разгледах сайта

• 55lazarroff
      55lazarroff
      Бронз
      Да разгледах сайта и мога да кажа ,че има много полезна информация . Моята игра се промени след видяното и прочетеното тук намалих загубите и започнах печеля по често. Това няма да ме направи професионален покер играч ,но аз и нямам такива идеи .За мен покера е развлечение в свободното време . С две думи -сайта е много полезен . До тук с похвалите ,защото някои неща направо ме изумяват . Имам регистрация в доста сайтове за софтуер и игри и никъде обратната връзка ,админи и модератори не са толкова изолирани и недостъпни . Потребител може да получи отговор само ако е писал на обратна връска .Не може да пише на админ или модератор ако не е приятел със същия .Ако зададе въпрос във форума отговора е да търси обратна връзка .Отдела за обслужване на клиенти е меко казано гестапо .Или имат изкривено чувство за хумор или се смятат за намесници на господ на земята. Готов съм да да дискутирам всяка своя дума .

поздрави: Румен Лазаров
  • 4 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Здрасти,Румба!!! :heart: :heart:
      Поне аз съм нямал проблеми с Отдела,така му викам.
      Относно помощта от модератори,например си има обяснение-всеки си върши неговата работа.А и както виждам модератори,треньори и анализатори са си в България и няма как да ни помогнат с финансовите въпроси и отношенията със залите.
      Просто явно самата структура на pokerstrategy е направена така,че всеки да си знае неговите задължения,мисля,че това е характерно за компаниите в Западна Европа.
      П.п.Не като тука,веднага ти давам пример-в момента кандидатствам за работа в доста голямо и печелившо предприятие.Поста е доста надолу в структурата на фирмата и изведнъж се оказва,че ще те назначим,но това,за което си мислиш,че ще работиш е едва 30% от това,което наистина ще те карат да работиш ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей 55lazarroff,

Благодарим ти за споделеното мнение относно нашата страница.

Бих те помолила обаче да ни дадеш конкретни примери: ние следим редовно за качеството на обслужването, предлагано от нас - било от модератори или колеги от отдела за обслужване на клиенти, но ако ти имаш забележки, ни покажи и ние ще проверим ситуацията.

А ако би желал да пишеш на администраторите или модераторите, можеш спокойно да ги добавиш като приятели в секцията Общност и да им пишеш още в поканата.

Ние имаме и специален форум, в който да ни споделиш обратната си връзка - в който ти си ни писал, а ако не би желал тя да е публична, можеш да ни попиташ и с удоволствие ще ти предоставим имейл адрес, на който да ни пишеш.

Очакваме отговора ти.

Поздрави,
      Надя
    • 55lazarroff
      55lazarroff
      Бронз
      Радвам се ,че започваме дискусията по този начин (без спам ,обиди и шльоковоца) .Убеден съм ,че всички които отговарят за потдръжката и управлението на сайта са компетентни . За да стане яно какво не ми харесва ще поясня ,с риск да се повторя . Админи и модератори много често избягват отговори като дават линк към раздел правила (не всички въпроси имат отговор там) или наи често прехвърлят към "отдела" . Колкото до отдела за обслужване на клиенти някои от критериите и решенията им са параноични дори обидни. Ще дам примери когато някои от тях или някои които може да говори от тяхно име се включи в дискусията .Все пак безцелните обвинения не помагат и нерешават проблеми .Не исключвам възможнота и да греша .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Румен,

за съжаление отговорът ти отново е доста общ, най-добре би било, ако разполагаме с конкретни примери, които да обсъдим.

Да, често се случва да насочим потребители към отдела за обслужване на клиенти, но това е заради две основни причини, които ние в никакъв случай не крием: първата е, че самите ние, администраторите, не работим с потребителски сметки, а втората е, че в 99,9% от случаите става дума за конфиденциална информация, която в интерес на нашите играчи не трябва да бъде във форума.

Можеш спокойно да ни дадеш примери, ние представляваме компанията, в това число и отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Надя