Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Проблем с покер клиента

• 20 отговора
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      твърде вероятно всички, пореден феноменален ъпдейт
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      не, нямам подобен проблем.

Преди го имах при стария лаптоп. ХЪД-ът много теглеше от рамта и процесора явно и ми крашваше клиентът.
    • JivotIZdraveZaModa
      JivotIZdraveZaModa
      Глобален
      Ако не си тунинговал базата ръчно, няма как да стане. Имам предвид, ако другите неща ти вървят нормално. Може да видиш кое колко ресурси харчи в "Task Manager". Не играя там, имал съм подобни проблеми в Старса. Бях много тилтнал и ги нареждах много по форумите. Хората ми доказаха, че софтът на Старса е проблемът. После Старса ъпдейтнаха и така. Ама естествено, те прехвърлят топката, казват, че ХМ са виновни. Играй без Хъд и пробвай...
      Софтът може да забива само за някои, не за всички. Дори проблемът да е там.
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      От съпорта казаха , че нямало други оплаквания и да изтрия кукитата ,деинсталация /инсталация ......
      проблема се получава при отварянето на повече маси ,може би затова проблема не е при всеки .
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      аз отварям до 4, на 24 не съм пробвал :) но според мен си е от машината ти.
    • ebvamise
      ebvamise
      Начален
      Здравейте !

Какво става с този скапан софтуер, след последният ъпдейт преди 2 седмици мисля, вече не може да се играе на повече от 3 маси.
      На 4 маси е пълен блокаж и лаг, замръзва за 5-10 секунди, тръгва и пак лагва. Без никакви включени софтуери, направих си и тест на процесора, защото видях как на 4 маси, той работи на 80-100%.

На 2 маси е на под 30-40 % и не лагва. Нямам абсолютно никакви проблеми с други приложение и процесора. След последният ъпдейт на покера започна да прави така. Процесора ми е 3.00GHz предостатъчно за един умрял покер. Направих му тест със специален софтуер, работи без грешка !

Ако някой е с по мощен процесор и това да прикрива проблема, нека отвори 16 маси да види в как е тогава, на колко % му работи.

На 2 маси:

http://prikachi.com/images/169/9370169R.jpg

На 4 маси:

http://prikachi.com/images/168/9370168T.jpg
    • Ivaylo85
      Ivaylo85
      Начален
      И при мен има огромен лаг 5-10 секунди след ъпдейта. Играя на 8 маси. Съпорта ми казаха, че едва ли не само аз съм с подобен проблем и никой друг не се е оплакал. Пиши им и им прати ако искаш скрийншотовете.
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      И на мен ми казаха ,че само аз съм с оплаквания.в руския форум също има ревящи.моя процесор е и5 7500 3,4 мгх.чудих се за по-мощен ,но явно проблема е при тях.пишете им ,за да сме повече хора
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      Свързах се по телефона ,нямало какво да направят ,проблема бил в процесора .Казх ,че има и други потребители с този проблем ,да го имат напредвид .Един час след разговора преди да се логна имаше пак актуализация на софтуера ,след това нямах проблем с товарене на процесора ,но не съм играл много .
    • ebvamise
      ebvamise
      Начален
      Абсолютно неадекватни са от съпорта, говорят ми пълни глупости !

"Уведомяваме Ви, че след справка с техническия отдел, достигаме до заключението, че това е капацитета на Вашия процесор и за съжаление не може да Ви помогнем. Както сам посочвате 90% и 100% не е в нормалния диапазон за един процесор."
      Аз писах на ipoker, те отговарят за софтуера !

feedback@ipoker.com

След днешният ъпдейт аз нямам промяна. Минаха ми мисли дори, че това се прави нарочно, за да разкарат малко регове, да и това си помислих. iPoker дори наказват скиновете (така беше преди), които привличат повече регове и не докарват такива които играят за кефа и правят депозити.

Имаше такова правило за играчи, които правят 500 евро рейк и повече и ако някой скин имаше мого такива играчи спрямо други, които правят малко рейк глобяваха скиновете. Това го знам от човек, който беше мениджър на скин към ipoker. После направиха големите промени, разделяне на трафик, после пак обратно. Промениха си рейкбек политиката и към скиновете.

Някой може да му е странно, но това е факт, че залите или по точно покер мрежите не обичат много реговете, защото страдат от недостиг на фън играчи и депозити. Естествено този проблем сега може и да не е поради тези конспирации, които нямаше как да не си ги помисля. И особено със тези реакции на съпорта, щото те би трябвало да контактуват и с йпокер.

Но няма логика, защото този проблем важи и за турнирите и там също ми сече на 4+ маси. Процесорите въобще няма какво да ги дискутирате, не е от тях проблема. Покера трябва да върви дори и на най-умрелите компютри.
    • Markoff88
      Markoff88
      Начален
      .
    • ebvamise
      ebvamise
      Начален
      Отговора:

Dear *****,

Thank you for your email.

Could you please provide us with your client logs and your username?

Logs can be found from C:\Users\<user> \AppData\Local\Poker at bet365\data\logs.

You can determine log file when hovering with the mouse over the file.

Please provide logs from replication time so we can investigate this matter further.

Kind regards,

iPoker
    • ebvamise
      ebvamise
      Начален
      След няколко писма с iPoker и изпратени от мен файлове от инсталацията в които се събира информация, които те ми поискаха да им пратя. Днес най накрая си признаха проблема в софтуера. А вече бях сигурен, че е умишлено и щях да им го кажа дори.

Тъй като покерстарс намалят мултитейблинга до 6 маси и си помислих, че тук правят нещо подобно, но по-друг начин. Разбира се това в сферата на конспирациите, но нещо такова не би ме учудило.

Но пък проблема важи и за турнирите, а те там нямат полза от това. Явно сега няма да направят нов ъпдейт само за този проблем, а ще го включат в бъдещ такъв в който ще променят и други неща.

Hi ******,

This was caused by an issue with the software and it will be fixed in future releases.

I’m afraid I can’t give you a time estimate.
      Аз на повече от 3 маси не мога да играя. Ако е някой с Core i7 процесор, ще може на повече маси сигурно, но и той ще работи на 60-70+ % и на 12+ маси може да удари макса.
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      В момента играя в бета на до 4 speed маси. Нямам проблем и не ми забива, крашва, дори и с HUD.

Питанка: Обаче HUD-ът не ми работи на speed масите. Не ми записва и игралната история от тях. Това дали е умишлено, за да се играе без HUD или да търся причина?
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      От доста време не съм пробвал спийд масите, но преди последните ъпдейти имаше доста сложен ритуал за подкарване на худа на тях, ей го, ако ти се занимава.
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      мерси :f_thumbsup:

предпочивам да играя 2 маси Speed отколкото 4-6 нормални... играта е доста приятна :) направи ми впечатление, че няма брутални сетъпи както при старса и честно казано, доста рядко имам АА/КК и като 3бетна, всичко фолдни... не съм имал още стакване дори и с АК :) само постфлоп игра. И много колват добичетата :)
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      И на нормалните често нямат фолд бутон ;)
      При спийда лошото е, че трафика е до нл20, а и подкарването на худа е наистина досадно, ако изобщо стане.
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      Мда, трафик има само на НЛ5 и НЛ20... на НЛ10 няма никой, което ми е супер странно. Преди имаше много хора. Но си има доволно пасивни играчи на НЛ20, както и лоши регове. За сега съм видял само 2 добри рега.

Какви са тактиките са възползване от рейкбек и подобни? За сега мисля само да обръщам точките в пари или има по-добри варианти?
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      Може да чистиш бонус .Примерно 4000 точки за 50 евро,а ако ги обменяш директно са 5000 /50 .Забелязъл съм ,че когато чистя бонус картата не издържа и само въртя парите ,затова последно време си ги обменям в края на месеца да има за една кутия вафли :f_biggrin:
    • 1
    • 2