Някви тъпи скамъри

• insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Някви нови звезди, пращат ти уникалните цифри за рейкбек. Явно нямат сайт. А, показаха ми някъв сайт на полски. Няма превод :D . И всячески те зарибяват да ползваш тeхни акаунти "под наем" с VPN и т.н. Като им отказах естествено, вече не се кефят. И може ли вече да ти дадат хубав рейкбек, само ако правиш по 7-8к рейк на месец. И вече ми стана ясно. Не работели за стотинки. Ще играеш един месец и после чакай рейкбек.

Ето съобщението.

DrWiktor Today, 07:25 Hi,

We are online poker professionals with 5 years of experience of providing best rakeback deals to our players with 24/7 support.

Our best rooms which we offer right now:
      1. italian market (nl10-nl1000)
      - People’s we have 4 skins (betaland, monkeybet, pokeryes and stanleybet) up to 40% rb
      - Ipoker we have 3 skins (paddypower, eurobet, snaipoker) up to 40% rb
      - Lottomatica.it (bossmedia.it) vip 25% + additional revenue share
      - Bwin.it - vip 25% + additional revenue share which depends from rake

italian market with rented acco (20€/monthly, under 500€ rake monthly - 50€), 100% guaranted money, instant cashouts, need vpn (except of people's)

2. PartyPoker up to 75-80% rb (easy retracking even if you are currently using your account)

3. Microgaming up to 70%

4. Natural8 (GG Network) up to 60%

5. Pokermaster for players nl200+, instant cashouts, no rake, cashouts fee around 5-17%, depedns from winnings, top support, guaranteed money

6. Aconagua - safe access, small cashout fee, possiblity to playing with south america guys, additional rb for top players

7. Bodog - only for top players nl400+, safe access, no fee from cashouts, hot price for acco, full setup through teamviewer remote controll, for top players sometimes we can prepare also additional netrevnenue (it depends of rake)

8. Israelian Sites safe access, rb up to 60%

9. Chico Network - up to 32% netrevenue

10. Pokermonster (Lianzhong) - no fee from cashouts + up to 12% gross deal

11. Klas poker up to 32% gross for top players

12. 888 - additional rb under table ) up to 10% rs only for top (4-5k rake+)

and many, many more sites like WPN, Svenka Spel, Stars.it, Pokermania etc..

More info on priv ) skype: drwiktortraktor
      Не се връзвайте. Модовете бан. Не ми пука за сайта, а за лековерните хора. Ако въобще има такива. Както и да е. Да си знаете.
  • 6 отговора
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Никакъв скам не виждам тук, да ти кажа честно. Не казвам, че са или че не са, но според това, което си постнал, нищо лошо не виждам, стандартна практика си е.

А това, че нямат сайт е по друга причина, но не ми се пише сега да обяснявам защо, но няма нищо общо със скамерство или каквото и да е. ;)
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      И кво, ти си зел рейкбек от тия? Ама само , като ми каза "Аз не работя за стотинки, ако не правиш по 7-8к рейк, не ми се занимава". Добре, ти ако наистина си тръгнал да правиш нещо, къв ти е проблема кой къв рейк прави? Като имаш 50 човека и от тяк земаш по $200, кво, лошо ли ще ти е? От тия 8к той ще щипне 2к и ще ти тегли една майна.
      Тия китайци абсурд да дадат 60% рейкбек + пари за тях. Азиатските мрежи се разрастват супер бързо. Може да са давали такива промоции преди 2 години.
      Парти покер...За кво им е да дават толкова пари? Точно те.
      Все още може да намериш 70-75% рейкбек, ако си мега зарибен грайндър. Не ти трябва да се занимаваш с някви незнайни тарикати. Ако правиш по 8к рейк на месец, очевидно че си.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Не съм взимал нищо от тях и не ги знам какви са даже. Просто казвам ,че нищо странно няма.
      МНого ясно, че някой като ти рейква по 8к можещ да му дадещ бая повче рб, отколкото някой дето прави $200 да речем.

Ако прави 2к на месец от теб, защо да те преебва, като ще ги вземе от теб и следващия месец и по следвщия и т.н.?

Точно китайците дават бая сега. AllinAsia гледам имат 35% твърд рб за играча, а за афилиейта дават 45%-67,5% ;) Ако си през мен и ми рейкваш здраво, като нищо мога да ти дам и 90% рб ;)

Натурала е горе долу същото ;)
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Мисля, че тези проценти, които ги гледаш, са за "печалбата" от играча. Не от рейка му.

Ако прави 2к на месец от теб, защо да те преебва, като ще ги вземе от теб и следващия месец и по следвщия и т.н.?
      Нещо не те разбирам. Еми, ще те прецака, защото всъщност трябва да ги даде на теб или поне почти всичките. Защо да не го прави? Дори нямат сайт. Кво, имиджа ли ги интересува?
      Всичко, което прави той, може да си го направиш и сам. Като правиш толкова много рейк. Ако си толкова алчен, че да се доверяваш на хора, които вземат "additional rb under table", може и сам да си направиш схемата.
      И друг път са ми предлагали разни схеми. Sng грайндъри. Само че човека си казва "всичко, което правим, ще е нелегално". Аз по-скоро на такъв да се доверя. Не на някъв , който ми казва "всичко е ок", "влез през моя акаунт и си вкарай рола, 100% безопасно". И като му кажа "чакай малко, ве, къв си ти, не те познавам", той да се спече и да ми каже "шофирам сега, чакай малко". След като пише доста бързо без прекъсване на перфектен английски. Някъв измислен поляк. И бил шофирал.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Може и да са мошенници, човек. Не споря, не ги знам. Просто казвам, че схемата си е обичайна и не виждам нищо нередно в нея. А това че сайт нямат, нищо лошо няма. Колко хора са афилиейти без сайт, не е истина :)
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Аз и за тва тръгнах да говоря с тях и му казах на единия "ще вземеш бан скоро, няма да е от мен сигнала". Не ми пука за сайта , както казах, да ме извинява Алпината, който по принцип много уважавам :D . Ама ако ще кълчат моите приятелчета-фишчета от българския форум, ще трябва да ги репортна.