Големите турнири

• ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Весела Kоледа на всички!
      Преди малко приключи финалната маса на Monday Million.За съжаление без българско участие този път.Някой от съфорумниците тук участва ли в такива турнири?Аз прегледах първите хиляда и открих двама българи : dscturrr и Darreta, но те не са членове на Покерстратеджи.Иначе имат завидни печалби в предишни турнири и може би са професионални играчи.
      Преди време в юбилейния Съндей Милион се сещам, че играч с ник mladenova спечели $650K, а на предното издание Вилиян Петлешков спечели $550K.Има ли някой ,който играе на такива нива и с такива успехи сред вас?Нека да сподели какво е усещането да играеш за такива суми.Аз като гледам имам чуството,че ако съм на тяхно място ще получа тежък инсулт след някой ол ин и така ще си издъхна безславно пред компютъра:f_drink: Също ми е интересно според вас дали някои нации са по - силни покер играчи от други.Примерно скандинавците ли са по - силни, или американците?
      Ау.Пуснал съм темата в неподходчщата секция май.Извинявам се на админите:f_cry:
  • 2 отговора
    • crazypsycholog
      crazypsycholog
      Бронз
      Това с нациите е абсурдно, всичко си зависи от човека и неговото
      развитие или неразвитие. Иначе има 10-ина профи играча, които играят на тези лимити в мтт. Колкото до турнира, имай предвид, че вариацията е убийствена на такива масовки и ако те е страх да не загубиш флип по-добре изобщо не си прави труда да ги играеш. :)
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      нещо си се размечтал ама няма лошо