Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

БЕЗПЛАТНИ ПАРИ

• PokerSpieler83
      PokerSpieler83
      Бронз
      Здравейте,имам един въпрос, кандидатствах за безплатни пари но все още ги няма в покер сметката ми (покер зала 888), а вече изминаха 72 часа.Кога ще си получа парите? Благодаря предварително 😉
  • 14 отговора
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Здравей!Аз много не ги разбирам нещата, обаче ми стана интересно и се порових в нета....
      /

Тоя 888 предлага и спортни залози и покер, обаче не е много легален за България:D :

Ако тия ''безплатни пари'', за които говориш са за регистрация - така наречения : ''No Deposit bonus'', май, май няма да ги получиш НИКОГА....Ако е бонус за първоначален депозит вече не знам.....

По - долу извадих някои зали, които уж са си легални за България и не би трябвало да има проблем с каквито и да е бонуси и пр.Но това не е сигурно.....Аз за себе си мога да кажа, че Старса и Бета са на 100%.Също и , където преди време се регистрирах и си получих No Deposit bonus - a без проблем.....Даже и още си играя с него:f_biggrin:

ПОКЕР ЗАЛИ

Tigergaming
      $2,500 бонус, Spin&Run VIP

PokerStars
      $600 бонус

Natural8
      Бонус от 200% до $1000

За Natural8 съм чувал не много добри мнения/ меко казано /.За останалите зали нямам информация.Ще е интересно и полезно, ако някой сподели впечатления и мнения по въпроса.:f_drink:
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      Няма нищо безплатно в тоя живот :milord:
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Напомням че при нас се обсъждат единствено партньорски зали на Покерстратеджи,съгласно форумните ни правила

https://bg.pokerstrategy.com/partners/

Поздрави,
      Боби.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      :censored: Отиде ми труда на вятъра:f_cry: То не стига, че сигурно никой не го е чел целият ми пост по - горе/ преди редакцията от модератора/, ми ще взема да получа и бан8-o
      Абе, играйте си в Старса и тва е - не си навличайте излишни проблеми и неприятности.
    • PokerSpieler83
      PokerSpieler83
      Бронз
      В края на крайщата ще си получа ли безплатните пари в покер зала 888 или не?
    • jorkosss1
      jorkosss1
      Бронз
      да на 32 май
    • jorkosss1
      jorkosss1
      Бронз
      около 4 часа и 58 мин.11 сек.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от PokerSpieler83
      В края на крайщата ще си получа ли безплатните пари в покер зала 888 или не?
      Няма, няма - ако си се регистрирал от България де,а предполагам, че е така.
      То си го пише:" Само Лица, разположени в следните държави, имат право да участват в промоцията / заявката за бонуса: Австрия, Канада, Кипър, Финландия, Германия, Гърция, Унгария, Ирландия, Япония, Кувейт, Ливан, Русия, Сингапур, Швеция, Швейцария, Литва, Казахстан, Аржентина, Колумбия, Перу, Мексико, Чили, Грузия, Сърбия, Армения, Узбекистан, Хърватия, Македония, Филипините, Бангладеш, Аландските острови, Пакистан, Естония, Монголия, Тайланд, Мароко и Тунис. Организаторът при никакви обстоятелства НЯМА да изплати бонуса на лице, което участва в промоцията, извън предходните територии, дори ако той или тя се включи в промоцията въпреки тази разпоредба. Освен това, организаторът си запазва правото да изменя списъка на страните, от които ще разрешава периодично влизане в промоцията по свое усмотрение.''

Ако толкова държиш на тоя бонус, може да отскочиш до Македония, или Сърбия.....После има и друго - тоя бонус трябва да го превъртиш не знам си колко пъти, да направиш не знам си колко точки рейк и още бла бла тъпни.....Тея ''бонуси'' са си чист риболов.....
      Има и друго - да предположим, че изпълниш всички условия и?Пак трябва да депозираш твои пари, за да можеш после да теглиш евентуални печалби....
      И трето - тоя бонус не ти го дават целия като кеш, а половината е под формата на билети за турнири, където трябва да се бориш с още хиляда и кусур фишака за да отмъкнеш нещичко.
      И така - цялата тая работа e EV-.... Тъй че въобще не съжалявай за бонуса.

P.S. - ДА ЖИВЕЕ СТАРСА!!!!!!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте и добре дошъл във форума ни, PokerSpieler83.

ELBI77 е прав и в 888poker не можеш да се възползваш от предложението за безплатни пари, както и от други бонуси за депозит. Ако не се лъжа - за играчите от България не е налично нито едно от този тип предложения, както и доста от промоциите им.

Залата няма лиценз от Държавната Комисия по Хазарта и за това не се рекламира активно и не предлага бонуси за български играчи.

Поздрави,
      Александър
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Елби не е баш така, аз взех точно в осмиците безплатния капитал $50 преди много много години и дръпнах няколко хиляди след това, без да съм дал и стотинка от мен. Ама вярно че имаше страшни риби по онова време, такива дето не можеш да си ги представиш сега. На кеш се плащаше до последно с всичко по добро от А-хай, на СНГ още на първата ръка имаше по двама трима ол ин и т.н.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Е, то и аз знам за добрите стари времена на онлайн покера - само съм чувал де:f_biggrin: Тука преди 2-3 години гледах на Battle Hunter/ мисля/ едно видео, където човека каза, че той преди не знам си колко години е започнал да играе с такъв безплатен капитал и е спечелил големи суми без да депозира и една стотинка.....
      То и аз в момента ползвам един такъв No deposit bonus в Ултима и още се боря да го превъртя там според условията и сроковете.....
      Не искам да отчайвам новите колеги да направят пари от нулата, но мисля че в съвременните условия на играта подобни шансове клонят към нула....X(
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Пак много зависи от желанието, ако ги вземеш за да ги изиграеш като на ротативка, да прав си шансовете не клонят към нула, ами са си абсолютна нула. Но ако имаш за цел да се развиваш и започнеш на най-ниското ниво, ако спазваш някаква елементарна стратегия и надграждаш оттам си е напълно възможно да успееш. Вярно че вече няма чак такива риби, каквито имаше преди, но на ниските нива все още е лесно да се задържиш. Знаеш го по себе си.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Така е! Аз точно това правя - оцелявам.....Не печеля пари, но и не фалирам.Даже последно време съм и на печалба, ама малка.....Целта ми е да започна да печеля някакви реални пари - така като допълнителен доход.А и обичам да играя покер - това не е някакво задължение, а удоволствие за мен....
      Преди 10+ години, както казваш е било по - лесно да се правят пари от покер.То сега и на НЛ2 всички сме големи ''специалисти''....Аз, освен НЛ2 играя и НЛ5 в Старса, но рядко.Нямам някакви конкретни впечатления засега.....Обаче преди малко имах една доста странна ръка на НЛ5 / постнах я и в другата тема, но ще я постна и тук:
      https://www.boomplayer.com/bg/27481470_63854024A2
      Евала на такива колеги!Дано да са повече на НЛ5, като в доброто старо време.....:f_drink:
      Семирами, въпрос - В момента колко приблизително изкарваш от покера?Да речем - на месец?
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      В момента много малко, щото нямам време да играя сериозно, пък и не се чувствам достатъчно подготвен за някаква сериозна игра на кеш, то си трябва работа, а сега не мога. Играех спинове преди и имах добър уинрейт, ама вариацията там е убийствена, не че не мога да я понеса, но не ми доставя удоволствие, а нещо ако не го правиш с кеф по-добре не го прави изобщо. Та горе долу има като за едно две излизания с приятели $100-200, там някъде в момента