Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Някой играе ли в тази зала??

• trotil4o
      trotil4o
      Сребро
      Здравейте,

Някой играе ли в залата? Не можах да намеря информация за депозиране/теглене? Проблеми?
      Мнения относно подръжката?
      Как е трафика/играчите?

Поздрави,
      Радо
  • 3 отговора
    • lunatichay
      lunatichay
      Бронз
      Преди време един друг афилитет сайт стриймваше от нея кеш игри и разправяха ,че били лайт... Аз лично не знам , и имаше някаква особеност ,че трябва да се депозира и евентуално да се тегли през агент, също не помня за тази китайска зала ли ставаше дума или друга , но един играч /не знам дали не се бъзикаше/ разправяше за кешаут проклятие /след кешаут стабилно губене/ :D Едва ли коментара ми е много полезен , защото информацията ми е по спомен и от трето лице, но по добре от нищо ... Успех !
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Депозита става с агент или през съпорта. Става и с биткойни, ама после тегленето е тегаво. Ако те засече софта, че си рег, никакво съобщение не ти излиза, ама като тръгнеш да теглиш к*р.

Мен не ме засече, защото се набутах като прасе на all in or fold и нямаше какво да тегля, ама така съм чувал :D
    • trotil4o
      trotil4o
      Сребро
      :D Мерси за инфото. Ще поцъкам 2-3 месеца Microgaming и после може да ги пробвам тез азиатци.
      А това allin or fold звучи като много fun :P