Къде мога да получа парите?

• FreeBol
      FreeBol
      Бронз
      Здравейте, предварително се извинявам, ако този въпрос вече е задаван, (а той най-вероятно е) но възможно ли е да получа първите си $10 от "Покани приятел" в зала, в която не съм депозирал никога до сега и акаунтът ми в нея не е тракнат към PS (например Full Tilt)? :s_confused:
      И ако е възможно малко инфо за това как да стане няма да е излишно :spade:

Поздрави!
  • 4 отговора
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Трябва да си тракнат и да имаш най-малко 50$
    • FreeBol
      FreeBol
      Бронз
      Т.е., ако до сега не съм депозирал във Full Til не мога да получа парите по сметката ми от "покани приятел" там, така ли? И освен това, тъй като и в PokerStars не съм правил депозит, но получих началния си капитал от PS там, може ли да получа $10-те ако имам да кажем както в момента $39 останали от началния капитал или първо трябва да ги направя над $50 за да мога да получа и тези $10?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей FreeBol,

Чрез Moneybookers можеш да преместиш парите в която зала си поискаш. Но трябва да си натрупал поне 50$ от "Покани приятел", за да можеш да теглиш. Това е минималната сума за теглене.

Поздрави,
      Ицо
    • FreeBol
      FreeBol
      Бронз
      Разбирам, благодаря за ясния отговор. Ако прецените, че е необходимо, темата може да бъде затворена.