Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

PokerStars не ми отчита Strategy Points

• Espress
      Espress
      Бронз
      Навсякъде показва, че съм тракната, включително в софтуера на PokerStars съм чекнала споделянето на информация, но тук нищо не се отразява. Някакви идеи? Сметката ми вече трябва да е 7-8 годишна, ако това има значение.
  • 11 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей Espress,

Предал съм за случая и ще проверим.

Поздрави,
      Боби.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Espress,

Можеш ли да ми кажеш първата и последната буква на потребителското ти име в залата?
      Също така дали си имал други сметки в нея?
      Минавал ли си през проверка на документите?
      Играл ли си преди поне 3 дни? (защото точките идват с 1-2-3 дни закъснение.

Поздрави,
      Александър
    • Espress
      Espress
      Бронз
      Здравейте, отдвана съм в PokerStars като сметката ми е тракната от тук още от самото начало. Отдавна съм минала всякакви проверки, включително и наново след като се прибрах в България и трябваше да мина от .com на .eu
      Strategy Points се отчитаха, а като си погледнах сега тракнатите зали, излиза, че съм тракната поотделно и в .com, и в .eu. Нямам и не съм имала други сметки в PokerStars. Името ми там е N.....l
      В момента в PokerStars.eu съм със статус ChromeStar, има натрупан рейк и са минали дни.
      Отдавна съм спряла да играя интензивно, преди няколко месеца пак поиграх известно време и отново не ми се отчетоха никакви точки тук, но не го направих на въпрос.
    • Espress
      Espress
      Бронз
      Първоначално публикувано от Espress
      Здравейте, отдвана съм в PokerStars като сметката ми е тракната от тук още от самото начало. Отдавна съм минала всякакви проверки, включително и наново след като се прибрах в България и трябваше да мина от .com на .eu
      Strategy Points се отчитаха, а като си погледнах сега тракнатите зали, излиза, че съм тракната поотделно и в .com, и в .eu. Нямам и не съм имала други сметки в PokerStars. Името ми там е N.....l
      В момента в PokerStars.eu съм със статус ChromeStar, има натрупан рейк и са минали дни.
      Отдавна съм спряла да играя интензивно, преди няколко месеца пак поиграх известно време и отново не ми се отчетоха никакви точки тук, но не го направих на въпрос.
    • Espress
      Espress
      Бронз
      Отговор няма. Явно са се променили доста нещата от преди. Всичко добро!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Espress,

Извинявам се, че съм толкова бавен в отговорите си последно време! :(
      Мисля че най-накрая открих проблема с точките ти и се надявам да е коригиран.

Поздрави,
      Александър
    • kalamus82
      kalamus82
      Начален
      :f_zZz:
    • ickatahape87
      ickatahape87
      Бронз
      супер
    • IvanSemov
      IvanSemov
      Начален
      На мен също не ми отчита тракването в Старса. Дали може да се направи нещо???:f_drink:
    • koeff
      koeff
      Бронз
      Привет, аз съм съ същият проблем. Писах преди месеци във форума, но никой не ми обърна внимание.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      И за какво са ви тия точки?
      Пари, ако изкарвате точки не ви трябват....Но ако толкова държите, пишете на английския съпорт.Там ще ви обърнат внимание.Гаранция!
      Преди няколко месеца те махнаха бана на mudkicker.
      Иначе, ако разчитате на българските модове, може да пишете пак по същия въпрос след 5 - 6 месеца.:D