Фул с попове и аса

• Nicck798
      Nicck798
      Начален
      Здравейте :) това е първата ми публикация и нямам много опит в постването на ръце, но ще ви помоля за мнения и съвети какво вие бихте направили в тази ситуация.

Бях в голям турнир от над 3000 човека и бяхме останали само 15, а аз бях на второ място с най-много чипове, а чип лидера беше много внимателен и взимаше винаги много добри решения, като цяло избягвах да се сблъсквам с него. И така падна ми се АК и рейзнах с 3 блинда и всички фолднаха освен чип лидера, а той ме ри-рейзна 3x моят рейз и аз платих. На флопа А К К! Тъкмо си казвам БИНГО и го рейзвам с половината на пота а той отново ме рирейзна с 3 по моя рейз, и аз му платих. На търна 6. Аз рейзнах с половината на пота той пак ме ри-рейзна и дадох ол-ин, той плати и ръката му беше АА и ме бие с фул с асаци.. В този момент разбрах какво е чувството от сцената на филма Rounders :f_biggrin: Според вас добре ли постъпих и ако бяхте вие в такава ситуация по какъв начин щяхте да постъпите срещу такъв опонент и с такава ръка и какви въпроси щяхте да си задавате преди да вземете каквото и да е решение??
  • 4 отговора
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nicck798
      аз бях на второ място с най-много чипове, а чип лидера беше много внимателен
      Тва е наистина много интересна ситуация!Не ми се е случвало такова чудо:D

Nicck798, бъзикам се!Добре дошъл във форума!
      Тук има колеги, които ще ти отговорят компетентно на въпроса.
      От мен пожелания за бъдещи големи турнирни успехи:f_drink:
    • khristev
      khristev
      Злато
      Ами незнам дали има човек който да фолдне тази ръка ... малък шанс !!!
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      .I.
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Това им е лошото на турнирите. Може да ти дойде такъв кулър в най-неподходящия момент. На кеш е много по-лесно, просто губиш един стак, майната му следващият път ще си ти. Иначе инсомниа е прав, разбира се, но всъщност както и да си играл е било все тая, няма измъкване от такава ръка.