Бонус начален капитал 50$ си остава мираж

• Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Съжалявм, но цяла седмица съпорта ме пуска на пързалката и си измисля причини, за да не ми начисли капитала, който ми се полага според правилата за теста. Във Full Tilt съм нямал право, не съм се бил регистрирал през тях, което е невярно. Просто рега ми го направих отдавна, но с код на PS.

Във втори тур на овъртането ме мотаят сега с акаунта ми в Cake Poker (тази зала също бе включена към залите а бонуса) . Той е 100% регистриран през PokerStrategy през август със съответния код за нови клиенти, което е потвърдено чрез мейла ми при регистрацията. Допълнително доказателство са турнирните билети, които ежедневно получавам от PS. Няма как да получавам тиекти на PS, ако не съм се регистрирал през този сайт, нали така драги хитреци? Трето доказателство, че акаунта ми е съвсем валиден за промоцията е потвърждението на съпорта на Покър кейк, че акаунта ми е направен през реферала PS със съответния код. Бих могъл да постна оригиналния меил, ако се наложи и не ми вярвате (на съпорта многократно поствах доказателства). Четвърто доказателство е факта, че нямам абсолютно никакво хистори за промоции (покер клиента им има такава опция), което значи, че след регистрирането си с кода на PS не съм ползвал никакъв бонус и съм съвсем редовен за промоцията клиент.

Не съм опрял до 50-те ви доларчета, но не обичам да ми се подиграват и да ме лъжат, да се занимавам да решавам тест и да заблуждавам и приятелите си, че давате бонус.

Връщам си думите назад, ако ми се предостави капитала, но след цяла седмица шикалкавене, защо ли не съм оптимист и си мисля, че само подвеждат хората. Двама приятели, които поканих ми казаха, че и на тях не са дали бонус, въпреки че са изпълнили всички изисквания и те, а и никога преди това не са се регистрирали на съответните маси и в PS.

Тази тема едвали ще се задържи неизтрита, но който прочел-прочел. имайте си едно на ум...
  • 7 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadelin

Тази тема едвали ще се задържи неизтрита, но който прочел-прочел. имайте си едно на ум...
      Аз лично не виждам какво и е на темата.
      Хората са изключително точни и щом не са ти превели 50$ досега със сигурност са имали някаква причина.
      Въпреки това ти позволяват да се възползваш от всички удобства на сайта с едно минимално депозитче в някоя от партниорските зали.
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Първоначално публикувано от Nadelin

Аз лично не виждам какво и е на темата.
      Хората са изключително точни и щом не са ти превели 50$ досега със сигурност са имали някаква причина.
      Въпреки това ти позволяват да се възползваш от всички удобства на сайта с едно минимално депозитче в някоя от партниорските зали.
      Aз от каквото съм се възползвал, съм се възползвал. Аз мразя да ме правят на маймун, защото отговарям на всички условия, но си измислят несъществуващ проблем с 'тракинг системата"а. И да има такъв проблем, не е мой и не е в мен вината за техническите им грешки, защото аз съм им генерирал съответната комисионна регистрирайки се в няколко зали през тях и изпълнявайки всичко. В случая говорим за бонуса на ПС, който е абсолютно несъществуващ в момента и явно са спрели да го изплащат, като само залъгват хората...
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Треньор
      Треньор
      @Nadelin - нали знаеш, че има 2 различни кода за всяка стая - един с който може да получиш 50те долара капитал и друг, който е просто промо код и важи за стандартните оферти, които PokerStratregy предлага (като рейкбак и начален бонус)?

Ето ти пример за Cake Poker:

ако си се регистрирал със стандартния код 'PSVIP' пак ще си получаваш точки, тикети и какво ли не, но няма да имаш право да получиш началния капитал в тази стая

За да го направиш е трябвало да се регистрираш с кода 'PS50'
    • sa6kinaaa
      sa6kinaaa
      Сребро
      moi 4ovek b ps sa absolutno to4ni i nqma pri4ini da se samnqva6 v tqh.otnostno na4alniq kapital, e az go polu4ih bez nikakvi problemi, no da znae6 ako ima6 problem s tazi pokerzala po dobre probvai v druga.nqma da stane 100%
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от BattleHunter
      @Nadelin - нали знаеш, че има 2 различни кода за всяка стая - един с който може да получиш 50те долара капитал и друг, който е просто промо код и важи за стандартните оферти, които PokerStratregy предлага (като рейкбак и начален бонус)?

Ето ти пример за Cake Poker:

ако си се регистрирал със стандартния код 'PSVIP' пак ще си получаваш точки, тикети и какво ли не, но няма да имаш право да получиш началния капитал в тази стая

За да го направиш е трябвало да се регистрираш с кода 'PS50'
      Именно с такъв съм се регистрирал. Тази оферта с кода си седи на сайта цяла година и няма с кой друг да съм се регистрирал. Явно кризата ги е ударила ПС, ако въобще плащатт на някого...

Да речем, че съм 'тъп' и съм объркал. А другите ми 3ма приятеля, които се регнаха преди 4 дена в ПС и в залата и са изпълнили условията? и те ли стар код са въвели?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Nedelin,

Тук във форума не се занимаваме с потребителски акаунти и проверки!
      За всички въпроси, относно това, ще те помоля да пишеш: ТУК на отдела за обслужване на клиенти.

@sa6kinaaa - в правилата на форума: ТУК с които ще те помоля да се запознаеш се казва, че във форума се пише на кирилица. Ако нямаш кирилица можеш да използваш този Кирилизатор

Поздрави,
      Митко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Nadelin,

Благодарим ти за споделеното мнение.

Сигурна съм, че има причина преводът да не може да бъде осъществен.

BattleHunter правилно те е посъветвал за двата бонус кода на PokerStrategy.com: ние от повече от половин година не бяхме предлагали начален капитал в Cake Poker, затова е напълно възможно да си използвал бонус кода ни за бонус за първи депозит, а не този за началния капитал.

Ние разбираме, че изборът между само 2 покер зали е ограничаващ, но редица покер зали са блокирани в България заради наличието на офиси на територията на страната, затова е трудно да предложим повече зали за получаване на началния капитал.

Постоянно работим над това да предлагаме повече покер зали, но това за съжаление изисква време и не може да стане от днес за утре.

Поздрави,
      Надя