Tрябваше ли да загубя толкова пари за да осъзная че съм риба?

• GODHAND75
      GODHAND75
      Бронз
      :f_biggrin: Здравейте всички казвам се Жасмин и съм от Варна от няколко дена разглеждам сайта и все повече осъзнавам колко стъпки съм пропуснал преди да седна на маса.Възможно ли е да ме преобразувате ако не на акула поне на мъничка пираня. П.С между другото бил съм в Гибралтар страхотно място и страшно евтини магазини,ако не съм разбрал погрешно админите са там струва си да се отиде дори и само да си накупиш алкохол и цигари.Поувлякох се и забравих основното си питане има ли смисъл да чета книги от рода на Да играем покер от Лий Нелсън или други такива подобни и ако има от кои да започна.Благодаря на всички покер фенове предварително :f_biggrin:
  • 12 отговора
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Привет от Варна :f_cool:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей GODHAND75 и добре дошъл!

Всичко от което имаш нужда се намира тук -> Стратегия и тук -> Видео. В книгите има предимно обща информация. Чети статиите от сайта за формата, който си избрал. Присъствай на тренировките. Поствай ръце за анализ във форума. Гледай видео материалите. Коментирай ръце и ситуации с останалите членове от форума и накрая сам ще усетиш разликата след всичките тези процеси.
      Покера не е лесна работа, затова трябва да се потрудиш!

Можеш да се представиш на общността тук -> Представи се!

Поздрави,
      Ицо
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Здравей градцки , а предполагам и колега(морски) щом си ходил в Гибралтар ;) .Наистина е по добре да започнеш в началото със статиите тука , от колкото да се хвърлиш директно на книгите . А конкретно тая на Нелсън е ала -бала....от СиГ статиите тука може да научиш 5-пъти повече.
      Успех.
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Тука в покерстратеджи имаш статиите и видеата, които са по-сбития и полезен вариант (даже и някой плюсове) на тия книги, дето една втора от тях са глупости.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      [QUOTE]Tрябваше ли да загубя толкова пари за да осъзная че съм риба? [/QUOTE

Е колко пари си загубил?
      Нали това е заглавието?...
    • GODHAND75
      GODHAND75
      Бронз
      Да колеги сме но може би с различни професии работих сервитьор на испански пасажер,но сега вече съм капитан на собствен кораб,защо не ти харесва книгата Нелсън тук наистина има добри уроци но все още нещо трудно се ориентирам може би ще ми помогнеш малко като за начало пък аз ще почерпя кадето кажеш.
    • GODHAND75
      GODHAND75
      Бронз
      Хей не е нужно да бъдеш жлъчен мисля да намеря съмишленици и приятели тук сумите могат да бъдат оценявани в различни стойности както съм се молил за 5 лв в един момент в друг момент съм похарчвал 1000 с лека ръка ако въпросът ти означава кажи рибо колко струваш?бих ти отговорил струвам повече като приятел.Ох разчувствах се. :)
    • GODHAND75
      GODHAND75
      Бронз
      здр и на теб як никнейм. :f_biggrin:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей GODHAND75,

Няма да е лошо да цитираш мнението на което отговаряш или поне никнейм-а, за да може да се ориентират хората на кого пишеш. :)

Поздрави,
      Ицо
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първоначално публикувано от GODHAND75
      защо не ти харесва книгата Нелсън тук наистина има добри уроци но все още нещо трудно се ориентирам може би ще ми помогнеш малко като за начало пък аз ще почерпя кадето кажеш.
      Ами на Нелсън книгата е за СиГ 9 човека (ако между времено е написал и друга ме поправи).Нещата в тая книга са така изложени , че все едно се обяснява на някакви безмозачни , как да играят в някои стандартни ситуации без да мислят .Просто не ти дава насоки в мисленето.Отделно е конткретно ориентирана за Покер Старс . "при еди какви си блиндове еди какво си" което е смехотворно.Ако изобщо си нямаш на идея как се играят СиГ ще свърши някаква работа.Всъщност ти какво предпочиташ да играеш?
    • GODHAND75
      GODHAND75
      Бронз
      Първоначално публикувано от shipochkin
      Ами на Нелсън книгата е за СиГ 9 човека (ако между времено е написал и друга ме поправи).Нещата в тая книга са така изложени , че все едно се обяснява на някакви безмозачни , как да играят в някои стандартни ситуации без да мислят .Просто не ти дава насоки в мисленето.Отделно е конткретно ориентирана за Покер Старс . "при еди какви си блиндове еди какво си" което е смехотворно.Ако изобщо си нямаш на идея как се играят СиГ ще свърши някаква работа.Всъщност ти какво предпочиташ да играеш?
      Лично аз предпочитам да се развия в СиГ макар че турнири с гарантирани фондове изглеждат мн привлекателни макар че спечелването им е научна фантастика опитах ги на няколко пъти направо не разбирах откъде ми идваха (ударите) почуствах се като боксова круша:) извинявам се на админа трудно се ориентирам из менюто тук.
    • GODHAND75
      GODHAND75
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Здравей GODHAND75,

Няма да е лошо да цитираш мнението на което отговаряш или поне никнейм-а, за да може да се ориентират хората на кого пишеш. :)

Поздрави,
      Ицо
      Извинявам се още веднъж за дезориентацията която създадох просто съм въодушевен че най-накрая имам смислена посока в която да тръгна.Сигурно стотици пъти съм виждал рекламата ви в торент саитовете и си казвах поредната зарибявка оказа се че съм сгрешил из основи тук наистина играчите се развиват. :f_biggrin: