Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Казвам се Димитър.

• dimo1233
      dimo1233
      Начален
      Търся си ментор за играта. Дано някой приеме молбата ми сериозно.Готов съм да играя срещу малък процент да го кажа даже ,ако някой реши да пише ще си пишем на личен чат
  • 36 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей dimo1233,

Добре дошъл във форума!

Това което искаш много прилича на спонсорство ,практика която сме спряли при нас заради злоупотреби .

Може да опиташ в SpinLegends : https://bg.pokerstrategy.com/spinlegends/ евентуално тук: Коучинг сделка за 2 места .

Винаги може да започнеш с фрироли с нашите стратегии: https://bg.pokerstrategy.com/strategy/mtt/

Поздрави,
      Боби.
    • dimo1233
      dimo1233
      Начален
      Не искам спонсорство.Искам някои да ме научи да играя МТТ.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Първо трябва сам да започнеш. Никой няма да му се занимава да ти налива акъл от нулата.
    • dimo1233
      dimo1233
      Начален
      Аз играя но безуспешно.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      а опитваш ли да подобриш играта, чрез учене.
    • dimo1233
      dimo1233
      Начален
      Опитвам но не потръгва.Хората срещо мен имат голям късмет.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Бронз
      В Този формат вариацията е възможно най-голямата. Препоръчвам видеата тук за начало. Би трябвало да ти помогнат като за начало.На какви лимити играеш?
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от dimo1233
      Аз играя но безуспешно.
      Опитвам но не потръгва.Хората срещо мен имат голям късмет.
      Оооо, колега станахме двама:f_tongue: Да не се чувствам самотен.
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Винаги може да започнеш с фрироли с нашите стратегии
      Мани ги тия фрийроли - загуба на време.Фрийрол с 1003438534986 участника с награден фонд $10 и награди от $0,01 в случай че влезеш в парите.Говоря за Старса.Някаква тъжна история.И билети за фрийроли, ама с рибай :mdr: Идеална работа като за начинаещ фиш.Точно сега обаче покрай Коледа сигурно ще пуснат някой по мазен фрийрол - така че няма лошо да се играят.....Иначе и аз се бях зарибил по MTT и играех постоянно, обаче пустия му късмет така и не ме споходи:f_tongue: Хората срещу теб, имат точно толкова късмет, колкото и ти/има и едно изключение, но за това по -нататък/.За MTT ти трябва стабилна банка, обем, да си наясно с ICM, дисциплина, психическа стабилност и пр. и пр. и чак на десето място е късмета.Казано е:''Късметът помага на силните".Затова слабите играчи винаги се оплакват, че нямат късмет.....
      От известно време играя основно кеш - микро.Играта е много по -малко напрегната от турнирите.Има повече да мислиш.Да разбираш по - добре играта - твоята и на противниците.И съответно късметът тука играе много по - малка роля, демек вариацията е много по - малка от тази при турнирите.Не знам дали си играл кеш, но може да пробваш.Виж тоя форум:
      No-Limit Hold em Cash Game Strategy
      Ако си държиш на MTT има и такъв форум: Подобряване на SNG and MTT играта ни !
      Поствай по някоя ръка.Има хора, които могат да ти помогнат.
      И бъди по -активен.Това го пиша всеки път.Досега без резултат.100% от новобранците пишат по едно, две изречения и после никви ги няма.Ами пишете бе!Питайте - тва поне е безплатно!
    • dimo1233
      dimo1233
      Начален
      Преди играх кеш направиш 20 д банка в старса.И тогава взех да играя турнири,уж по големи печалби.Накрая нищо не излезна от тия турнири.Играеш 2 часа и награя отпаднеш.Сега почвам кеш маси.Играя на 2 маси.Кога да вдигна масите на игра.И даите някакви съвети късмета да е на моя страна :f_biggrin: :f_biggrin:
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      И даите някакви съвети късмета да е на моя страна :f_biggrin: :f_biggrin:
      Не е до късмет, а до умения и тактика!
      Преди да почнеш покер сесията, сядай на машинките или рулетката да превъртиш някой и друг лев, после сядаш на покера. Така софта си мисли, че си риба комарджия и почва да ти пуска яко ;)

Като съкнат с да речем $10, бетваш толко на червено на рулкетката да се избиеш и после пак на покера. Гаранция! :D
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      :D
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Колега , dimo1233, постни някоя ръка от кеша.Предполагам, че играеш НЛ2 в Старс - като мен.За Старса най - лесно е с boomplayer.Ако не си наясно ще ти го обясня как става.Дай тука някоя ръка, че аз вече ме е срам да се излагам сам.Ето например две хубави ръце от вчера:
      https://www.boomplayer.com/26205077_0C90C9B391 Стрейт на флопа, прерастващ във флъш на търна.Рядко животно.
      https://www.boomplayer.com/26195145_985931A5DE Колнах с дроу на флопа и ударих.Ей тва е късмет.
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      .
    • dimo1233
      dimo1233
      Начален
      На 0.01/0.02
    • dimo1233
      dimo1233
      Начален
      Как да запиша ръка.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      След като приключи ръката в прозореца на чата излиза надпис:,,X печели пот еди си колко''.След тоя надпис има едно червено квадратче със звездичка.Като цъкнеш на него се отваря прозорче с няколко опции.Избираш:"Споделете в BOOM"/оградил съм го на картинката долу в ляво/.След това в браузъра ти се отваря сайта https://www.boomplayer.com и ръката ти е записана.За самият сайт не е нужна регистрация.

След това копираш целия адрес така, както е в браузъра и го пействаш директно в поста си.

Получава се линк директно към твоята ръка в сайта.В самия сайт има търсачка горе в дясно.Там като си напишеш ник нейма с който играеш в старса ти излизат всички ръце, които си записал.За да ти се подредят по дати горе от менюто избираш опцията:''Most Recent''.
      Ето една ръка от вчера: https://www.boomplayer.com/26215057_CEA25A4381 Тоя направо ми е.а мамата на ривъра.Беше нашенец.Да не си бил ти:f_tongue:
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      На 0.01/0.02
      Така де - това е НЛ2 /NL2/.No Limit 2. Големият блинд е $0.02.Ако е $0.05 се казва NL5 и т.н. и т.н. чак до хай стек про.....:f_cool: Аз от утре минавам на NL5, макар че ме съветват да не го правя, защото съм мега тъп фиш - комарджия.Може да изпробвам тактиката на bmw - връткам $10 на Black Jack и после яко карета.....Ще пробвам NL5, пък ако не тръгне ще се върна, ако преди това не се тилтна и не фалирам.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Наистина ти препоръчвам да не се качваш на НЛ5. И аз...Разликата в уин рейта е почти двойна. Мечките ще те наръбат, Елби.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от insomnia666
      Наистина ти препоръчвам да не се качваш на НЛ5. И аз...Разликата в уин рейта е почти двойна. Мечките ще те наръбат, Елби.
      Lead Bounder /разбирай аз/ на NL5 в Старса:

Сигурно така ще стане, ама може пък и аз да им взема страха с фамозните си отигравания.Bear-fear, me-no fear.
      И даите някакви съвети късмета да е на моя страна :f_biggrin: :f_biggrin:
      1.За да имаш късмет трябва да станеш ''преател на Старса''.
      2.В интернет има мантри за привличане на късмет и пари: https://www.youtube.com/watch?v=ywyn7Ol-94w Пускаш си мантрата по време на игра да върви непрекъснато - една и съща трябва да е.Трябва да внимаваш да не се заплеснеш и да започне някоя друга мантра, защото има и мантри за привличане на мъже и да не стане някоя грешка......
      Има една мантра девет часа и кусур, но тя е за прота.Иначе си струва слушането, защото те прави милонер: https://www.youtube.com/watch?v=d0BWnlSp3T0
      3.Направи си специална мавританска свещ с монета: http://psihobg.com/?p=4367 Не гарантирам дали работи, обаче като кажеш няколко пъти: '' Махабатос! Саламандре факас, оле лорре.'', няма начин да не ти тръгне играта.
      4.Викане на карти.Това го правеше тука един колега и твърдеше, че работи.Методиката е следната: Да речем някой прави голям бет, а ти си на дроу.Влизаш ол ин и си викаш картата/представяш си я/, която ти трябва.И тя идва на търна, или на ривъра.
      5.Приемай всяка спечелена ръка като специален подарък и се радвай.Ако не се радваш и не си благодарен, Късметът ще помисли, че не си му нужен и няма да идва при теб.
    • 1
    • 2