Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Да ви разкажа как се справям с НЛ2 в Старса.

• Ylian1985
      Ylian1985
      Бронз
      Последните 375к ръце на НЛ2 има винрeйт 5,81 ББ на 100(между 5,70 и 6,15 ББ на 100 се движа)
      Един покер коач ми каза да кача на НЛ5 и след това на НЛ10.(Сигурно не знае как играя:f_biggrin: )
      Изиграх малко ръце на НЛ5 по време на апсвинг и направих 60$ за 5000 ръце, като играх и НЛ2.
      Въпроса ми е да играя само на НЛ5 или НЛ2 комбинирано, защото повечето фулринг масите на НЛ5 ми се виждат прекалено тайт.3маси НЛ5 и 5маси НЛ2 да речем.На НЛ10 вобще не се виждам.Иначе играя на 9 фулринг маси на НЛ2.Templar85 съм в Старса.Сигурно сте ме бележили, като НИТ.
      Бях решил да не пиша повече тук.Намалям базата данни в HM2 и нямам какво да правя.Иначе съм правил 105к ръце за един месец ама не съм профи.Много пия по някога обръщам по 7-10 бири и два дни ми заминат.Един ден се напивам и на следващият ден изтрезнявам.Хайде да непиша прекалено глупости , като последният път че стана и прекалено дълго.Имам бира в хладилника и се чудя дали да не обърна една докато чакам HM2 да изтрие ръцете.
  • 24 отговора
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      375к ръце на НЛ2 - евала брат, как си издържал не знам !
    • zag777
      zag777
      Начален
      Първоначално публикувано от Ylian1985
      Много пия по някога обръщам по 7-10 бири и два дни ми заминат.
      Не се наливай с толкоз бира, по хубаво с огнена вода :f_drink: , бирата само надува!
      А щом биеш нивото за толкова много ръце се пробвай на по горните, ако имаш желание да се развиваш. Играй само на нл5 за начало.
    • NaModaDaMuUmratRibkite
      NaModaDaMuUmratRibkite
      Начален
      Пий 2 литра Шуменско и ще ти заминава само вечерта :D . На сутринта си свеж и готов за подвизи. За още бира :D .

Тоя уин рейт не е добър, щом играеш с Хъд, имаш и история за толкова ръце. Наблягай на ученето. Ако искаш, може да пробваш и НЛ10, но мисля, че по-скоро ще губиш или ще си на нулата там.
      Учи и пробвай на НЛ2 нещата. Как работят за теб. Ако не ти е проблем мотивацията, като не печелиш, то пробвай да си подобряваш играта, като играеш на НЛ5.
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Съвет и от мен толова мног бира и покер не върви. Запитай се защо играеш покер когато посягаш
      към следващата бира и си на покер масата. Предполагам си далеч от всички физически подготовки относно играта .... тичане фитнес здравословно хранене (това са само част от нещата който правят играта приятна и те правят мотивиран за да побеждаваш нивата без проблем)
      Ако обърнеш малко внимание на обучение тренировки и спортна мотивация НЛ10 ще
      го побеждаваш с лекота .....
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      здравословно хранене
      Не става само с ядене, трябва и акъл :f_drink:
    • NaModaDaMuUmratRibkite
      NaModaDaMuUmratRibkite
      Начален
      :D :D :D :D :D :D :D :D

Те всички покер играчи, ако ги слушаш, тичат или там някво кардио, ходят на фитнес и се хранят здравословно. И за тва мачкат...И ако се запознаеш лично с тях, в 99% от случаите ще останеш неприятно изненадан.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от NaModaDaMuUmratRibkite
      Пий 2 литра Шуменско
      По - добре пий Бургаско.То е най - подходящо за НЛ2.....Сега е на промоция в Лидъл:

Един стак като изкараш на НЛ2 това са ти почти 4 литра бира.Изпиваш ги и качваш без проблем на НЛ5, където съответно един стак ти е 10 литра и т.н. Аз седя още на НЛ2 понеже 8 бири трудно мога да изпия една след друга.....Но продължавам да опитвам.Все някой ден ще успея!
    • NaModaDaMuUmratRibkite
      NaModaDaMuUmratRibkite
      Начален
      От бургаското боли глава. Само шуменско остана и не кенчетата, тях ги развалиха. Най-добре бомбичките. Гаранция най-малко вероятно ще имаш махмурлук. И чуждите бири , естествено. Те винаги са добре. Освен някои немски с по-висок процент.

Покер играчите, ако им слушаш глупостите, ще си помислиш, че денонощието им е 50 часа. Тренират (тежести), кардио, хранят се няколко пъти на ден здравословно (не на компа), гледат филми и сериали, играят PC игри, имат завиден социален живот (срещи с приятели, заведения, мацки, социални мрежи, моренце лятото, почивки в планината), семейството си гледат хората, други хобита, там дзен-мзен, медиатация, йоги, 7-8 к ръце на ден и т.н. И съ биат...Боскьори сичките. Като циганите. Лятото спасител, зимата боскьор.
      Направо са едни свръхчовеци тия "покер прота".

А, да, и учат хората. Някви книги четат. Дали за покера, дали за нещо друго, усъвършенстват се хората. В останалите 4 часа от 50-те в денонощието.

И тво кво се чудя!? Като питаш някой турнирен играч "Как използваш почивката?"
      "Първо задължително се протягам и си изправям гръбнака, правя няколко прости упражнения, добре е да го правиш тва". "После може да си приготвя набързо някакъв сандвич, да хапна". "До тоалетна, естествено, отивам, ако ми се ходи". Преглеждам някоя ръка, да видя дали не съм могъл да я изиграя по-добре". "Излизам на терасата, да подишам малко свеж въздух". "После пуша една цигара, ако ми се пуши (навън пак)".
      Ние си говорим за пет минути почивка....
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Аз след още 40 години на НЛ2, вече като про:

• NaModaDaMuUmratRibkite
      NaModaDaMuUmratRibkite
      Начален
      Те не взимат стероиди, Елби. Нещо си се объркал. С постоянство и труд всичко е възможно, според тях. Всичките са едни натурални билдъри, ама...Страшна работа...
      Да тренираш "фитнес" без стероиди е като да играеш покер без рейкбек. Аве става...Ма донякъде само. И то кво качваш? Тялото ти задържа вода. Ей тва качваш. Щото си бил съсухрен преди. Задържаш гликоген и от там вода. "Стягаш се". Що навремето бълдърите са нямали "яки тела"? Цял живот са тренирали хората. Или ги е нямало тези "вълшебни" техники за тренировка!? Или може би е нямало "вълшебни" суплементи!?
      Кога се променя цялата "бодибилдинг култура"?
      30-те години...
      Кога са открити стероидите?
      30-те години....
    • UkoChebuko
      UkoChebuko
      Начален
      Еми тъпчи се със стероиди, тъпанар! Като ти гледам ника, сигурно си много комплексиран човек. Имаш нужда от такива неща. Не зарибявай нормалните хора! Аз взех един път 10 бианабола и ми излезе цирей на носа. А тренирам цял живот без стероиди и никога не съм имал подобен случай, освен като ги взех тия хапове. На година качвам едно кило, но чисто и качествено. Сега съм на 45 години. И съм 110 кила , изчистен. Нали се сещаш? 30 години по едно кило. Бавно, но става. И е натурално, безвредно и качествено. Тъпчи се с гадости! Да ти излезе цирей на носа, дано!
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Ябаа ноф колега в фо рума Zdra vei йелбиту съм ас
      щанги ли дигаш
      дигам 20 0 от лежанката играл сам и торнири в покерстарса също сантасе сам играл вечер
      ОСПЕХ
      ни ми учита точки
      кои да питам
      заваршил сам магистар в свободния химия май.почнах работа в винпрома
    • Markoff88
      Markoff88
      Начален
      Първоначално публикувано от NaModaDaMuUmratRibkite
      Те не взимат стероиди, Елби. Нещо си се объркал. С постоянство и труд всичко е възможно, според тях. Всичките са едни натурални билдъри, ама...Страшна работа...
      Да тренираш "фитнес" без стероиди е като да играеш покер без рейкбек. Аве става...Ма донякъде само. И то кво качваш? Тялото ти задържа вода. Ей тва качваш. Щото си бил съсухрен преди. Задържаш гликоген и от там вода. "Стягаш се". Що навремето бълдърите са нямали "яки тела"? Цял живот са тренирали хората. Или ги е нямало тези "вълшебни" техники за тренировка!? Или може би е нямало "вълшебни" суплементи!?
      Кога се променя цялата "бодибилдинг култура"?
      30-те години...
      Кога са открити стероидите?
      30-те години....
      Възможно е ама е нужно постоянство и храната да ти е на добро ниво.Факт е,че почти всеки,който се занимава по-сериозно е употребявал стероиди.

"Да тренираш "фитнес" без стероиди е като да играеш покер без рейкбек."

Замислял ли се някога,че хората посещават фитнес просто,за да се чувстват добре и да разпуснат.А забравих,че си от Бургас,там имате други виждания...важното е да си назобена батка и да си по-як от другия,да позираш и парадираш с това.
    • UkoChebuko
      UkoChebuko
      Начален
      И кой е комлексираният в случая? Или май не може да се усетиш...Пак не може да се усетиш.
      Не аз очевидно, като казвам, че да тренираш един спорт без прогрес е чиста загуба на време. Или те го "тренират", защото им било "приятно". "Приятно" ще е може би първите два месеца. После ще им писне. Аз ,за разлика от теб, познавам доста хора, които са тръгнали по фитнеси и как е приключило (или не е приключило) това. Затова не ми разправяй дзен глупости. И вярвай на онези, които имат прогрес "натурално". Същата работа, като тези кочове в покера. Същите лаладжийски истории.

Замислял ли се някога,че хората посещават фитнес просто,за да се чувстват добре и да разпуснат.А забравих,че си от Бургас,там имате други виждания...важното е да си назобена батка и да си по-як от другия,да позираш и парадираш с това.
      Ей това вони на комплексарщина. И си е точно това.
      И ти нали нямаше да говориш с мен? Кой се е обърнал сега към теб, путьо? В "твоята" тема ли писах? И каква е тази снимка на някакъв изцепен на акаунта ти. В другия форум. Предполагам, че не си ти, иначе нямаше да плямпаш така. И къв си тогава, някъв джендър. За кво си я сложил тая снимка, да я гледаш , като пишеш пост и да ти става хубаво или кво? Отивай на фитнес, като останалите джендъри, то е модерно вече при тях. И тренирай за "разтоварване".
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от Markoff88
      А забравих,че си от Бургас,там имате други виждания...важното е да си назобена батка и да си по-як от другия,да позираш и парадираш с това.
      Той и UkoChebuko е от Бургас.Даже се познават двамата и са приятели и тренират заедно, нищо че са на различно мнение по въпроса за стероидите:D
    • Jakks
      Jakks
      Платина
      :mdr:
    • UkoChebuko
      UkoChebuko
      Начален
      Не мога да ги разбера тези фенове на "натуралния" бодибилдинг. Защо се кефят на ясно изразена Х-форма на тялото. Чак си слагат някви снимчици, било то във Фейсбука или в някой форум. Само за една причина мога да се сетя, защо се кефят. Ако са с леко объркана сексуална ориентация. Е, човекът си го каза в другата тема "Против стероидите съм, но за мен дори такива, като тия от "София, ден и нощ", са уроди". Нещо не си го представям да си лепне Митака на десктопа. Тва го разбирам, другите вече казах кво ще е най-вероятно.

Х-формата малко трудно ще стане натурално. Не и ясно изразена такава...
    • Markoff88
      Markoff88
      Начален
      Хахах
      Първоначално публикувано от UkoChebuko
      И кой е комлексираният в случая? Или май не може да се усетиш...Пак не може да се усетиш.
      Не аз очевидно, като казвам, че да тренираш един спорт без прогрес е чиста загуба на време. Или те го "тренират", защото им било "приятно". "Приятно" ще е може би първите два месеца. После ще им писне. Аз ,за разлика от теб, познавам доста хора, които са тръгнали по фитнеси и как е приключило (или не е приключило) това. Затова не ми разправяй дзен глупости. И вярвай на онези, които имат прогрес "натурално". Същата работа, като тези кочове в покера. Същите лаладжийски истории.

Ей това вони на комплексарщина. И си е точно това.
      И ти нали нямаше да говориш с мен? Кой се е обърнал сега към теб, путьо? В "твоята" тема ли писах? И каква е тази снимка на някакъв изцепен на акаунта ти. В другия форум. Предполагам, че не си ти, иначе нямаше да плямпаш така. И къв си тогава, някъв джендър. За кво си я сложил тая снимка, да я гледаш , като пишеш пост и да ти става хубаво или кво? Отивай на фитнес, като останалите джендъри, то е модерно вече при тях. И тренирай за "разтоварване".

Ти като миндсет откъм здравословен начин на живот си на светлинни години зад мене.Още повече тренирал ли си някога нещо за повече от година?Това,че нямаш прогрес или по-скоро,че не си имал не те ли навежда на мисълта,че нещо не правиш като хората??Или викаш като с покера..мислиш си ,че всичко знаеш ама нещо не се получава?
      Не,че нещо,но се занимавам с това и да,голяма част от хората,които посещават залите идват,за да разпускат и за социални контакти.

П.п Снимката е лично моя.
    • UkoChebuko
      UkoChebuko
      Начален
      "Здравословен живот". И ти ми говориш против стероидите. Сигурно миришеш на аптека. И от къде знаеш какво точно съм постигнал, ве мухльо!? Ти кво точно постигна? Бодеш си гъза и разправяш наляво-надясно, че си чист. Лаладжийските глупости...И съм сигурен, че вече си изпикал хапа. Става, за да си направиш снимчици лятото. С водичката....Кой тръгнал да говори дзен глупости за здравословен живот. Ти си бил много жалка помия. И да, точно с такива, като теб, е пълно в залите. "Натуралните" билдъри. Водичка лятото и после изпикават. И после пак...Цикъл.

"Миндсет"...Кво каза , ко? Еми , да , не съм МИНДИЛ, като теб. Знаеш ли какъв "миндсет" имаш!? Лаладжийски...Пък за покера точно ти , путьо воднист, не ми говори.
      Обижда ме на покер постижения, пък ходи на бачкане. За теб дори не е още хоби. Кво е? Мъка, мъка, ей тва е.
    • 1
    • 2