Предложение

• sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Няма да е лошо по някакъв начин сайта да те информира за съобщения който си получил- e-mail, pop up съобщение или там нещо, понеже в момента...
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей sneaker1212,

Автоматично изпращаме имейл всеки път, когато има ново съобщение. Освен това, горе в дясно до падащото меню с езиците, се появява текст: "1 ново съобщение" и мигаща удивителна.

Поздрави,
      Станислав
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей sneaker1212,

Автоматично изпращаме имейл всеки път, когато има ново съобщение. Освен това, горе в дясно до падащото меню с езиците, се появява текст: "1 ново съобщение" и мигаща удивителна.

Поздрави,
      Станислав
      За имейл съм получавал съобщения само от сайта за промоции и други но не и потребители.А за '' горе в дясно до падащото меню с езиците, се появява текст: "1 ново съобщение" и мигаща удивителна '' Не знаех или не съм обърнал внимание благодаря за инфото..
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей sneaker1212,

Мисля, че е добре да уточним каква е разликата между двата типа съобщения:

- за тези от отдела за обслужване на клиенти получаваш мигащото съобщение горе вдясно, както и имейл

- за тези от секцията Общност, изпратени от други потребители, получаваш съобщение на началната ни страница (вляво, под Моят статус). Можеш да получиш и имейл, но трябва да си направил следното: отиди на Общност -> Моят профил -> Опции -> Сложи тичке на Изпрати уведомление по имейл.

Поздрави,
      Надя
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Оф!!!Да.. не знаех за такива опции.Съжалявам че ви занимавах с глупости.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма никакъв проблем, не се притеснявай да ни пишеш във форума, когато не знаеш нещо :)

Поздрави,
      Надя