Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Fish Challenge към Елби и Семирами :))

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      за да е по-забавно и мотивиращо да си направим предизвикателство
      понеже си изтеглих банката и съм с 100$ , а ми се играе, да си направим кеш предизвикателство
      така и така трябва да почна пак от нл2 , да се състезаваме
      играта е проста , да бием нл2 , нл5, нл10, нл16 и нл25
      бито ниво в играта ще е , ако си 100 стака напред на нивото :Д
      победител е този който сумарно е изкарал 500 стака на 5те нива или общо 5800$

навитаци ли сте :д
      всеки е добре дошъл да се включи , аз започвам , ако ще и сам , ако откажете :д
      награда няма , тя е морална и носи името прогресирал фиш
  • 10 отговора
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Аз не се виждам скоро на НЛ25 с играта ми в момента и обема, който вкарвам. И не става дума само за банкрол, ако беше само това имам го и в момента, но няма да отида на ниво, докато не съм сигурен, че ще се чувствам комфортно там. За да стигна 25 трябва да вложа супер много време и усилия, а целта ми не е да се издържам от покер, съвсем друга е. Пък колкото до Елби него ще го изядат с парцалите на 25. Та за това предложението ти е хубаво, но ще трябва да ти откажа, поради причините по-горе.
    • JivotIZdraveZaModa
      JivotIZdraveZaModa
      Глобален
      Кво стана с предишното предизвикателство? 111 стака на всеки лимит. Май нещо такова. +НЛ50, ако не се лъжа...

и те така, чалънджа който си поставям е :
      Спечели 777 стака , по 111 на 7 различни нива на зуум кеш холдем
      1. НЛ5 - 111 стака
      2. НЛ10 - 111 стака
      3. НЛ16 - 111 стака
      4. НЛ25 - 111 стака
      5. НЛ50 - 111 стака
      6. НЛ100 - 111 стака
      7. НЛ200 - 111 стака
      Може да си го продължиш, кво като си теглил? Или се демотивира? Включи НЛ2, изкарай НЛ200 и ето ти 777 стака. С досега спечелените...
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Знаеш, че мен вчера Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи!
      brofkin1900, ако искаш предизвикателство за кеш, може да си правим кеш маси в клуба.Моето условие е НЛ2 - една маса.....
      Аз НЛ2 трудно бия и съм на минимална печалба с триста зора....., ти къде ме хвърли на акулите:s_drink: Аз сто стака за шест месеца не съм изкарал:f_biggrin:
      Ако искате и турнири може да направим......, ако имате желание!
      Ще направим каквото кажете, макар че сега съм в ужасен тилт, защото вчера Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи! :D
    • JivotIZdraveZaModa
      JivotIZdraveZaModa
      Глобален
      Елби, защо си в тилт, нещо не ми стана ясно?
      Добре, ве, ти колко сандъка събра, че тилтна толкоз? Нали не на всеки сандък дава "футболната промоция!? Ти бая си поиграл май...
      Ей, зарибиха те чифутите да играеш, агне...Ние не можахме :D .
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      елби , само кажи кога и джиткаме без ядове :Д
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от JivotIZdraveZaModa
      Елби, защо си в тилт, нещо не ми стана ясно?
      Защото, вчера Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи!
      Очаквах да ми дадат поне $5 пък то някви стотинки......Имах облог със Семирами и загубих.Затова сега пиша по тоя начин.Не, че съм в тилт от това.....В тилт съм, че от Стратеджи не ми отговарят нищо.Много по - добре е да откажат предложението ми - Да кажат - "Не става" и толкова.Това чакане някой да ти отговори нещо супер ме нервира.......
      То не ми стига, че вчера Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи! :D
    • JivotIZdraveZaModa
      JivotIZdraveZaModa
      Глобален
      :D
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Ама ти наистина ли за това се ядосваш? Притрябвали са му на някой умрелите статуси, кво да си направя селфи с него ли? Ще си караме без награди, за морално удовлетворение.

А и между другото те освобождавам от задължението. Това дотук ми стига :D
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от brofkin1900
      елби , само кажи кога и джиткаме без ядове :Д
      Ами, аз нямам претенции като имаме предвид, че вчера Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи!
      Хубаво ще е да има повече колеги.Да не сме хедс ъп - макар че, аз съм много добър на тоя формат:f_biggrin: , ама ми идва малко бърз.Действието изпреварва мисълта:f_biggrin:
      Може да се разберем за почивните дни - пишете на кой кога ще му е удобно.
      @Инсомниа, ще участваш ли?!?
      Първоначално публикувано от semiramiRNMD
      А и между другото те освобождавам от задължението. Това дотук ми стига :D
      А не !Ще караме докрай - 50 поста.Както е според условието на облога.То и без това, аз го предложих това....."Човек, каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи''.
      Очаквах аз да спечеля, ама Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи!
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Е както искаш и аз сигурно щях да постъпя така да се самонакажа докрай.