Къде да депозирам?

• 5 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей TNedelchev и добре дошъл във форума ни! :f_drink:

Това са двете ни партньорски зали за българската общност, които имат лиценз от Българската комисия по хазарта и е добре, че си се ориентирал към една от двете.
      Достъпните за теб предложения сред партньорските ни зали са можеш да видиш тук: https://bg.pokerstrategy.com/bonus-offers/#devices/windows/

Относно избора ти между PokerStars и bet365 бих ти препоръчал първо да пробваш bet365.
      В PokerStars ще откриеш много повече трафик, но предполагам че ще ти е значително по-лесно в "бет-а".

От друга страна - в PokerStars от тази неделя започва нова серия от Double Action фрийроли, така че ако си създадеш сметка в залата според указанията ни за това, използвайки маркетинг код pokerstrategy - ще можеш да играеш във всичките 8. Всеки от тях е с награден фонд от $500, безплатно участие и сравнително малко участници - така че ако се представиш добре можеш да дадеш много добър старт на покер кариерата си. В допълнение, ако депозираш $20 с бонус код THIRTY ще вземеш и:
      • Ден 1 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 2 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 3 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 4 - $5 в брой
      • Ден 5 - 5 билета за Спин & Гоу от $1
      • Ден 6 - $5 в брой

Така че точно в момента може би PokerStars е по-добрият избор, поради Double Action фрийролите. Просто следвай това указание за регистрация: https://bg.pokerstrategy.com/poker-stars-eu/freeplay/ не забравяй да използвах маркетинг код pokerstrategy и всичко би трябвало да е наред. :f_drink:

Ако имаш въпроси - не се колебай да питаш. :)

Поздрави,
      Александър
    • TNedelchev
      TNedelchev
      Начален
      Аз имам регистрация и в двете зали от преди около 2 месеца и не съм използвал маркетинг кода ви, има ли друга алтернатива за бонус освен кода ?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Няма значение дали си създал сметката си чрез PokerStrategy.com или не - в PokerStars можеш да получиш един от два бонуса при депозит:
      1) Описаните по-горе $30, ако депозираш поне $20 с бонус код THIRTY (бонус кода се въвежда в съответното поле в прозореца за депозит.
      2) Бонус за изчистване от 100% до $600, ако депозираш с бонус код STARS600 - от тоест ако депозираш $20 - ще получиш бонус за изчистване от $20, ако депозираш $100 - ще получиш бонус за изчистване от $100.
      Предимството му е, че можеш да получиш много по-голям бонус, но при този ще трябва да играеш доста, за да го изчистиш. Т.е. в крайна сметка може да изчистиш по-малко от другия и няма да ги взимаш веднага. Повече за този бонус можеш да прочетеш тук: PokerStars - Бонус за първи депозит

Поздрави,
      Александър
    • khristev
      khristev
      Злато
      Аз бях направил депозит в Бет365 / но не успях да си пусна Pokertracker ...?? Незнам защо в моюто с настройки в Ipoker излизат всички зали без Бета ?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей khristev,

Ще ми трябват един-два дни да проверя.

Поздрави,
      Александър