Покер Стратеджи най тъпата полетика на сайт

• StellaBG
      StellaBG
      Бронз
      Искам да искажа огромното си разочарование от този сайт и неговите тъпи и безмислени изисквания които дори и да ги изпълниш отново те игнорират и то даже без да ти кажат защо. за мен това е дискриминация срещу определени хора. неможе да имат изисквания и да ги изпълниш и отново да ти откажат така наречения начален капитал а сигурно има хора на които даже не им и искат толкова неща да изпълнят. за какво тогава са тези изисквания за потвърждаване на самоличноста, преснимане на лични документи и обаждания по телефона като накрая пак се праща съобщение че се отказва но без пречина?
  • 8 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      1-во се научи да пишеш на Б Ъ Л Г А Р С К И
      2-ро като не ти отърва,никой не те кара на сила или моли.
      3-то данните и личните документи и прочие са за да се уверят,че си на 18+ и т.н.
      4-то хиляди са хората получили капитал и училището си е супер яко,със супер готини промоции/тренери/анализатори/персонал (винаги любезни и готови да ти помогнат) няма смисъл да говоря за статиите и това което може да научиш тук,сами по себе си говорят успехите на покерстратеджи про играчите и наградите на самият саит.
    • Tsapellas
      Tsapellas
      Бронз
      Офф какво мрънкате само бе хора. Все едно тия 50$ са ви наследство и в момента в който ви ги откажат правите е*ати скандала..
      Този сайт предоставя много повече от 50$ които да опукате за 1 седмица макс и после да съжалявате, че не сте чели статиите и сте се пуснали на големите лимити.
      Като не ви ги отпускат а толкова ви се играе покер депозирайте си ( аз така направих ) и пак, ще си бъдете тракнати и ще получавате точки и достъп до нови статии.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tsapellas
      Офф какво мрънкате само бе хора. Все едно тия 50$ са ви наследство и в момента в който ви ги откажат правите е*ати скандала..
      Този сайт предоставя много повече от 50$ които да опукате за 1 седмица макс и после да съжалявате, че не сте чели статиите и сте се пуснали на големите лимити.
      Като не ви ги отпускат а толкова ви се играе покер депозирайте си ( аз така направих ) и пак, ще си бъдете тракнати и ще получавате точки и достъп до нови статии.
      +1
    • lakyyboy
      lakyyboy
      Бронз
      xa 6tom sa ti otkazali zna4i sa te xvanali 4e ne6to gi laji6 ako vsi4ko e nared nqma da ti otkajat pak ne im obra6tai vnimanie na parite moje6 da nau4i6 mnogo ot tuka a ne da se ma4i6 da izlaje6 i da izigrai6 bonusa za 1 den a ponau4i malko i si vloji sama kato ti se igrae i si igrai a ne kato vidite 50 dolara da si vikate opa tez sega 6te gi izbombq nqma da stane pak i sled tova ako si mislite 4e moje da gi teglite dokato vi gi prevedat mnogo se lagete pojelavam ti uspex po masite i dano si razbrala kakvo iskax da ti kaja
    • ghj6363
      ghj6363
      Бронз
      Първоначално публикувано от lakyyboy
      xa 6tom sa ti otkazali zna4i sa te xvanali 4e ne6to gi laji6 ako vsi4ko e nared nqma da ti otkajat pak ne im obra6tai vnimanie na parite moje6 da nau4i6 mnogo ot tuka a ne da se ma4i6 da izlaje6 i da izigrai6 bonusa za 1 den a ponau4i malko i si vloji sama kato ti se igrae i si igrai a ne kato vidite 50 dolara da si vikate opa tez sega 6te gi izbombq nqma da stane pak i sled tova ako si mislite 4e moje da gi teglite dokato vi gi prevedat mnogo se lagete pojelavam ti uspex po masite i dano si razbrala kakvo iskax da ti kaja
      Ми то, хубуу ама 'що пишеш на джингитайски? 15 минути докато ти прочета поста... не стига, че е на латински, ми освен това е пълно с грешки! А що се отнася до автора... ми махай се от тука като не ти харесва к'во искаш да стане като я направиш тази тема? Каква е целта на темата? Въпросите не са риторични искам да ми отговориш. Какво искаш да стане като пуснеш тази тема? Каква е целта на темата? :s_evil:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей StellaBG,

Съжалявам да прочета, че са ти отказали началния капитал. Сигурна съм обаче, че е имало причина за това.

Наистина не можем да кажем каква е причината, ето и защо: ако на всеки казваме какъв е проблемът, ще трябва всеки ден по няколко пъти да променяме процедурата за сигурност, тъй като тя би се обезсмислила, ако всички играчи разполагаха с всичката информация.

Сигурна съм, че PokerStrategy.com ще ти помогне много на покер кариерата, дори и без началния капитал: дори и само срещу $10 ще можеш да получиш достъп до нашите учебни материали и с игра на покер ще си осигуряваш още повече съдържание.

И към останалите: моля ви бъдете конструктивни и без лични нападки!

@lakyyboy: Моля те да пишеш на кирилица, както сме посочили в правилата на нашия форум.

Ще преместя темата в секцията за Мнения и предложения, където пасва най-добре.

Поздрави,
      Надя
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      И според мен това да не се посочва причина за отказа е доста тъпо(нелогично). По този начин всичко заприличва на тука има тука нема. "Сигурна съм обаче, че е имало причина за това." - не искам да звучи като нападка, но как StellaBG и доста други потребители, които реват във форума заради отказания капитал да са сигурни ? Хубаво е да има ясна полЕтика - на рекламните банери по другите сайтчета примига 50$ начален капитал, но когато се регистрираш и минеш теста, което е и условието, а не получиш нищо се чувстваш измамен. Точно за да не се получава така е хубаво да се посочва кое условие си нарушил, тъй като ако е истина няма как да го оспориш ----> да оревеш форума.

П.С. Аз получиш началния си капитал без проблем и без някакви проверки, но не мисля че е честно някой да си праща документи например и да не получава ...все пак едва ли някой непълнолетен като знае условието ще прати, че да не го одобрят заради това...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      И според мен това да не се посочва причина за отказа е доста тъпо(нелогично). По този начин всичко заприличва на тука има тука нема. "Сигурна съм обаче, че е имало причина за това." - не искам да звучи като нападка, но как StellaBG и доста други потребители, които реват във форума заради отказания капитал да са сигурни ? Хубаво е да има ясна полЕтика - на рекламните банери по другите сайтчета примига 50$ начален капитал, но когато се регистрираш и минеш теста, което е и условието, а не получиш нищо се чувстваш измамен. Точно за да не се получава така е хубаво да се посочва кое условие си нарушил, тъй като ако е истина няма как да го оспориш ----> да оревеш форума.

П.С. Аз получиш началния си капитал без проблем и без някакви проверки, но не мисля че е честно някой да си праща документи например и да не получава ...все пак едва ли някой непълнолетен като знае условието ще прати, че да не го одобрят заради това...
      Здравей gunnerboy22,

Благодаря ти за споделеното мнение! Разбирам, че на много хора не им е приятно да не им се каже ABC е причината да не получиш капитала. Това споделяне на информация обаче ще доведе до огромен брой злоупотреби. Не може отделът ни за сигурност да дава обяснения защо се отказва капиталът, при положение, че това означава да превърне нашата система за сигурност в публична, което ще доведе до нейната абсолютна нефункционалност. Имаме правила и условия за ползване и цял форум, в които се вижда ясно колко хора са получили началния капитал. Причината за всеки един отказ може да бъде намерена в правилата и условията за ползване.

Поздрави,
      Деси