Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Закупуване на Хм2 през линк от " Покер стратеджи"

• Markoff88
      Markoff88
      Начален
      Здравейте!

Закупих Хм2 преди 2 седмици през линк от страницата (или поне така мисля).До колкото ми стана ясно получавам автоматично статус.Първоначално мислех,че ще се забави,а и честно казано не ми беше нужен,докато не установих,че не мога да се включвам в определени теми.
      Моля,някой администратор да съдейства.

Благодаря!
  • 5 отговора
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи!

Официалните празници са през септември - 6-ти и 22-ри....../преди време беше 9-ти септември официален празник/......Тогава някой може и да ти обърне внимание!Търпение му е майката:f_thumbsup:
      Старс много грозно ме излъгаха, стиснати евреи!
    • Markoff88
      Markoff88
      Начален
      Май админите са излезнали лятна ваканция :( ....
    • Markoff88
      Markoff88
      Начален
      Здравейте!
      Обръщам се към хората,които подържат страницата.Темата е пусната отдавна,писах и на мейла ви преди 11 дни и все още нямам отговор отникъде.Сякаш форума и страницата са оставени на произвол..комуникация нулева..
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Не разбра ли че никой няма да ти отговори тук? На страницата най-горе в дясно има една стрелка, оттам сменяш езика на "английски" След това под главното меню, там дето са "home", "news" итн, има подменю, избираш "help" от него, скролваш надолу и най-накрая има линк "write a ticket". Ще се отвори едно поле отдолу. Описваш проблема на английски и ще получиш отговор. Ако не знаеш английски напиши го на български и го пусни тук, аз ще ти го преведа.
    • Markoff88
      Markoff88
      Начален
      Писах им.Мерси.