KK facing AA

• Colorific
      Colorific
      Начален
      Здравейте някой знае ли каква е вероятността ако имаме чифт kk да се набиеме не чифт AA,защото в една покер книга на руски език пишеше ,че е 1:20 обаче в старса ми се случва доста по честичко,дане кажа всеки втори път ебаси,за 6 max става въпрос
  • 8 отговора
    • JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
    • excitedpoker
      excitedpoker
      Злато
      Това обаче е общо, шанса да има AA, когато екшъна е 5бет е много повече разбира се, просто тази дилема е безсмислена, защото същото се случва и на обратно.
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Не разчитай на офицялните статистики в онлайн покера :)
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Таблицата по-горе няма нищо общо със статистики, ако това имаш предвид. За "официални" вече не знам.
      Както казаха по-горе, абсолютно безмислено е да се зубрят подобни неща.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Първоначално публикувано от Colorific
      Здравейте някой знае ли каква е вероятността ако имаме чифт kk да се набиеме не чифт AA,защото в една покер книга на руски език пишеше ,че е 1:20 обаче в старса ми се случва доста по честичко,дане кажа всеки втори път ебаси,за 6 max става въпрос
      Това 1:20 е тотална глупост. Слагаш хората на рейндж, като те 3бетват. Като нямаш статс, квото там си видял да правят на лимита и си преценяш. Но да се стакнеш с КК префлоп срещу непознат на практика е невъзможно да е -ЕВ. Поне не и за 100бб. На теб ти трябват някви кирливи 40%. Е, кво, няма да ги имаш срещу непознат?! Ако ги нямаш тия 40%, по-добре да колваш за сет и да фолдваш 2-ри сет постфлоп :D .
      На фул ринг може би е по-добре да колнеш, като си УТГ. В смисъл по-печелившо. Но не да фолдваш постфлоп оувърпеър.
    • Colorific
      Colorific
      Начален
      За 58К ръце ,25 пъти с КК се набивам на АА,излишно е да споменавам че от тези 25 ръце само веднъж ми издържаха КК и 24 изгубих,а иначе с АА всеки втори път си гризвам дръвцето срещу по малък чифт егати и дисперсията ,егати и ташака е в тоя старс.оня ден с 99 флопвам сет и някво магаре влиза ол ин на флоп 8 2 9 рейнбоу ,плащам и ми показва 33 ,търн 3 риввер 3, 99,9процента фаворит на флопа и губиш...,ама то май е по силна тръпката като губиш отколкото като печелиш и за тва си продължаваш да играеш:D
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Аз съм губил 24 пъти с Аса префлоп , не подред , с едно прекъсване :D . Но залата не беше Покерстарс. Все пак сме преди всичко комарджии. Като те е страх от мечки, не ходиш в гората...
    • TykoFT
      TykoFT
      Злато
      Първоначално публикувано от insomnia666
      Все пак сме преди всичко комарджии.
      Ама как комарджии бе, бате, аз съм късоглед и пея в хора... :f_biggrin: