Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Бъдещето на bet365 след 2019г

• 4eisxx
      4eisxx
      Бронз
      Здравейте,

Снощи малко преди да легна се сетих нещо, докато четях една стара статия относно получаването на лиценз на бет365

ето и копие на абзаца

"Причина защо още тогава не бе издаден лиценз, както повелява закона, не бе дадена, а причина за отказ ДКХ успя да измисли едва през февруари 2015 г., когато държавните служители се хванаха за сламката, че дружеството, което стои зад Bet365, е регистрирано в територията Гибралтар, а тя не била членка на Европейския съюз. Това, разбира се, е в разрез с разбиранията на международното право, тъй като Гибралтар е колония на Великобритания и по този начин може да се счита за част от тази държава, а Великобритания по това време бе пълноправен член на ЕС (не, че сега не е, тъй като гласуваното на референдум решение за излизане от Съюза все още не е влязло в сила)"

Поста ми е в насока - има ли опасност от преразглеждане на лиценза от ДКХ след Брекзит и възможно ли е да се повтори историята от преди няколко години, просто един ден лекинко да ни резнат акунтите , без да предупруждават ?

Твърде късно е за да се ровя сега из юридическите казуси и под точки, и да търся инфо, но ще го направя тия дни само да остане време, и идея си няма дали въпроса е тъп, но по-добре тъп въпрос вместо някоя изненада.
  • 2 отговора
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Чейс,в България всичко е възможно.
      Резнаха ли акаунтите ,резнаха ги и не ги ибе,да го духаме.
      Фалира ли банка пак наскоро-фалира,не можело да фалира.Виновни няма.
      Колко процента е инфлацията-няма инфлация,икономически възход.
      Аве какво да говорим,възможно е,изобщо да не те очудват пидерастиите.
      Тия шопари дето ги сложиха на власт могат да правят каквото им скимне,да не говорим за господарите им.
      Иначе ,конкретно по нашите комарджийски въпроси,не ми се вярва някой от големите букмейкъри да го изгонят е така,за кеф.
      Не че не може,но не ми се вярва,научиха ги да се отчитат на който трябва явно.
      А може и просто на някой голям комунист синчето да е началник на тая комисия,и от дебилизъм да стана тоя проблем с букмейкърите.
      Иво Христов го каза-дебили сте.
      Дебили сме,и аз съм дибил,и те са дибили,всички сме дибили.
      Свинкахме да ни ибът,че взе и да ни харесва.:f_love:
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Не виждам никаква връзка. По същата логика трябва да затворят и Старс, чиято основна регистрация е на остров Ман, който има същия статут като Гибралтар. Но независимо къде е основната регистрация на дадена зала, дейността и в България оперира под български лиценз. Няма изискване само компании от ЕС да могат да получат лиценз, а и би било абсурдно, но предполагам че процесът по регистрация за ЕС е по лесен и сигурно за това е ставало въпрос през 2015г.
      Според мен нямаш никакви причини да се притесняваш.