Pokerstars 30$

• ZenBeckson
      ZenBeckson
      Начален
      Здравейте,
      следвах инструкциите в сайтът ви за бонус 30$ при нова регистрация в Pokerstars. Получих e-mail с линк който ме подканва да избера зала в която да ги получа, но излиза следното съобщение:
      "За съжаление в момента няма достъпни предложения за твоето местоположение, с тези настройки на филтъра. Моля, коригирай филтъра, за да покаже по-широка гама от предложения. Също така имай предвид, че редовно добавяме нови предложения за различните местоположения, така че от време на време проверявай за нови такива, които са достъпни за теб."

Къде греша? Как първоначално ми предлага pokerstars като единствен вариант за регистрация за този бонус, а после ме уведомява, че не съм достоен?
  • 10 отговора
    • huracanlp
      huracanlp
      Начален
      :f_drink:
    • ZenBeckson
      ZenBeckson
      Начален
      haha черпиш ме една студена бира, защото няма бонусчета ли :)
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Безплатните пари в Покерстарс сме описали тук как се получават :

Вземи $30 безплатни покер пари в PokerStars

Предал съм и за конкретното запитване ,за да проверим конкретния случай.

Поздрави,
      Боби.
    • ZenBeckson
      ZenBeckson
      Начален
      Добре, ще чакам отговор тук. Иначе стъпките съм ги изпълнил :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ZenBeckson,

Можеш да получиш $30 в PokerStars, защото това е централно предложение за залата. Тоест - ако отговаряш на условията на залата и направиш съответния депозит - ще получиш бонуса, който в момента до колкото знам е билети за Spin & Go турнири на стойност $20 и $10 за игра където поискаш.

За да получиш тези $30 за безплатна игра, трябва да направиш първия си депозит в залата на стойност $20 или повече, като използваш кода "THIRTY".
      Изпълниш ли условието, в следващите 6 дни ще получиш следните бонуси:
      • Ден 1 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 2 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 3 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 4 - $5 в брой
      • Ден 5 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 6 - $5 в брой

Ако си създал сметката си в залата следвайки нашите указания и тя е тракната към PokerStrategy.com, ще можеш да участваш и в съответната серия от Double Action фрийроли, като следващата започва съвсем скоро: https://bg.pokerstrategy.com/poker/double-action/

Имейлът, който си получил е за друго предложение - в момента в 6 или 7 зали предлагаме напълно безплатна възможност за игра, при която първоначално получаваш малка сума, а ако депозираш - по-голяма, както и бонус за депозит. За съжаление обаче в момента нито една от тези зали не е достъпна за играчи от България и за това получаваш съответното съобщение. Но то е различно от $30-те в PokerStars, така че тях можеш да получиш.

Ако имаш други въпроси - задай ги в темата. :)
      Успех на масите и ще се радвам, ако се представиш на общността ни в специални раздел за целта: https://bg.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1465

Поздрави,
      Александър
    • ZenBeckson
      ZenBeckson
      Начален
      Благодаря за информацията. Не знам кога щях да ги забележа тези 20 билета, ако не беше писал :)
    • B3NAFL3K
      B3NAFL3K
      Бронз
      При правенето на депозит забравих да напиша "THIRTY" при рабитите и сега, когато се опитвам да направя нов депозит с 20$ с този код не ми позволява с този код, явно защото вече не е първи депозит и няма начин да взема тези 30$, пробвах с изтегляне, но пише че няма да имам право на никакви рабити след това. Какво да направя, нов акаунт или има как и с този да получа някакъв бонус?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей B3NAFL3K,

Добре дошъл във форума :f_drink:

Два или повече акаунта е против правилата на всички зали и може да доведе до блокиране на сметката ти.Ребатите които може да използваш се виждат в касиер/моят ребат статус . За пропуснатия код може да се опиташ да се свържеш със съпорта на Pоkerstars и да поискаш да ти го добавят: support@pokerstars.com

Поздрави,
      Боби.
    • geci1000
      geci1000
      Бронз
      :f_drink: :f_drink:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей geci1000,

Имаш ли някакъв въпрос? :)