулаторна агенция.Всеки път като я попълня на последна точка ми дава да се свържа с администратор-но там никой не ми отговаря.
  • 36 отговора
    • Vladchev58
      Vladchev58
      Начален
      имам същия проблем...
    • Deslova439
      Deslova439
      Начален
      И някакъв напредък има ли
    • Vladchev58
      Vladchev58
      Начален
      Никакъв напредък няма
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      Аз имам същия проблем и съм много притеснен.Моля някой който е запознат повече да каже какво става,защото ми писна да пращам имейли и снимки на личната карта и шофьорската книжка без резултат. :(
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Кой ще ви помогне тука като те от вас печелят изтриите акк и не слагайте пари в покерстарс ! Скам алерт :f_drink:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте.

Ще потърся информация поради каква причина може да имате тези проблеми и ще ви пиша.
      Ако не намеря такава - ще предам за случаите на колегите, които имат връзка със залата, за да погледнат какво не е наред със сметките ви.

Поздрави,
      Александър
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      Благодаря предварително.
    • Billy777
      Billy777
      Начален
      Здравейте :) .Има ли някакво развитие. Някой да е получил отговор от съпорта по този въпрос?
    • Vladchev58
      Vladchev58
      Начален
      получих съобщение от покерстарс.Това е съобщението направо им предайте документите които искат и би трябвало всичко да е наред

Здравейте Владимир,

Благодарим Ви за имейла.

За да отговори на регулаторните изисквания на българската Комисия по Хазарта, трябва да съберем идентификационните номера на играчите на PokerStars.BG клиента.

Ако сте български гражданин, трябва да въведете Вашия Единен Граждански Номер (ЕГН), който се състои от 10 цифри.

В случай, че все още изпитвате затруднения с попълването на формата, моля да ни изпратите четливо фотокопие на валиден официален документ за самоличност : лична карта, шофьорска книжка или паспорт (лицева и обратна страна).

Моля, отидете на "Помощ" > "Свържи се с поддръжка/Качи документи..." > Изберете "Сигурност" в "Категория" > Изберете ''Заявка за документ за верификация'' в "Подкатегория" и ще можете да качите документа.

Ако нямате достъп до Вашата сметка, моля, сканирайте документа си за самоличност (лицева и обратна страна) или му направете дигитална снимка. След това го изпратете на имейл адрес verifyme@starsaccount.bg.

Очакваме да ни пишете отново.

С уважение,

Kirela
      PokerStars Support
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      Всичко си попълвам както и им изпратих снимки на документи за самоличност и пак нищо не става.Вече си мисля,че им трябва време за да прегледат дали всичко е наред и предполагам след някой друг ден ще се оправи.Дано да е така,че вече почти седмица ме мотат.Получих само този имейл:
      Благодарим Ви за имейла.

Искаме да Ви информираме, че Вашият документ за самоличност със снимка беше приет и одобрен.

За да отговори на регулаторните изисквания на българската Комисия по Хазарта, трябва да съберем идентификационните номера на играчите на PokerStars.BG клиента.

Ако сте български гражданин, трябва да въведете Вашия Единен Граждански Номер (ЕГН), който се състои от 10 цифри.

Ако сте чужденец с разрешение за постоянно пребиваване, трябва да въведете Вашия 10-цифрен Личен Номер на Чужденец (ЛНЧ).

Моля, въведете тази информация и ако продължавате да изпитвате проблеми, моля, изпратете имейл до verification@pokerstars.bg.

Благодарим Ви за съдействието и разбирането.

С уважение,

Ahdjia
      Сигурност на Stars

Въпреки това пак не се е оправило все още :(
    • Deslova439
      Deslova439
      Начален
      Аз още нямам отговор,но направих всички тези неща и резултат никакъв.
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Сребро
      Да, откакто Amaya купиха старс, съпортът много се влоши, явно са резнали доста парите за него. Освен това след всеки ъпдейт се появяват някакви бъгове в БГ клиента. Ще го оправят по някое време, но нямате друг избор, освен да чакате. И един съвет, по-добре пишете на английски до централния съпорт, защото българският не става за нищо, имам чувството че там са ги избирали на принципа кой е най-тъп.
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      Може тези от бета, да обслужват и старса
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      В бета за два дена ме одобриха и всичко е наред там,но аз играя от години в старса и там съм си свикнал.Искам си старсаааа!!!
    • Vladchev58
      Vladchev58
      Начален
      на някой оправиха ли му проблема от покерстарс???
    • Billy777
      Billy777
      Начален
      На мен все още не
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      И на мен още не са и почвам да се ядосвам.Лошото е,че сме безпомощни в тази ситуация и направо полудявам вече.
    • Billy777
      Billy777
      Начален
      Админа и главния администратор щяха да се свързват с тях , нооо...
    • Deslova439
      Deslova439
      Начален
      Получих емайл,в който се извиняват и че сметката ми е валидна,и че мога вече спокойно да играя. И аз радостна си влизам в акаунта- но Уви,нищо не беше променено и все още съм с висящи пари,до които нямам достъп. Просто нямам ДУМИ!!!
    • 1
    • 2