Spining for a Living - The Life of a Gambler

• TMTbb
      TMTbb
      Бронз
      (не мога да постна темата в раздела с блоговете - моля да я преместите)
      Здравейте!
      Отново реших да започна да водя блог. Вземал съм това решение няколко пъти в миналото и всичките са завършвали с неуспех :D Наистина ще дам всичко от себе си този път да не се получи така. Мисля, че от последният опит съм станал поне малко по-сериозен и ще има по-голям шанс за дълъг и интересен блог. Също така за да се държа по-отговорен реших този път да направя блога малко по-интерактивен(не знам дали това е думата :D ) Всяка седмица ще си поставям цели и ако в края на седмицата не съм ги изпълнил ще изпращам $25 на някой от пишещите в темата(спамърите няма да участват на флипа). Не знам дали това не е пълна глупост, но може би ще ме държи една идея по-мотивиран да пиша. Другото нещо, което съм решил е всеки месец, в който имам профит над $10,000 да изпращам на някой 1% от печалбата ми(стейкнат съм и вземам грубо около 60% от профита - тоест ако съм напреди $10,000 ще изпратя на някой $6000*0.01=$60. Ако нещата потръгнат както ми се иска и блогът ме държи по-мотивиран обещавам да вдигна сумите и за двата сценария!
      Сега може би е добре да кажа все пак и какво играя :D От известно време съм на $100 спинове със сравнително посредствени резултати - около 40 ЧЕВ. Последните месеци вкарвам доста учене и доста ментъл стъф неща и съм завишил малко резултатите до около 45 ЧЕВ, но със сигурност определено има накъде да се подобрявам и съм по-мотивиран от всякога да работя.
      По-лонгтърм целта ми е до края на годината да съм напред $40,000(поставих си я на 01 Юли) За сега вървя долу горе добре - напред съм около $12,000. Ако успея да изпълня тази си цел ще изпратя на някой на случаен принцип $200! Чувствам се като пълен кретен :D знам, че сумите са много малки, но се надявам все пак да допринесат за един по-добър блог, който да водя редовно. Друго нещо, което забравих да спомена, е че тези бонуси ще ги изпращам на хора, които са на ниските лимити и може да им оказва някакъв дори малък бууст на банкрола - това ми е идеята. Ясно ми е, че някой от вас, които играя по-високи лимити или които овърол разполагат с повече пари ще им се струва като пълна глупост, но се надявам по този начин да съм полезен на някой дори малко в развитието му като покер играч. За това моля нека всеки, който иска да сайн ъп-не за тези три гивъуей-а да го спомене в някой от постовете си!

В момента както знаете старс урязаха доста рейкбека и според мен за да имаме макс ЕВ от играта е по-добре да се играят по-малко маси и да се набляга яко на учене с цел да гоним по-висок уинрейт. Затова и целите ми няма да са много високи. Като цяло се надявам липсата на рейкбек да изгони доста от брейкивън реговете и игрите да станат по-добри, но тук мога само да гадая - ще видим какво ще се случи, но е факт, че и без рейкбек спиновете все още са профитъбъл!
      От врене на време играя накое МТТ - по време на серии вкарвам някой ХУ и 3уей евенти и гледам почти всяка неделя да играя съндей милиън, защото е доста софт. Скоро направих една предфинална маса, но отпаднах безславно. Като цяло целта ми за напред е да вкарвам повече турнири! Тук може би е добре да спомена, че гивъуейа 1% от профита ми след профитшеринг важи и за МТТ и за високите мултиплайъри на спиновете. Ако шипна милиона ще има някой доста доволен :D

Друга цел, която съм си поставил в момента, но извън покера е, до 20.11 да съм станал 78кг. Като цяло си ходя кажи речи редовно на фитнес(тук икам да видя реакцията на приятелката ми :D ), но до сега не се отнасях достатъчно сериозно. Сега съм решил да променя и това. Ще кача една-две снимки от преди няколко дена като започнах и след това на 20.11 ще кача други да видим какъв ще е резултата. Няма никакъв проблем да ми се подигравате как изглеждам в момента :D Ясно ми е, че съм супер смешен, надявам се обаче да го променя!
      Като цяло знам, че не съм супер мазен и може на някой от вас да им се струва тъпо да чистя, но ми се иска да сваля малко бодифат-а и тогава да започна да булквам.
      https://imageshack.us/i/pn96Qydqj
      https://imageshack.us/i/poLFlKjbj

Друго нещо относно целите - седмицата при моя график започва Неделя и свършва Събота, тоест целите ще ги водя на този принцип.
      За първата седмица - 27.08-02.09 целта ми е 545 турнира. Ще поствам и графики с резултатите всяка седмица.
      Благодаря ви за отделеното време - супер много се надявам да ви е било интересно - ако нещо ви дразни в писането ми ми казвайте, защото определено не ми е силна страна :D
      Питайте и коментирайте всякакви неща - ще е супер да се получават някакви интересни дискусии.
      За сега няма да казвам какъв ми е скрийн нейма в старс, защото изобщо нямам идея какво ще излезе с този блог, но ако тръгне добре - нямам какво да крия :)
  • 44 отговора
    • TheOrca
      TheOrca
      Бронз
      GL Багатуре ;д Бързо та познах.
      -поздрави, ZEUS !

BTW искам да участвам за 25те $
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Платина
      Здравей , на колко маси играеш ? По колко часа ден ? За какъв семпъл чип ев-то ти е 40-45 ? :)
    • khristev
      khristev
      Сребро
      Според мен по-добре направи булк сега и изчисти за другото лято :f_thumbsup: , не си чак толкова в лоша форма , незнам колко тежиш сега но ако свалиш 5-10кг са много ... Поне мое мнение !!! Успех ;)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Високи цели с добра основа. Към фитнеса прибави малко тичане помага за чистене и прочиства мислите, иначе не си в лоша форма. Пожелавам ти успех с целите
    • TMTbb
      TMTbb
      Бронз
      Първоначално публикувано от TheOrca
      GL Багатуре ;д Бързо та познах.
      -поздрави, ZEUS !

BTW искам да участвам за 25те $
      Хахаха голяма хиена си ве, как ме надуши веднага. Като ме знаеш как изпълнявам цели викаш да си грайндиш едни 40лв на седмица? :D

Първоначално публикувано от N0pr3s3n7
      Здравей , на колко маси играеш ? По колко часа ден ? За какъв семпъл чип ев-то ти е 40-45 ? :)
      Здрасти. Играя на 3 маси и доста рядко вкарвам 4-та - само като се чувствам много добре и екшъна е добър. Много зависи колко уча, но спрямо целите можеш да си направиш някаква сметка - правя по около 18-20 турнира на час.
      Семпъла е около 10к турнира. Накрая на месеца може да постна графика.

Първоначално публикувано от khristev
      Според мен по-добре направи булк сега и изчисти за другото лято :f_thumbsup: , не си чак толкова в лоша форма , незнам колко тежиш сега но ако свалиш 5-10кг са много ... Поне мое мнение !!! Успех ;)
      Сега тежа 85,7кг сутрин на гладно. Най-вероятно си прав и може би това е най-логичното нещо, което трябва да направя, но цял живот тренирам някакви работи - с големи прекъсвания офк, а никога не съм изкарвал добра преса и не съм се виждал изчистен ... винаги съм бил леко мазничък :D Мисля, че ще ми се отрази доста добре да изчистя. След това ще се булква цяла зима, мерси за съвета все пак!

Първоначално публикувано от pokerspike
      Високи цели с добра основа. Към фитнеса прибави малко тичане помага за чистене и прочиства мислите, иначе не си в лоша форма. Пожелавам ти успех с целите
      Благодаря ти! Формата не е лоша, но е крайно незадоволително :D Ходя да тичам почти всяка седмица и правя още 1-2 кардио тренировки. И аз съм голям фен на тичането ... доста по-добре се чувствам когато бягам редовно.
    • Jakks
      Jakks
      Злато
      Успех с целите! Много ще се радвам, ако ти се получат нещата...
    • lunatichay
      lunatichay
      Бронз
      Дано блога ти бъде мнооого дълъг и с мноооого положителни резултати и дано шипнеш Съндей милиона и дано аз лапна единият процент :yaoming:
      По мазен пост не бях правил :D :D :D
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей TMTbb ,

понеже си със статус ''начален'' , ако преместя темата в блогове няма да можеш да постваш в нея.
      Блогът ти се очертава интересен , ще го следя понеже и аз играя спинове.

Поздрави,
      AnimeWatch
    • TMTbb
      TMTbb
      Бронз
      Първоначално публикувано от lunatichay
      Дано блога ти бъде мнооого дълъг и с мноооого положителни резултати и дано шипнеш Съндей милиона и дано аз лапна единият процент :yaoming:
      По мазен пост не бях правил :D :D :D
      Хахаха ... може да се надяваш и да шипна 1 милион спин-а ... там ще е по-мазно :D

Първоначално публикувано от AnimeWatch
      Здравей TMTbb ,

понеже си със статус ''начален'' , ако преместя темата в блогове няма да можеш да постваш в нея.

Поздрави,
      AnimeWatch
      Здравей. Какъв е вариянта да си прехвърля темата и да пиша в другия раздел? Трябва да съм със статус бронз ли? Ако си купя сребърен статус след като изтече един месец в Бронз или в Сребро ще бъда понижен?
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравей,

Очертава се интересен блог. Ще го следя с интерес. Бих искал да участвам и в гивауейовете.
      Отностно статуса, ако си купиш сребро ще бъдеш понижен в бронз, което ще ти позволи да пишеш в темата с блогове.
    • TMTbb
      TMTbb
      Бронз
      Първоначално публикувано от MartOoQ
      Здравей,

Очертава се интересен блог. Ще го следя с интерес. Бих искал да участвам и в гивауейовете.
      Отностно статуса, ако си купиш сребро ще бъдеш понижен в бронз, което ще ти позволи да пишеш в темата с блогове.
      Благодаря ти за информацията :)

Здравей TMTbb ,

Поздрави,
      AnimeWatch
      Би ли преместил темата? Благодаря! :)
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор

Done!

Относно въпросът ти за статусите MartOoQ вече ти е отговорил, за което му благодаря.

Поздрави ,
      Георги
    • Crusible
      Crusible
      Бронз
      На мен ми е супер интересно да следя развитието на хай стейкс играчи! Аз цъкам микро СНГ МТТ и МТТ, така че ще ми е любопитно да ъпдейтваш и в тази посока.

Относно формата, не пишеш каква точно ти е крайната идея, защото, ако ще трупаш мускулна маса, не виждам никакъв смисъл да чистиш преди това, взимайки предвид снимките, които си постнал.

Успех на всички фронтове!
    • cvetanovv
      cvetanovv
      Сребро
      Успех в начинанието и от мен :f_thumbsup: В момента се опитвам да бия 1$ СПИН, затова би ми било поне малко от полза твоите награди за мотивация :f_drink:
    • TMTbb
      TMTbb
      Бронз

Done!

Относно въпросът ти за статусите MartOoQ вече ти е отговорил, за което му благодаря.

Поздрави ,
      Георги
      Благодаря! :)

Първоначално публикувано от Crusible
      На мен ми е супер интересно да следя развитието на хай стейкс играчи! Аз цъкам микро СНГ МТТ и МТТ, така че ще ми е любопитно да ъпдейтваш и в тази посока.

Относно формата, не пишеш каква точно ти е крайната идея, защото, ако ще трупаш мускулна маса, не виждам никакъв смисъл да чистиш преди това, взимайки предвид снимките, които си постнал.

Успех на всички фронтове!
      Здрасти. След това още не съм решил какво ще се случва, но да - най-вероятно ще искам да кача малко мускулна маса. Иска ми се обаче и да започна отново да тренирам муай тай, но като цяло още не съм го измислил. Твърдо съм решил сега да изчистя независимо от това какво реша да правя след това в тази насока. Достатъчно живях с коремче и паласки ... но мор! :D :D :D
      Днес е рефийд дей и мисля да се изкъртя от ядене(2900 калории :f_ugly: ) ... събота или неделя ще се изтегля, ще направя снимки и ще ви кажа как върви. Най-вероятно обаче няма много смисъл да качвам снимките тук всяка седмица, защото на дали ще има кой знае какъв резултат.

Първоначално публикувано от cvetanovv
      Успех в начинанието и от мен :f_thumbsup: В момента се опитвам да бия 1$ СПИН, затова би ми било поне малко от полза твоите награди за мотивация :f_drink:
      Благодаря! Ако имаш някакви неясни ръце или каквито и да било въпроси питай и ще помагам с каквото мога! :)

Понеже вечра и днес бях възпрепятстван да играя най-вероятно ще изплащам първите $25 :D За сега на тази тема са писали само lunatichay, MartOoQ и cvetanovv. Нека ако има още желаещи да пишат по навреме. Като цяло има шанс и да успея да си изпълня целите, но не е много голям ако трябва да съм искрен :D Също така да спомена, че единственият начин да изпращам пари е през скрил за това който иска да се включи, а няма, да си направи :)

Успех на всички, благодаря ви за положителните коментари - като постнах блога имаше мнения от приятели, че ще има много спам и дразнещи постове и съм приятно изненадан!
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Успех и от мен,дано да успееш да ги биеш доста,макарче след като премахнаха рейкбека до колкото знам спинърите губят ако правят обем по няколко стотин до няколко к загуби месечно само от него.И аз бих искал да участвам в гивауей-вете ако има такива,пожелавам ти да има .Аз не съм фен на спиновете като цяло от време на време си цъкам омаха от тях,че са само тъпаци ,не че пак не им идват картите :) .
    • Crusible
      Crusible
      Бронз
      Добре, включи ме и мен в промоцията! :f_drink:
    • khristev
      khristev
      Сребро
      и аз съм вътре :) :f_thumbsup:
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Дано да продължи по дълго време този блог ! :f_thumbsup: