Сайтове забранени в България

• luchobgbg
      luchobgbg
      Начален
      Някой да е открил начин да играе в недостъпните попринцип за българи сайтове?

Визирам Titan Poker от ipoker network и 888poker.

В момента играя в бет365 и има 11% rake, което хич не ми харесва, при положение че и бонус програмата не е кой знае какво.

Също ако някой ми каже как е във full tilt сравнение със stats за микротата (5nl, 10nl) ще съм благодарен.
  • 12 отговора
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Сребро
      Мога да ти отговоря на втория въпрос. full tilt и старс са де факто една и съща зала
      единствено изгледа е различен, така че няма разлика. А и тилт не е достъпен за България.
    • Публикацията е премахната

• Публикацията е премахната

• LudmilTsetkov
      LudmilTsetkov
      Начален
      Някой може ли да открехне завесата - защо са недостъпни за България тези сайтове? :)
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      повечето като си правиш регистрация казват кой държава са забранени ако няма България в списъка значи е наред да се регистрираш а това че комисията по хазарта не одобряват това без да им се даде нещо това е друг въпрос . Не всяка зала може да изкара комисионна да плати на България защото имат нямат 200 регистрации от България .
    • Espress
      Espress
      Бронз
      И аз бих искала малко инфо по въпроса. Имах сметка от чужбина към PartyPoker и ми допадаше да играя там, но откакто съм в България няма как. Не за друго, но банковите ми сметки вече са само български и не ми е ясно как точно ще стане тегленето на пари. Иначе ясно за чуждестранното ip и т.н.
      Може ли на лично малко инфо? Пратих ти покана за приятелство.
    • IndigoBG
      IndigoBG
      Бронз
      Няма значение дали картите ти са в лева или друго, аз превеждам от евро в долари. С кредитна досега не съм срещала проблем при плащане на различни валути. А някой получавал ли е тия бонуси написани тук в сайта в случая за титан-а?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей IndigoBG,

Първоначално публикувано от IndigoBG
      А някой получавал ли е тия бонуси написани тук в сайта в случая за титан-а?
      За кои бонуси по-точно става въпрос и в коя държава се намираш?
      Ако си в България - няма да можеш да се възползваш от предложенията на тази зала, защото не е достъпна за игра от тук.

Ако си в държава, от която можеш да играеш в залата, тогава ако се регистрираш в залата от тук, използвайки бонус кода PSVIP, тогава при първия си депозит ще получиш $30 кеш бонус (ако депозираш поне $30) и 200% спрямо депозита ти до максимум $2000 като бонус за изчистване.
      За кеш бонуса трябва да събереш 1500 Titan Points, преди да можеш да го теглиш.

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Няма значение дали картите ти са в лева или друго, аз превеждам от евро в долари. С кредитна досега не съм срещала проблем при плащане на различни валути.
      Това като цяло важи за всички банкови карти и сметки. Само че при такива плащания в различни валути те таксуват за превалутиране. ;)
      "Проблемът" е в това че залите искат сметка от държавата, от която играеш. Не винаги е така, но това му беше питането.
    • zaf82
      zaf82
      Сребро
      Здравейте! В крайна сметка, кои зали са разрешени в България! Пробвах да изтегля софтуера на някои от тук в сайте, но не стана!
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей zaf82 ,

доколкото ми е известно към момента лиценз за България имат PokerStars , Bwin и Bet365. Betfair също , но към момента покер клиента им не е достъпен за нас.

Поздрави!!!
    • IndigoBG
      IndigoBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Здравей IndigoBG,

А някой получавал ли е тия бонуси написани тук в сайта в случая за титан-а?
      За кои бонуси по-точно става въпрос и в коя държава се намираш?
      Ако си в България - няма да можеш да се възползваш от предложенията на тази зала, защото не е достъпна за игра от тук.

Ако си в държава, от която можеш да играеш в залата, тогава ако се регистрираш в залата от тук, използвайки бонус кода PSVIP, тогава при първия си депозит ще получиш $30 кеш бонус (ако депозираш поне $30) и 200% спрямо депозита ти до максимум $2000 като бонус за изчистване.
      За кеш бонуса трябва да събереш 1500 Titan Points, преди да можеш да го теглиш.

Поздрави,
      Александър
      Играя от Германия. Не знаех,че тр да имаш сметка в страната, в която се регистрираш, за да играеш. PSVIP - не работи, депозирах първия път 10е и вместо пари получих 10 билета ( което не смятам за бонус, на практика си ги купих тия билети), 200% също не получих и никъде не виждам да пише, че тр да депозирам поне 30е.