Проблем със стрaтеджи точккте

• kekambas45
      kekambas45
      Бронз
      Здрaвейте !
      Нa няколко пъти aктоaлизирaм aкaуйтa си в понерстaрс . чaкaм по 7 дни нaкто ми пише , но нaкрaя не ми отчитa точккте ??? Никa ми е S .Filipov69 пише се S интервaл точкa Filipov69 .
      Ще може ли дa ми помогнете .
      Предвaрително ви блaгодaря и се извинявaм зa притеснението
  • 15 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей kekambas45,

Виждам че си въвел правилно твоя Stars ID в сметката ти при нас, но за съжаление нямаме информация от залата за твоите точки.
      Можеш ли да провериш дали имаш опцията "Information Sharing" (Споделяне на информацията), както е показано тук:

Възможно е сметката ти в залата да не е тракната към PokerStrategy.com - когато я създаваше, следваше ли указанията ни и въведе ли маркетинг кода?

Поздрави,
      Александър
    • kekambas45
      kekambas45
      Бронз
      благодаря много ми помогна :f_drink:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново cardschat,

Виждам че всичко вече е наред, така че успех на масите и бързо да качиш лимитите! :)

Поздрави,
      Александър
    • velly1984
      velly1984
      Начален
      Здравей те!
      В четвъртък създадох сметка с покерстарс по инструкциите описани при вас. Единствено не ми се появи прозореца от 5-тата стъпка. Сега когато отида на Account Details нямам поле "Information Sharing" !!! Nickname: velly1984
      Ще може ли дa ми помогнете ?
      Предвaрително ви блaгодaря и се извинявaм зa притеснението
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей velly1984,

Добре дошъл във форума ,въведе ли маркетинговия код : pokerstrategy

https://bg.pokerstrategy.com/poker-stars-eu/

Поздрави,
      Боби.
    • velly1984
      velly1984
      Начален
      Благодаря! Да въведох го!
    • cocozza55
      cocozza55
      Злато
      Откакто Покерстарс си промениха ВИП системата спрях да получавам стратеджи точки. Някой има ли идея какво става ?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Предал съм за проблемите на главния ни админ и ще проверим :f_drink:

Поздрави,
      Боби.
    • cocozza55
      cocozza55
      Злато
      Ок, благодаря .
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей cocozza55,

Продължаваш да получаваш точки. След като въведоха новата система те обаче са бонус StrategyPoints, така че ги виждаш в другата графа - BP.
      Това няма да се отрази на статуса ти, тъй като тези точки се зачитат за него.

Например ако преди промяната за някой ден си имал 50 StrategyPoints и 10 бонус StrategyPoints (заради промоцията с десет на ден при поне една SP), то след нея получаваш 60 бонус StrategyPoints.

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей velly1984 и добре дошъл във форума ни!

За съжаление, ако нямаш опцията Information Sharing (Споделяне на информация) то сметката ти не е тракната към PokerStrategy.com и това няма как да се промени въпреки желанието ни. :(

Поздрави,
      Александър
    • cocozza55
      cocozza55
      Злато
      Това ми се изясни. Но това ,че вече не се начисляват стратеджи точки , а бонус точки. Няма ли да се отрази по някакав начин на промоцията " Покани приятел " ? Там изрично е написано , че бонус точките не важат за промоцията , а само стратеджи точките . При положение , че вече не саществуват стратеджи точки означава ли това, прекратяване на Покани приятел ? Тези от покерстарс си правят каквото си искат без да се съобразяват с никого .Имаш ли някаква идея по темата ?
    • cocozza55
      cocozza55
      Злато
      И да попитам, като се регистрирах в покерстратеги не получих тези безплатни $ с които така да се kaje бях примамен да се регистрирам . Казаха ми , в момента няма зала в която да ги получиш и така си остана . В старса не ставали да ги получа или няма смисъл да те питам ?:) ))))))
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново, cocozza55

Програмата Покани приятел остава непроменена и не е прекратена, но както се досещаш, точките от PokerStars вече няма да се зачитат за нея. За съжаление в българската общност става още по-трудно да се трупат точки за нея, но като цяло последната година няколко държави се лишиха от почти всичките си зали, с изключение на PokerStars.

Що се отнася за безплатните пари - към момента не можеш да се възползваш от предложението, защото то е налично в 6-8 зали, но кактои се досещаш нито една не приема играчи от територията на България. :(

Инак не е само до нашето желание да ти предоставим, но и до това дали залата желае такава промоция, а бидейки една от най-известните зали, с множество реклами и най-големият трафик - PokerStars просто не се нуждае толкова от привличаните от афилиейтите играчи, за да позволи такова предложение.
    • nevadi
      nevadi
      Бронз
      Защо точките от Poker Stars няма да се зачитат за покани приятел?