50 $ бонус самоличност

• Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      така реших теста и ми пратеха писмо на емайла ,че искат да се уверят ,че имам навършени 18 години ,че не съм минавал теста друг път и адреса ми е верен няма ли друг начин да докажа през скайп мога да си покажа документите както и шофйорската книжка ,но да си пращам чисто копие на личната карта това просто е УПСУРД !
  • 9 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      "УПСУРД" не ъпсурт, другият начин е да направиш собствено депозитче в някоя партниоска зала.
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от Patoka92
      така реших теста и ми пратеха писмо на емайла ,че искат да се уверят ,че имам навършени 18 години ,че не съм минавал теста друг път и адреса ми е верен няма ли друг начин да докажа през скайп мога да си покажа документите както и шофйорската книжка ,но да си пращам чисто копие на личната карта това просто е УПСУРД !
      Сигурен ли си, че имаш 18 или просто вече не ви учат да пишете в учлище? :s_biggrin:
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      туи форум по български и литература ли е да имам 18 години на 20 януари дори ще навърша 19 трябва да има и друг начин затова пускам темичката да коментираме ,а не да ми казвате ,кое как се пише
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Пращаш документи - имаш шанс да бъдеш одобрен и да получиш 50$ начален капитал, не пращаш документи - НЯМАШ шанс за получаване на начален капитал.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Здравей!
      Ако имаш проблеми пишеш тук- http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
      Ако не искаш да си даваш снимки на документите,проблема си е твой,ако си чувал един лаф на Сталин-Няма човек,няма проблеми...
      Успех!
      Митко!
      Ако имаш въпроси за зали,стратегии и т.н.,свързани с играта,а не с финанси питай,тука сме отзивчиви ;)
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от misko69
      Здравей!

Ако не искаш да си даваш снимки на документите,проблема си е твой,ако си чувал един лаф на Сталин-Няма човек,няма проблеми...
      :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin:
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      ок значи ше треа ги пратя ,а да питам друго видях ,че немогат да се теглят но при такъв примерно дават ми 50 $ оставам с 35 после ставам с 100 фактически колко мога да драпна 65 защото съм си ги искарал аз или 50 защото другите са от покерстратеги и треа да напрая 1000 фтп точки ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Patoka92,

За да можеш да изтеглиш парите преведени от ПС е нужно да направиш 1000 FTP. Дори и да ги направиш 200$ ти няма да имаш право да теглиш преди да си достигнал тези 1000 точки.

Но, ако направиш минимален депозит (10$) и си събрал 100 FTP, ще можеш да изтеглиш всички пари от сметката си.

Имай предвид, че минималната сума за теглене е 50$.

За всички останали въпроси относно проверката на самоличността, ще те помоля да се обръщаш към отдела за обслужване на клиенти: ТУК

Поздрави,
      Митко,
    • Nikolaiyi
      Nikolaiyi
      Бронз
      з