NETELLER: Промоции и информация

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ

В тази тема ще откриеш цялата необходима информация и линкове за ексклузивните промоции и самия NETELLER. В случай че все още нямаш сметка в NETELLER, тогава можеш да се възползваш от предимството на безплатния VIP статус Сребро (Silver) като кликнеш тук, за да се регистрираш още сега.

Незабавен VIP статус Сребро (Silver)
      Като потребител на NETELLER, регистриран през PokerStrategy.com, ти ще получиш VIP статуса Сребро (Silver) на NETELLER още от самото начало. Обичайно потребителите трябва да са трансферирали поне $50 000 годишно, за да получат и задържат това VIP ниво. Предимствата* на статуса Сребро включват, но не са ограничени до:
      • Ексклузивен 24/7 VIP чат
      • ATM тегления срещу едва 1,75%
      • Такса за изпращане на пари от едва 1% и ограничена до €10
      • По-ниски валутни курсове (FX Rate) от едва 3,19%
      • 1,00 Reward Point / за всеки похарчен долар
        *VIP предимствата са обект на промяна

Регистрирай твоята нова сметка в NETELLER още сега!

Свързани теми
      NETELLER - Тракни старата ти сметка и получи VIP статус Сребро в NETELLER

• 25 отговора
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Здравей AlpinaBG,

това е супер новина особено след промените в Skrill.
      Имам обаче няколко въпроса.
      1. За силвър или за бронз статус става въпрос тъй като са цитирани и двата? - ако е силвър ще е супер тъй като позволява сметка с 2 валути.
      2. Статуса остава ли постоянен (lifetime) или ще се нулира след 1 година и ще трябва да се превъртят 50 000$ за да се задържи.
      3. За какво се ползват тези Reward Point?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей didomarinov,

1) При NETELLER става дума за статус Сребро (Silver). При Skrill за статус Бронз (Bronze). В случая съм допуснал грешка на едно място - коригирана е. :)
      2) За момента не е уточнен краен срок. ;)
      3) Можеш да ги обменяш за кеш, мисля че и някакви стоки, но за последното не съм сигурен. Мисля че Skrill също имаха такива преди време, ако не и сега.

Нямам сметка в NETELLER и не мога да проверя без такава. Ако някой има идея ще се радвам да сподели. :f_drink:

Поздрави,
      Александър
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Благодаря Alpina. Мисля да си отворя Neteller акунт и да си мигрирам парите от скрилл.

Още нещо което не ми е съвсем ясно ако някой може да помогне.
      Как точно е работата с двете валути за Silver? Два независими акаунта с еднакви данни и различни login или е един акаунт и имаш две сметки вътре $ и Евро и можеш да си прехвърляш валута от едната към другата?
      При теглене към банкова сметка в каква валута се превалутират средствата? Съответно за теглене от доларов и евров Neteller акаунт към банкова сметка в лева.
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Здравейте отново,

направих си сметка в Neteller, въведох си ID на акаунта. Кога и как се получава статус сребро? Вие трябва да се свържите с Neteller или става автоматично.
      Направил съм депозит и в момента си верифицирам акаунта.
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      up?
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      up?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей didomarinov,

Трябва да стане автоматично, след като си въвел данните си и си го верифицирал.
      Ако минат 48 часа, след като си го верифицирал и не стане VIP статус Сребро (Silver), пиши тук. :)

Поздрави,
      Александър
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Kак да разбера дали съм станал Сребро ?
    • guners89
      guners89
      Бронз
      up
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей guners89 ,

това трябва да е видимо в самият акаунт.

Подобно на това ,горе вляво когато се логнеш ,но със сребрист цвят.

Поздрави ,
      AnimeWatch
    • guners89
      guners89
      Бронз
      За съжаление нямам такова.
    • piton4ef
      piton4ef
      Бронз
      Някой може ли да ми даде имейл с който да се свържа с Neteller, искат ми нова верификация понеже давността на личната ми карта е изтекла? Обаче като кликна на сметката ми изписва че акаунта ми е верифициран.
    • piton4ef
      piton4ef
      Бронз
      Никой ли не им знае имейла на съпорта, отрепах се да го търся и не мога да го открия?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей piton4ef,

Не ползвам Neteller,това открих на сайта : https://www.neteller.com/en/vip/contact

Поздрави,
      Боби.
    • piton4ef
      piton4ef
      Бронз
      Боби, този имейл е само ако имаш въпроси относно ВИП пакета им, не става за общи разговори, а аз искам да ги питам как да си изпратя личната карта за нова верификация след като в менюто им не ми дава такава опция, пише че ми е верифициран акаунта. Ако не кача снимка на новата лична карта (старата не е валидна вече) до 12 октомври ще ми блокират акаунта.
    • jarko1972
      jarko1972
      Бронз
      Първоначално публикувано от piton4ef
      Боби, този имейл е само ако имаш въпроси относно ВИП пакета им, не става за общи разговори, а аз искам да ги питам как да си изпратя личната карта за нова верификация след като в менюто им не ми дава такава опция, пише че ми е верифициран акаунта. Ако не кача снимка на новата лична карта (старата не е валидна вече) до 12 октомври ще ми блокират акаунта.
      И аз това се чудих, нямам камера на лаптопа, по стар е, а те искат някакво сканиране, само се чудят кви глупости да измислят! А навремето надлежно съм си верифицирал всичко.Можело било и с камерата на смартфона, ама аз съм с обикновен телефон! Не че не моа да изровя някоя камера,ама кво ме занимават с глупости? Усещам как ще спра да ги използвам и без това дървото стана голямо там!
      Те искат някакъв нов тип верификация,която няма нищо общо със старата,едно време се ъплоадваха некви документи, а сега по тая схема не става!
    • piton4ef
      piton4ef
      Бронз
      jarko, същият проблем и при мен. Аз имам камера на лаптопа, но ми изписва че иска хай дефинишън камера, след това пробвах с телефона 3,4 пъти, но всеки път ми съобщават, че нищо не се четяло пък ми е 13 мега пиксела камерата и тогава ми казаха да си пратя сканирано цветно копие от личната карта, обаче като влезна на сайта където се качват снимките ми пише че акаунта ми е верифициран. Писах им на фейсбук страницата направиха ми тикет и казаха че до 48 ч. ще ми отговорят. Това е засега.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      help@neteller.com
    • piton4ef
      piton4ef
      Бронз
      Първоначално публикувано от AnimeWatch
      help@neteller.com
      Да наистина това им е имейла за въпроси. Много ми помогна. Благодаря!
    • 1
    • 2