Замразена сметка

• hrrrii
      hrrrii
      Начален
      Здравейте , приятели на покера !!! Имам въпрос - играя в Покер старс с профил който създадох на скоро , депозирах си , около месец всичко нормално .След това когато реших да изтегля печалбата от сайта искаха малко повече инфорамция за лични данни . Тук е проблема оказа се че вече имам акаунт от преди няколко години , за който бях забравил . Сега новата сметка е замразена с парите вътре , старата е активна , но не ми разрешава да играя с истински пари . Писах до Покерстарс и 7 дена по - късно никакво обслужване . Един емайл от тях 24 часа след запитването ми - . " Благодаря ви за имейла ще ви отговорим възможно най - скоро , от екипа на Старс с уважение " . Та кажете ми какво да направя ?
  • 6 отговора
    • d0m1n33r
      d0m1n33r
      Бронз
      Ами опитал си се да се направиш на хитър ,за да вземеш кериите за първи депозит ама са те наебали,бавно отговарят и трябва да им се напомня,явно парите от високия рейк и премахнатия рейкбек не им стигат ,за да наемат повече хора за съпорта.
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Парите на големите корпорации никога не стигат. :) Винаги се работи за намаляване на разходите дори с 0.0001%, сигурно затова отварят офис в България, имаше обяви за кандидатстване за работа преди около един месец.

Някой знае ли, дали е възможно да си смениш името под което играеш в Покерстарс?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Всички тези въпроси се решават със съпорта на Pokerstars,включително и за името могат да го сменят ако е нещо обидно или друга подобна причина.

Поздрави,

Боби.
    • hrrrii
      hrrrii
      Начален
      Тоест , да изчакам отговор ? . На първия отговор не съм се възползвал от никакви бонуси за нов акаунт . Регистрирах се вкарах си 50 $ посе теглих пак вкарах , хахах и в момента има някакви наличности , но е блокирана
    • Lordman14
      Lordman14
      Бронз
      Здравейте!
      Аз им писах преди време с молба да си сменя ник-а и бяха така любезни да ми го променят,но също така любезно ме предупредиха да не злоупотрябавам !
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Първоначално публикувано от Lordman14
      Здравейте!
      Аз им писах преди време с молба да си сменя ник-а и бяха така любезни да ми го променят,но също така любезно ме предупредиха да не злоупотрябавам !
      С какво се оправда? В смисъл каква причина измисли? Трябвало името ти да съдържа нещо вулгарно или да има твоите данни. Аз така знам. Иначе прът, отказват на всички. Щото щяли да получат нечестно предимство. А, да, и там "чек", "фолд", "сит аут" в името ти. Може да се направиш на загрижен. Че може да объркаш хората.