Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

WhiskeyJack aka поредната риба с големи амбиции.

• WhiskeyJack
      WhiskeyJack
      Начален
      Привет на всички, гледам сте се събрали готино комюнити, та реших да се внедря x:D

Казвам се Карим, на 18 съм от София и играя смесица между Лайв МТТ-та в Радисън и онлайн кеш игри.
      Почнах да играя на 15 като шега с приятели, но след като спечелих първия си турнир в Платинъм това лято реших да пробвам колко добър съм наистина. Последваха няколко разочароващи месеца в Радисън примесени с тук-таме финални маси и първи места.
      От скоро играя и онлайн кеш, като минах от 9 Man STT-та и заради това почнах да уча КЕШ игрите от нулата - демек 2НЛ, където имам приличен успех.

Това е от мен, поздрави на всички и много рън гууд по масите :)
  • 6 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей WhiskeyJack,

Добре дошъл във форума! Надявам се да сме ти полезни,може да хвърлиш един поглед на стратегическите ни статии за КЕШ :

Стратегия за No-Limit Texas Hold'em (NL)

Поздрави,
      Боби.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Каримчо е легенда. Съкна ми 72о преди време в Радисън, ама да е жив и здрав :D
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Здравей, WhiskeyJack! Аз също играя НЛ2.Може да си направиш блог, специално за тоя лимит.Ако ме питаш, защо аз не направя отговарям: защото аз не съм печеливш играч на тоя формат/и на никой друг/.....Ще ми е интересно да постваш някои изиграни от теб ръце на НЛ2, а също и да коментираш ръце на други играчи/ например моите:f_biggrin: /.Поздрав със следващата ръка:https://www.boomplayer.com/26013964_D0405D259C
      Бъди активен и пиши, че напоследък го закъсахме доста откъм млади таланти и надежди..... някаква тъжна история...
      Аз иначе имам блог, но скоро не ме е спохождала музата на простотията и не съм писал в него.Все пак може да му хвърлиш едно око: Едно си Елби знае, едно си Елби бае!

ЕлБи - агрофиша AKA ''Преател на Старса"/ поради което още не съм фалирал/:mdr:
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравей , щом си кешнал , предполага се че не си толкова закъсал с парите .Затова ще ти препоръчам да почнеш от НЛ20 нагоре (минимума е НЛ10 но си е загубено време).Казвам ти го от опит , в днешно време да ставаш фром зеро то херо е мишън импосибъл. Започни си на НЛ20 с тайт игра и като посъбереш малко опит им счупи тиквите на реговете дето са те ядосвали и тва е .:f_thumbsup: ГЛ
    • WhiskeyJack
      WhiskeyJack
      Начален
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Здравей WhiskeyJack,

Добре дошъл във форума! Надявам се да сме ти полезни,може да хвърлиш един поглед на стратегическите ни статии за КЕШ :

Стратегия за No-Limit Texas Hold'em (NL)

Поздрави,
      Боби.
      Мерси за топлия прием, със сигурност ще погледната статията веднага.

Първоначално публикувано от bmwteam
      Каримчо е легенда. Съкна ми 72о преди време в Радисън, ама да е жив и здрав :D
      Страшен късметлия съм, обещавам вече само на добрите ти ръце да съквам x:f_cool:
      Първоначално публикувано от ELBI77
      Здравей, WhiskeyJack! Аз също играя НЛ2.Може да си направиш блог, специално за тоя лимит.Ако ме питаш, защо аз не направя отговарям: защото аз не съм печеливш играч на тоя формат/и на никой друг/.....Ще ми е интересно да постваш някои изиграни от теб ръце на НЛ2, а също и да коментираш ръце на други играчи/ например моите:f_biggrin: /.Поздрав със следващата ръка:https://www.boomplayer.com/26013964_D0405D259C
      Бъди активен и пиши, че напоследък го закъсахме доста откъм млади таланти и надежди..... някаква тъжна история...
      Аз иначе имам блог, но скоро не ме е спохождала музата на простотията и не съм писал в него.Все пак може да му хвърлиш едно око: Едно си Елби знае, едно си Елби бае!

ЕлБи - агрофиша AKA ''Преател на Старса"/ поради което още не съм фалирал/:mdr:
      Честно казано - замислял съм се да си основа свой блог, но първо, че вече такива има много и няма да има нещо различно, което да предложа, а пък и съм много несериозен.
      Евала за тройките, едновременно ми напълни душата и ме заболя сърцето.
      А колкото до коментиране на свои и чужди ръце - не се имам за достатъчно добър да говоря много на тази тема, в повечето случай ще звуча като идиот :D

Първоначално публикувано от lowstacker
      Здравей , щом си кешнал , предполага се че не си толкова закъсал с парите .Затова ще ти препоръчам да почнеш от НЛ20 нагоре (минимума е НЛ10 но си е загубено време).Казвам ти го от опит , в днешно време да ставаш фром зеро то херо е мишън импосибъл. Започни си на НЛ20 с тайт игра и като посъбереш малко опит им счупи тиквите на реговете дето са те ядосвали и тва е .:f_thumbsup: ГЛ
      Ooo, да. С всеки един момент разбирам колко прав си, но уви, като всички тинейджъри, които се видят в пари - отидоха по глупости, вече съм официално 2НЛ грайндър :D
    • Ivaisov67
      Ivaisov67
      Начален
      :milord: