Ами сега

• vetzy
      vetzy
      Бронз
      Dear vetzy,

Unfortunately we were unable to transfer your free $50 starting capital, since you have not had an ID-Check.

An ID-Check is necessary in order to confirm your personal details, to show that you are at least 18 years old and are receiving the starting capital for the first time.

For this, please send us an email from your email address (the one you registered at PokerStrategy.com) to security@pokerstrategy.com

Please attach a scanned or photographed picture of a document confirming your age and address as given to us when you registered at PokerStrategy.com

Please send us one of the following documents:

* the front and back side of your ID card
      * your passport
      * the front and back side of your drivers licence

You can blank out any information not relevant to us. The following information should be clearly visible and recognisable:

* name
      * address
      * issuing authority
      * ID number
      * date of birth

* If the address on the document is different from the address you registered at PokerStrategy.com, then please attach a proof of residence document. This can be for example a (gas, electricity, telephone) bill or bank statement addressed to you.

You can be assured that the information sent will be treated confidentially and only used in context of the short ID-Check.

More information regarding our Privacy Policy can be found here:

Data Protection (Privacy) Policy

Best regards,
      Jeff

Вече не искам във Фул Тилт там ми закриха новия акаунт...Само че когато съм пратил вече данните, защо да ги пращам пак, и как да си избера нова зала и там да играя?
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vetzy,

Щом са ти поискали документ за самоличност, възможно е да не сме го получили, ако вече си го изпратил. Ако не си - трябва да го направиш, за да получиш от нас безплатния начален капитал.

След като си изпратил документа за самоличност, си избери покер зала от ТОЗИ списък, като спазваш указанието за изтегляне, и напиши съобщение на отдела за обслужване на клиенти, в което им казваш коя зала си си избрал и какво е потребителското ти име в тази зала.

Ако всичко е наред, няколко дни след като изпратиш изброените документи, началният капитал ще те очаква в покер сметката ти.

Поздрави,

Надя
    • flashlightBG
      flashlightBG
      Начален
      И сега от съпорт-а ми искат Лична карта , която смятам да не предоставя , тъй като там има много по цена и важна информация на нея , и не виждам смисъл след предоставен валиден документ (тоест Шофюрската ми книжка) !!! (До сега не са ми искали подобен тип информация от нито една зала)

Въпроса ми е , защо искат снимка на ID карта при положение , че на книжката ми пише имената , рождената дата и номера на книжката , кога е издадена , кога изтича , от каде е издадена и т.н (единствено съм закрил ЕГН-то ; тоест предоставил съм всичко необходимо) ?
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Е, че те за представена 'Шофюрска' книжка трябва не $50 а $500 да ти дадат :D :D :D
    • flashlightBG
      flashlightBG
      Начален
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Е, че те за представена 'Шофюрска' книжка трябва не $50 а $500 да ти дадат :D :D :D

да е видях , че съм го написал неправилно :(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей flashlightBG,

Имай предвид, че можеш да закриеш чувствителната информация от личната си карта, стига да се вижда следната информация: Име, адрес, властите, издали документа, номер на личната карта и дата на раждане. Останалата информация не ни е необходима.

Ако адресът, който си посочил при нас, се различава от този на личната карта, тогава ни изпрати и документ, доказващ адреса си, като например сметка за телефон, вода и т.н.
      Освен това искаме да те уверим, че твоите данни ще бъдат използвани напълно конфиденциално и само за кратко, докато проверим и повърдим твоята самоличност.

Надяваме се на твоето разбиране.

Поздрави,

Надя