Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

HM2 в бет 365

• 7 отговора
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      защо мразиш запетайките? :(
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от theimbecile
      защо мразиш запетайките? :(
      Не ги мрази, това е прикритие ;)
      Също като Каракачанов вчера в Карлово: „Длъжни сме пред Апостола да забравим своите различия и да бъдем задружни“.

*Не важи за джендъри, цигани, турци, мюсюлмани, чужденци, бежанци, либерали, толерасти, соросоиди, екоактивисти, зелени евродепутати и всякаква друга паплач.
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Глупости,баш за тях важи най много,те самите са джендери и пидерухи,с волен гея,дето аз балъка все гласувах за него.
      Щот съм балък.
      Само бой,без ибане за тия ,пидерас -патриотите.
      Ще ги иба в мамата турско циганска ги иба-ПИДЕРАЗ ПАТРИОТИ.МУТРЕНСКИ ИБРКИЧИИ МРЪСНИ.
      Трепането им е малко на тия.
      бмв ,ти си по формулите,смятам ще разбереш
      8+1=?!?!?
    • pokersmarf
      pokersmarf
      Бронз
      Извинявам се за правописа. Малко бързах вчера. Затова така. Преди да сменят софта на залата ХМ2 работеше без проблеми. Сега не. Може ли някой да ми помогне да подкарам ХМ2 в БЕТ365. Благодаря предварително!!!
      Използвал съм прости изречения , за да няма повече сърдити политико-джендърски коментари , защото така се размива темата и проблема остава налице , а именно в това се корени ЦЕЛТА НА ФОРУМА.
    • 4eisxx
      4eisxx
      Бронз
      Снощи играх малко в бет365. ХМ2 работеше без проблеми. Провери дали са ти синхронизирани папките в които покер клиента записва ръце и папката на ХМ2 архив.

Клиента ми е на български език. Не е нужно да го настройваш на английски.

Пиша от телефона и не мога да ти пратя скрийн на настройките в момента.
      Можеш да отвориш ХМ2 и да снимаш настройките на "сайт сетъп". Трябва срещу ipoker да има отметка в зелено. Дори и да я има вероятно ще трябва ръчно да зададеш на ХМ2 папката от която да копира ръцете в своята база данни.

Направи скрийна на настройките. Създй Bitmap Image и отвори с paint, копирай ги там с ctrl + V. Запамети и с мишката завлечи файла тук където е прозореца за отговори. Не е нужно да ползваш прикачи.ком или да се чудиш как по друг начин да ги копираш тук.

За допълнително инфо.
      На руски е но се разбира.

• theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      Първо провери дали покер клиентът запазва ръцете, доколкото помня по подразбиране не го прави. My account - Settings - General - Store hand history locally.
    • pokersmarf
      pokersmarf
      Бронз
      Благодаря Ви много ми помогнахте:f_drink: :f_drink: :f_drink: