Сайтове забранени в България

• luchobgbg
      luchobgbg
      Начален
      Някой да е открил начин да играе в недостъпните попринцип за българи сайтове?

Визирам Titan Poker от ipoker network и 888poker.

В момента играя в бет365 и има 11% rake, което хич не ми харесва, при положение че и бонус програмата не е кой знае какво.

Също ако някой ми каже как е във full tilt сравнение със stats за микротата (5nl, 10nl) ще съм благодарен.
  • 6 отговора
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Мога да ти отговоря на втория въпрос. full tilt и старс са де факто една и съща зала
      единствено изгледа е различен, така че няма разлика. А и тилт не е достъпен за България.
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      пиши ми на лични да ти кажа
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kamen992
      пиши ми на лични да ти кажа
      Потвърждам!
      Камен ги знае много ;)
    • LudmilTsetkov
      LudmilTsetkov
      Начален
      Някой може ли да открехне завесата - защо са недостъпни за България тези сайтове? :)
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      повечето като си правиш регистрация казват кой държава са забранени ако няма България в списъка значи е наред да се регистрираш а това че комисията по хазарта не одобряват това без да им се даде нещо това е друг въпрос . Не всяка зала може да изкара комисионна да плати на България защото имат нямат 200 регистрации от България .
    • Espress
      Espress
      Бронз
      И аз бих искала малко инфо по въпроса. Имах сметка от чужбина към PartyPoker и ми допадаше да играя там, но откакто съм в България няма как. Не за друго, но банковите ми сметки вече са само български и не ми е ясно как точно ще стане тегленето на пари. Иначе ясно за чуждестранното ip и т.н.
      Може ли на лично малко инфо? Пратих ти покана за приятелство.