PokerStars не ми отчита Strategy Points

• Espress
      Espress
      Бронз
      Навсякъде показва, че съм тракната, включително в софтуера на PokerStars съм чекнала споделянето на информация, но тук нищо не се отразява. Някакви идеи? Сметката ми вече трябва да е 7-8 годишна, ако това има значение.
  • 6 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей Espress,

Предал съм за случая и ще проверим.

Поздрави,
      Боби.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Espress,

Можеш ли да ми кажеш първата и последната буква на потребителското ти име в залата?
      Също така дали си имал други сметки в нея?
      Минавал ли си през проверка на документите?
      Играл ли си преди поне 3 дни? (защото точките идват с 1-2-3 дни закъснение.

Поздрави,
      Александър
    • Espress
      Espress
      Бронз
      Здравейте, отдвана съм в PokerStars като сметката ми е тракната от тук още от самото начало. Отдавна съм минала всякакви проверки, включително и наново след като се прибрах в България и трябваше да мина от .com на .eu
      Strategy Points се отчитаха, а като си погледнах сега тракнатите зали, излиза, че съм тракната поотделно и в .com, и в .eu. Нямам и не съм имала други сметки в PokerStars. Името ми там е N.....l
      В момента в PokerStars.eu съм със статус ChromeStar, има натрупан рейк и са минали дни.
      Отдавна съм спряла да играя интензивно, преди няколко месеца пак поиграх известно време и отново не ми се отчетоха никакви точки тук, но не го направих на въпрос.
    • Espress
      Espress
      Бронз
      Първоначално публикувано от Espress
      Здравейте, отдвана съм в PokerStars като сметката ми е тракната от тук още от самото начало. Отдавна съм минала всякакви проверки, включително и наново след като се прибрах в България и трябваше да мина от .com на .eu
      Strategy Points се отчитаха, а като си погледнах сега тракнатите зали, излиза, че съм тракната поотделно и в .com, и в .eu. Нямам и не съм имала други сметки в PokerStars. Името ми там е N.....l
      В момента в PokerStars.eu съм със статус ChromeStar, има натрупан рейк и са минали дни.
      Отдавна съм спряла да играя интензивно, преди няколко месеца пак поиграх известно време и отново не ми се отчетоха никакви точки тук, но не го направих на въпрос.
    • Espress
      Espress
      Бронз
      Отговор няма. Явно са се променили доста нещата от преди. Всичко добро!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Espress,

Извинявам се, че съм толкова бавен в отговорите си последно време! :(
      Мисля че най-накрая открих проблема с точките ти и се надявам да е коригиран.

Поздрави,
      Александър