Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Анализ на ръка АК

• 19 отговора
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Здраявей
      Не виждам много за анализиране на тая ръка,какво да и анализираме.
      Лошия е ударил,или блъфира мног огрубио ас тоя ал ин,но мисля че е ударил.
      Още на флопа-чеек рейз.За мен има сет или дроу-6-7,7-9,9-вале...,много неща може да има.
      Залагам на 9-вале.Правилно се късаш,каквото ти взел взел,не е задължително да те занули.
      Много шибани карти на масата,по секси ако и попа ти ибеше спатия,ама не иби.
      Ако имам забележка-не играеш с пълен стак,но то намерил кой ти го каже баш това :f_biggrin: :f_drink:
      Успех.
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      1. На 9хандед не съм много запознат, но префлоп бих заложил до 0.80 след неговия рейз.
      2. Не играем с пълен стак, не знам защо.
      3. На флопа бих чекнал бихайнд, ако решим да заложим и той ни рейзне бих фолднал.
    • jointa
      jointa
      Бронз
      благодаря за мнението първо! Мани го стака. Искам да видя играчи с повече опит да изкажат мнение за развитието на играта. Трябва да се уча от такива ситуации. Бях на 70% да му платя но ми се видя много и за това фолднах и искам да чуя мнения на по закоравяли играчи относно ситуацията.
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      От по закуравели комарджии демек,като бонус и пиянки.
      Не е мани го стака,не е така.
      Защо не е с пълен стак-защото няма пари,затова.
      Сигурно като мен е влязъл с минималния.
      А е хубаво да си с пълен стак :f_smile:
      Още по хубаво е ако имаш достатъчно пари,да не те ибе.
      Като игра,за мен си ок тая ръка,няма какво да направиш повече.
      Правилно накрая не плащаш,режа си хуя от кокалчето ако те блъфира,нл10 може да е пълно с дебили,ама все пак не са чак такива дебили.
    • jointa
      jointa
      Бронз
      Започвам с минимум стак защото някак си се чувствам по добре да правя ол-ин на минимума. На флопа направих с-бет и той като ме рейзна не предполагах че е ударил флопа. Но си мисля, че е държал висок пеър. Благодаря за отговора!
    • jointa
      jointa
      Бронз
      Първоначално публикувано от mudkicker
      От по закуравели комарджии демек,като бонус и пиянки.
      Не е мани го стака,не е така.
      Защо не е с пълен стак-защото няма пари,затова.
      Сигурно като мен е влязъл с минималния.
      А е хубаво да си с пълен стак :f_smile:
      Още по хубаво е ако имаш достатъчно пари,да не те ибе.
      Като игра,за мен си ок тая ръка,няма какво да направиш повече.
      Правилно накрая не плащаш,режа си хуя от кокалчето ако те блъфира,нл10 може да е пълно с дебили,ама все пак не са чак такива дебили.
      Такова мнение ми трябваше да се уверя че не съм сгрешил. Все пак трябва и да натрупам някакво самочувтсие за покер масите.
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Виж как се играе А-К,особено и ас като е паднал.
      На бас че оня педал имаше пика,ама двойка -петорка шесторка няква мърша.А да нямаше пика,ама се наака нещо.
      Може и сет,иба ли го,нали ме удвои,да отива на манаф маймуната дебилна.
      https://www.boomplayer.com/bg/27219254_AC2370D611
      Да,за мен тая ръка дето си пуснал е ок,А-К ако не удариш на флопа е кофти,но не трябва се отказваш лесно,само ако си убеден че губиш,както в твоята ръка.
      Няма висок пеар човек,по скоро на конектори го слагам,може и да не са от боя даже.
      Къв тоя мин резй от малкия блинд,що бие по две ми не по три,щот има 7-9 ,или нещо подобно,а не чифт дами,примерно.С дами на твоя рирейз се изшива ал ин префлоп,няма те бави.
      Няма валета и десетки,или десетки но се мъчи те подхлъзне,но не вярвам и това.
      9-вале и с тая дама на края си лапна уя от кеф.
      Извади късмет че и попа ти не беше спатия,затова и влезе ал ин,от страх да нямаш спатии.Ако имаш да са ниски,аве заклинания на нл 10 и магии, :f_drink:
    • jointa
      jointa
      Бронз
      На бас че оня педал имаше пика,ама двойка -петорка шесторка няква мърша.А да нямаше пика,ама се наака нещо.
      Може и сет,иба ли го,нали ме удвои,да отива на манаф.
      Да,за мен тая ръка дето си пуснал е ок,А-К ако не удариш на флопа е кофти,но не трябва се отказваш лесно,само ако си убеден че губиш,както в твоята ръка.
      Полезно да се прочете и види!
    • jointa
      jointa
      Бронз
      Може и сет,иба ли го,нали ме удвои,да отива на манаф маймуната дебилна.
      Няма висок пеар човек,по скоро на конектори го слагам,може и да не са от боя даже.
      Къв тоя мин резй от малкия блинд,що бие по две ми не по три,щот има 7-9 ,или нещо подобно,а не чифт дами,примерно.С дами на твоя рирейз се изшива ал ин префлоп,няма те бави.
      Няма валета и десетки,или десетки но се мъчи те подхлъзне,но не вярвам и това.
      9-вале и с тая дама на края си лапна уя от кеф.
      Извади късмет че и попа ти не беше спатия,затова и влезе ал ин,от страх да нямаш спатии.Ако имаш да са ниски,аве заклинания на нл 10 и магии, :f_drink:
      и аз много се замислих на кво може да ми реже ол ина ама не ми стигна акъла :f_biggrin:
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Виж ,човек,работата е там,че да платиш ал ин при такава ситуация е едно,но ти да влезеш е друго.
      На мен като ми влязат ал ин при такива ситуации мятам,и два аса съм мятал,ибал съм ги.
      Обаче не се колебая аз да вляза-лошия да мисли,ако иска да плаща,ако иска да мята,ако иска на манаф и коч да отива.
      :f_drink:
    • jointa
      jointa
      Бронз
      Виж ,човек,работата е там,че да платиш ал ин при такава ситуация е едно,но ти да влезеш е друго.
      На мен като ми влязат ал ин при такива ситуации мятам,и два аса съм мятал,ибал съм ги.
      Обаче не се колебая аз да вляза-лошия да мисли,ако иска да плаща,ако иска да мята,ако иска на манаф и кочинг да отива.
      :f_drink:
      благодаря за мненията ти! Бяха полезни!
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Моля,дано са били полезни.
      Успех.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Не го 3бетвай толкова много, защото всъщност му правиш услуга. Както казаха до 0.80, но за мен това даже е много , до 7 блинда бих 3бетнал. На флопа съм чек-бек. За тва ти е позицията в такива ситуации. Да, казваш му един вид с чек-бек какво може да имаш, но другото води до много повече проблеми. След като си заложил и те е рейзнал, си фолд. Лесен фолд...
      С АК , след като не сме ударили, търсим добри ситуации за блъф или да избутаме до шоудаун, където мислим, че А хай ще е добре често и където става. Това не е ръка, с която вече мислиш как да му вземеш стака. Като АА и КК. Няма нищо общо тази ръка с "монстър" ръцете.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Аз като редови фиш, тва AK го мятам на флопа.Лошия ме чек - рейзва на флопа = назад съм в ръката = фолд.:f_biggrin:
      Само казвам аз какво бих направил.Не казвам, че е правилно.
    • zag777
      zag777
      Начален
      Оправи си сайзингите, големи са! Няма смисъл да му плащаш рейза на флопа! Да колваш ол ин на ривъра? Не виждам кво биеш!
    • halcyoon
      halcyoon
      Бронз
      инсомнията е напълно прав - СБвсББ е доста трики ситуация, еле па ако си срещу мислещ човек
      префлоп ти е висок сайзинга, макар според мен да можеш да си го позволиш, щото си с рибешки стак
      флопа удря по-скоро неговия рейндж, не твоя.. прекалено лесен check back... супер лесен фолд на мин рейза му, не знам какво толкова се радвате на теа с-бети на някъв убит борд, изкарайте си го това от главата, далеч бяха времената, когото флоп сбет беше нормален да е около 80%

освен това като ше стабваш флопа, си гледай SPR, вдигни си малко сайза на флопа, за да можеш да го пушнеш на търна (специално за Елби, това се прави и с 27)
    • ganevfena
      ganevfena
      Бронз
      Аз бих 3бетнал по-малко PF. На флопа бих бет-фолднал. С този голям 3бет си издаваш ръката според мен.
    • krasiarsov
      krasiarsov
      Начален
      и аз бих постъпил като теб
    • EthereaL
      EthereaL
      Бронз
      Префлоп сайз може да е по-малък, но и това не е зле. Ако играеше с пълен стак, този сайз си е идеален.
      На флопа и чек и Сбет е ок, но максимум халфпот и се хвърляш срещу рейз. Не знам каква ти е идеята да плащаш с АК.
      Както си играл, какъв рейндж мислиш че има СБ? Аз не виждам никаква причина да мислиш за кол с АК на ривъра.