Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Бонус партипокер!

• ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Направих си акаунт в парти покер през вас но парти покер отказват да ми дадат бонуса от вас! когато си правих акаунта имаше поле за бонус код но не можеше да се попълва свързах се с лайв чат и ми казаха че не може да го ваведа и ми казаха да се свържа с вас!
  • 17 отговора
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Как успя да се регнеш в Парти? с ВПН ли?
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Aз не живея в БГ
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Някой може ли да ми каже как да се свържа с някой администратор от покерстратежи?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей ValterVT ,

Още вчера предадох за запитването ти,но по добре започни тикет от тази страница най-отдолу след като става въпрос за зала която не е достъпна за БГ играчите:

https://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Поздрави,
      Боби.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ValterVT,

Можеш ли да ми посочиш през кое предложение си си създал сметката в partypoker, защото не виждам да сме ти предлагали бонус в тази зала, различен от 100% до $500 бонус при депозит и до 40% ежеседмичен кешбек. За него трябва да ползваш бонус код PSWELCOME.

До колкото виждам обаче, ти имаш предложение за безплатни пари в Coral Poker. ;)

Поздрави,
      Александър
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Да точно този бонус код не ми позволиха да използвам когато си правих акаунта! Точно за този бонус код ми казаха да се свържа с вас!
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Аз исках да ползвам тези 500$ ама явно не мога и ваще предложения за някакви измислени сайтове въобще не ме интересуват!=) поздрави
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Какво стана с моя бонус искам да ми закриете акаунта в покерстратежи има достатачно други КОРЕКТНИ сайтове не измамници като вас!!! Настоявам да ми изтриете акаунта!!!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ValterVT,

Както djbobbybb те посъветва, най-добре е да ни изпратиш тикет, за да колегите от отдела за обслужване на клинти да проверят какво не е наред.
      Всъщност за да проверят - най-вероятно ще трябва да се свържат със залата.
      Най-добре е да посочиш и от коя държава играеш, защото може да се окаже че за нея има други условия.

От думите ти оставам с впечатлението, че очакваш да получиш $500 - това е бонус за депозит, който трябва да "изчистиш" с игра. Т.е. ще получиш тези пари след като депозираш в залата и генерираш определено количество рейк.

Инак съдейки по профила ти и какво си получил от PokerStrategy.com, не мисля че имаш основание да ни определяш за измамници, но това все пак си е твоето виждане.

Поздрави,
      Александър
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Не не очаквам да получа 500$ аз не играя от вчера много добре знам какво трябва да направя! Изтеглих парти покер защото на 21.01. почва пауарфест и исках да заредя 1000$ така и така ще го играя поне да имам някакъв бонус. Но при теглене на платформата и правене на акунт имаше поле за бонус код което стоеше затъмнено и аз много добре знам че там трябва да поставя вашия код! Но не можеше да се пише в полето!!! Преди да си тракна акунта се свързах с чат на живо и ги попитах защо не мога да въведа кода на покерстратежи? Те ми казаха че не одговарят за това и трябва да се свържа с вас за компенсаций!!! От тях ще получа 35$ за първи депозит и това е !!! Играя от Дъблин Ирландия
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      И какво толкова съм получил от вас че не мога да се сетя???? 20-30$ аз съм изтеглил около 10 зали ако не получа някаква компенсация искам да ми закриете акаунта въобще не искам да се занимавам повече с вас!!!
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      За 1 седмица в парти покер съм спечелил билет за Ириш Опън 1150 евро и 3 билета по 215$ за покерфета и всичко това с по малко от 200$ много добре знам че тези 500$ се дават на части след определен рейк направен в залата! Аз не съм сигурен дали съм щял да оспея да ги взема всичките защото играя в много сайтове но защо да губя нещо което вие рекламирате и предлагате като зарибявате хората да теглят сайтове през вас пък в последсвие не получават нищо от вас?!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново ValterVT,

С тази информация вече ми е много лесно да ти отговоря защо не си могъл да въведеш кода.
      Предложението с безплатни пари, което са ти дали е за играчи които са се регистрирали директно през страницата на partypoker и те предлагат само това като бонус за първи депозит. Най-вероятно именно поради това полето за код е било неактивно. Отговориха ми че друг бонус може да се получи само при регистрация през афилиейт.

Съответно - ти си получил един от двата възможни бонуса за първи депозит и до колкото разбрах от отделът им за обслужване на клиенти, това би трябвало да значи че сметката ти не е тракната.

Също така щом играеш от една седмица, ако сметката ти е тракната и си въвел правилно своето потребителско име (username), то вече трябваше да си получил StrategyPoints за играта си, включително до 500 StrategyPoints за първия ти депозит.

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Все пак в понеделник ще предам за случая ти 0на колегата, който има връзка със залите, защото това поле не би трябвало да е неактивно.
      Т.е. - като се регистрираш, въвеждайки бонус кода потвърждаваш че се регистрираш през афилиейт.

Но това е техният софтуер и не зависи от нас дали е активно или не.

Поздрави,
      Александър
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Сайта го изтеглих през вас!!! Но след като не ми давате бонус не се тракнах изтрих си потребителското име от партипокер в покерстратежи за това няма да получавате точки от парти покер!!! Пишеше че още не са влязали точки при вас и пишеше актуализирай името и аз го направих като го изтрих да не получавате точки от мен!!! След като аз не получавам нищо от вас и вие няма да получавате нищо от мен!!! ЗАКРИЙТЕ МИ АКАУНТА НАПЪЛНО!!!! НЕ ЖЕЛАЯ ДА ИМАМ НИЩО ОБЩО С ВАС!!!
    • ValterVT
      ValterVT
      Бронз
      Плюс това как мислите дали съм се объркал и не съм изтеглил сайта през вас???? След като съм изтеглил толкова много зали само от вас са 5-6
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново ValterVT,

Както ти казах - в понеделник ще информирам колегата за да провери с partypoker какъв е проблемът.

Ако все пак искаш сметката ти да бъде затворена - трябва да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти: https://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Поздрави,
      Александър