77 6max nl4

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Играя на телефона и нямам тракери и няма как да изкарам историята та аз съм кътоф с 77(57бб стак най малкия на масата) утг1 рейз 2 ББ утг 2 Фолд аз кол бутон кол мб Фолд гб кол
      Флоп 996 рейнбоу гб чек утг чек аз Бет 3,5 ББ (да знам къде съм в ръката) бутон фолд гб кол утг Фолд
      Търн 7 гб чек аз Бет вече смело 15 ББ гб кол
      Ривър 3ка гб бет 30 ББ аз рирейз до ол ин още 6-7ББ и кол
      Та в задачата се пита на какво го слагате и колко грешки съм допуснал
      П.п. извинявам се на тези които ще се заядат за точки и запетайки не ми се слагат
  • 5 отговора
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Грешката ти е, че играеш от телефон и че нямаш тракери. :f_drink: ... и че си губиш времето с НЛ4

Слагам го на А9, К9.... нещо с 9.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Това, да залагаш, за да "разбереш къде си в ръката", постига една голямо нищо. Защо питаш на какво го слагаме, след като на търна вече "знаеш къде си в ръката"? На флопа се залага за защита и нищо повече. На търна залагаш много за такава ръка и за този стак.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от insomnia666
      Това, да залагаш, за да "разбереш къде си в ръката", постига една голямо нищо. .
      Грешката ти е, че играеш от телефон
      От човек, който играе от телефон, докато се скaтава от работа и таи надежди да стане милионер на покер, какво очакаквате? Предполагам работи в Егида, в някоя бутка пази някоя бариера на паркинг и по цял ден смята колко трябва да печели от покер, за да се махне от там. Сигурно и мобиле.бг вече е почнал да гледа да избира кола, защото последните два дни е спечелил по 10$ на 5нл, значи на 10нл ще печели по 20 на ден, значи на 50 по 100$ на ден и работата е опечена :D

Давай смело и терзай, всички сме били там! ;)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Харесва ми как мислиш БМВ, но не работя предположените от теб професии(егида нз даже какво е). Ще подмина разказ на житейската ми история просто ще споделя че играя за кеф не да печеля особено пък милиони. В ръката го слагах на А9 К9 изненада ме с 96о и се нанизах. БМВ ако имаш още такива истории разкажи ги много ме развесели честно.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Много ми е интересно как хората казват "изненада ме с еди си кво". "Не можах да го соул рийдна и затова колнах". "Просто исках да видя дали и вие сте толкова зле, като мен, със соул рийдовете."
      Ако някой въобще е способен да фолдне това, то тогава той е мега зле. Много е смешно въобще да се постват такива "задачи", както ги наричаш. И на кой въобще му е притрябвало историята ти?! Мислиш ли, че дори да имам инфото "донк Ол ин на ривъра с фул три от три", ще му фолдна?!