Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Предизвикателство-Дано този път успея

• invincible2
      invincible2
      Бронз
      Здравейте казвам се Денислав d.stoykow в pokerstars на 22 години и преди съм пробвал да правя предизвикателства но нещо не съм имал дисциплината да ги завърша е сега съм решил да го направя.След две години отсъствие от масите реших да покоря това предизвикателство.Така почнах да играя от вчера депозирал съм 10 долара и идеята ми е да играя моите любими Сит Анд Го на една маса 9 човека за 0,50 цента което прави 20 входа.
      Ще си старая да играя мин 20 мах 40 игри на ден зависимост от това колко свободно време имам .Приемам съвети и се надявам с ваша помощ да достигна целта.

Малко повече да разясня каква ми е идеята.Ще играя по 0,50 докато направя 60 долара и това ще мина на 1,5$ Сит анд Го тогава за да мина на по-голям лимит ще трябва 40 входа.Та за поя ясно

0,50-от 10 до 60 $
      1,50-от 60 до 150 $
      3,50-от 150 до 200 $
      И така до целта в последствие мисля да разнообразявам не само Сит анд Го на 1 маса но и да кажем и на две.
      Сега играя 6 маси на първата фаза от предизвикателството ми.Ще се радвам да чуя мненията и съветите ви за това което съм измислил.

Цели:
      1.Да играя по 140 минимално SNG или 270(в случаите че имам повече свободно време) на седмица.
      2.Да Спазвам дисциплина с банката си.
      3.Да подобря уменията си в SNG масите
  • 18 отговора
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от invincible2
      депозирал съм 10 долара и идеята ми е да играя моите любими Сит Анд Го на една маса 9 човека за 0,50 цента което прави 20 входа.
      Цели:
      2.Да Спазвам дисциплина с банката си.
      Ми то от самото начало не ти е правилен БРМ - а.Много ти е малка банката.На тия СНГ - та 9 ман, много често трябва да влизаш в първите три места, за да си на печалба.А и СНГ не е най - подходящия формат за изграждане на банка / така съм чувал де/ :f_biggrin:
      Постни няколко ръце - финални ръце с които ставаш първи в СНГ, е може и втори:D Добър ли си в хедс ъп играта?За да ги печелиш тия турнири трябва да си цар в хедс ъп играта - според мен де.....:f_thumbsup:
      Аз съм известен с невероятната си хедс ъп игра aka Том Дуан:
      МАЙТАП СИ ИГРАЯ!НЯМА ТАКОВА НЕЩО. :f_drink:
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      13,7% рейк, никакъв рейкбек, много риба отишла в спиновете, не знам колко можеш да ги биеш, пък и дали има смисъл, но ти пожелавам успех.
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Ще видим не ми се струва толкова грешна стратегията.Ще направя 30 игри и ще постна какво е станало за Ден 1.Стискайте палци.Мога да отделя и къде къде по-голяма банка ,но искам да почна от 10$.Ще ви информирам след 30 игри какво е станало.Стратегията ми е подлежаща на критики така ,че нямам проблем да чуя вашите мнения.А за хеадс ъпа да в попчето случаи го взимам .Ще избера някой интересни ръце и ще ги постна след края на сесията.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      брм е ужасен дори и за про
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Добре колко смяташ ,че е най-добре за да се издигна до следващия лимит?В смисъл колко входа.40 ми звучи добре но приемам критики за това е този блог.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      стандартно 100 входа са ок, като ако играеш турболяци и вкарваш обем , доста повече.
      Ако играеш на една маса е друго , но си има и своите негативи ..
      пуш фолд играта ти трябва да е над средното ниво , даже с тоя рейк, доста над средното

почни да играеш 0.25$ - 45
    • invincible2
      invincible2
      Бронз
      Ще послушам съвета ти и ще играя на 0.25 изиграх 16 игри на 0,50 останалите 14 ще изиграя на 0,25-45 човека
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Тия СНГ - 45 няма ли да ти отнемат много време?Имам предвид, ако играеш на една маса и да речем влезеш в парите.Това може да отнеме час, час и половина /всъщност нямам идея колко време:f_biggrin: /....Ще се пробвам да изиграя един такъв турнир - така от любопитство.Ще постна финалната ръка....Но това ще е по - късно, че сега отивам да пазарувам / основно бира/ :f_drink:
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Играй кеш или нещо друго, това ми се вижда изгубена кауза
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      И аз щях да кажа същото. На $0,25 45 man ще играеш по цял ден за $3 на месец. По-добре спинове 0,25 или 2НЛ, много по-бързо ще дръпнеш нагоре.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Изиграх го СНГ - то: 45man/ $ 0.25....Ето финалната ми ръка:https://www.boomplayer.com/27964905_71FFA119BB Наших се доста смело, ама вече бях шорт стак и доста време чаках някаква що годе ръка за пуш:f_biggrin:
      Завърших на 11 - то място:

Продължи около час и половина - за мен/ с почивки - 2x5 минути/.....Седем платени места....,абе трудна работа:f_drink:
      @invincible2, как върви при теб?
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      Първоначално публикувано от ELBI77
      Наших се доста смело, ама вече бях шорт стак и доста време чаках някаква що годе ръка за пуш
      Не съм специалист, но май тая ръка срещу мп не е 3б пуш. Ако до теб няма екшън вероятно е опън пуш, в тоя случай би трябвало да фолднеш. Отделно имаш 11бб и можеш да изчакаш и по-добра ситуация.
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Чист фолд си е. Никакво ФЕ и ръка, която не бие нищо и е сериозно назад срещу всякакъв рейндж на оупън рейзъра, да не говорим, че има и след нас и в 3-4 уей пот сме супер зле.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      На тая ръка, трябваше да натиснеш auto fold тикчето, веднага щом МП е отворил ;)
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Еми фолд е!Можеше да изчакам още няколко ръце.....Току виж бях влязъл в парите:f_biggrin: Те пък едни пари.....Беше ми интерсесно как върви подобен турнир като време.Значи аз отпаднах малко преди финалната маса след час и половина игра.Слагам го целия турнир да продължи два часа....Определено не е много оферта - губене на време.
      По - добре си е кеша.
      @invincible2 изигра ли ги тия 14 турнира?Колко пъти влезе в парите т.е. в първите 7 места?
      Виж - аз една ръка постнах и веднага ме нахокаха:f_tongue: Така че пускай ръце - има хора, чиито коментари ще са ти от полза - най -вече да ти посочат къде са ти грешките.Записал съм още 5-6 ръце, но да не спамя.....И без друго не го играя тоя формат, а не мисля и да започвам:f_drink:
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      на 0.25 изиграх 16 игри на 0,50 останалите 14 ще изиграя на 0,25-45 човека
      Изигра ли ги вече?(
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от ELBI77
      на 0.25 изиграх 16 игри на 0,50 останалите 14 ще изиграя на 0,25-45 човека
      Изигра ли ги вече?(
      Не ;)
      Изиграл е 2-3 не е вързало и е регнал тур със цялата си банка и е гръмнал. Щом не е писал, гаранция :D
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Много му беше малка банката.....Той и Durrrr е започнал с малка банка като младеж и със SNG - та, но тогава са били други времената:f_biggrin:
      С $10 банка колко му е да гръмнеш.То ако се върнем назад във форума има много такива случаи.Едни щяха да правят, банка от нулата с фрийроли, други със СНГ - та, трети със спинове.....И ко стана?Изчезнаха до един.