Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

AA сет

• jeysan
      jeysan
      Бронз
      Winning Poker, Hold'em No Limit - $0.10/$0.25 - 6 players
      Replay this hand on Upswing Poker

MaxikDDD (UTG): $25.00 (100 bb)
      SundayEvening (MP): $33.35 (133 bb)
      time4livin (CO): $25.00 (100 bb)
      mgss (BU): $35.46 (142 bb)
      davinchii (SB): $25.00 (100 bb)
      Saltydog58 (BB): $35.67 (143 bb)

Pre-Flop: ($0.35) Hero (davinchii) is SB with A A
      3 players fold, mgss (BU) raises to $0.75, davinchii (SB) 3-bets to $2.06, 1 fold, mgss (BU) calls $1.31

Flop: ($4.37) 4 7 9 (2 players)
      davinchii (SB) bets $1.04, mgss (BU) calls $1.04

Turn: ($6.45) A (2 players)
      davinchii (SB) checks, mgss (BU) bets $5, davinchii (SB) raises to $10, mgss (BU) raises to $32.36 (all-in), davinchii (SB) calls $11.90 (all-in)

River: ($50.25) J (2 players, 2 all-in)

Total pot: $50.25 (Rake: $2.51)

Showdown:
      mgss (BU) mucks 9 A (two pair, Aces and Nines)
      (Equity - Pre-Flop: 12%, Flop: 13%, Turn: 0%, River: 0%)

davinchii (SB) mucks A A (three of a kind, Aces)
      (Equity - Pre-Flop: 88%, Flop: 87%, Turn: 100%, River: 100%)

davinchii (SB) wins $47.74
  • 13 отговора
    • UkoChebuko
      UkoChebuko
      Начален
      Ако ще бетваш толкова малко, въобще недей да бетваш. И пак мин рейз. Имаме си тук един мин рейзър, Елбито, направете си клуб.
      Бет стабилно на флопа, чек-кол на търна. Чек-шов на ривъра. Ей такива ръце, като тая, също и сетове, ти пак ще ги вкараш Ол ин. Някъв Ах флоут ще изтървеш, но той така или иначе е малко вероятен. Някои се конектват до два пеъра (като в случая). И пак ги събираш. А от другото нищо няма да изкараш, само квото му е на сърце (блъф). Ама му дай възможност. Недей така рибешката да играеш.
      Също много често, като заложиш на флопа, после на тва Асо ще чекваш и после чек-кол. КК, QQ, JJ, TT... Много са комботата. Поне да имаш сет с тази линия все някога. А блъф никога няма да имаш там с тази игра. Тва е ясно...И фиши.
    • Colorific
      Colorific
      Начален
      Jeysan в ACR ли играеш
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Да в тая зала играя
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Ще поработя още над бетовете
    • Colorific
      Colorific
      Начален
      Абе питам щото гледам,че с банкова карта може да депозираш,ама не можеш после към карта да теглиш и искам да те питам кой метод за теглене е с най малко такси ,защото не ми се занимава с тея skrill,netteler като гледам кви такси взимат?
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      То таксите са ти най-малкия проблем. Главният въпрос е дали въобще ще ти изплатят нещо и ако да колко време ще чакаш. Аз не бих играл в тази зала, много силно те съветвам да си намериш друга.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от semiramiRNMD
      Аз не бих играл в тази зала, много силно те съветвам да си намериш друга.
      Аз направо ти препоръчвам Старса:f_biggrin: Досега два пъти съм теглил.Първият път имаше малък проблем, понеже не беше ясно дали картата ми има незнам си каква функция, но писах на съпорта и се оказа фалшива тревога......На другия ден парите бяха в сметката ми.Вторият път вече нямаше никакъв проблем.
      Изобщо съпорта на Старса е на ниво, поне според мен и дори на български да им пишеш отговарят до няколко часа.
    • Colorific
      Colorific
      Начален
      Еми semirami ,то не че ако старса ,или бет365 решат да не ти платят може да напаравиш нещо,кво ще пуснеш жалба в ДКХ и от там ще ти се изсмеят.Иначе да и аз съм теглил без проблем от старса ,ама като депозирам 100 евро ми ги смятат по 1'99 а като изтеглиш 100 евро ти ги смятат по 1,896 евреиите.В bwin пък имаш худ само за сесията ине можеш да събираш база данни за играчите, бет365 пък са си стари измамници и им е височък рейка.Има некви Natural8 ,ама нещо не ми вдъхват доверие тея китаийци.Party poker и 888 покер не приемат регистрации от бг, а по форумите чета ,че там има много слаби играчи,Гледам сега некви пак азиатци 188 bet и мисля да пробвам как е хавата там
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Colorific, има една зала - Ultima poker.Не е лоша.Имат хубави бонуси, или поне имаха.Сега не знам.Но нищо не ти струва да погледнеш.Те са сравнително отскоро на пазара.Аз поиграх известно време там с един ''no deposit bonus''.За мен не е подходяща залата, понеже там кеша започва от НЛ10.Турнирите им са гола вода, но имат и фрийроли някакви с малко играчи - нищо общо със Старса:f_biggrin:
      Иначе софтуера им за игра е много подобен на тоя на Старса - явно са копирали....
      Няма проблем с регистрацията, макар че процедурата им за верификация на акаунта ми се видя малко странна : Трябва да изпратиш снимка на личната си карта, като си я държиш до лицето.Един вид селфи си правиш с личната карта и им го пращаш:D Иначе са бързи - цялата процедура приключи за не повече от 30 минути.

Тия ''188'' големи майтапчии.Реклама на техните Spin&Go :

Голям фън ще пада на тия спинове.Гаранция!:f_tongue:
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Не става изобщо въпрос да се оплакваш на ДКХ. Аз не искам да кажа да играеш непременно в лицензирана зала, играй и в друга, но не с толкова голям риск. Срещу онези има супер много оплаквания, във всеки момент могат да спрат изцяло плащанията. Така беше едно време и с кейк покер. Много хора изгърмяха със сериозни суми. Аз се усетих навреме, но въпреки това и аз щях да изгоря с към 1,5К, ако не се беше намесил Алпина. Може всичко да говорим за него сега, но аз не забравям какво е направил, ако не беше той, бях изгърмял. А шансът старс или буин да не ти изплатят е равен на нула, при това не защото са лицензирани, а защото са много големи и печеливши компании. Дори и да фалират пак ще ти изплати някой друг, както стана с фултилт.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Абе най - добре си избери зала, която си е официална и лицензирана за БГ.Ако не е ок залата, може да не ти дадат и началния бонус.Трябва внимателно да се чете на сайта на съответната зала какво що, за да не съжаляваш после:f_cry:
      Тия 188bet са ОК.Ето:

Има и инфо за бонусите :

Това не го разбрах много.И преводача нещо не го превежда като хората.Семирами помогни малко с тоя английски:f_biggrin: ...., да не стане като оня път там с ''двойните коремници''.:D
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Освен, че не допуска играчи от определени страни да играят, хххх.бет също така и ограничава играчи от някои страни да се възползват от техните бонуси и оферти. Бонусът бетни 10, вземи 30 е валиден само за жители на Обединенто кралство и Ирландия. Не се предлагат никакви бонуси за спортни залагания за останалата част на Европа, но се предлага 28% депоизит бонус за азиатските региони, изчистване х15 до максимум.... не се чете натам,
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Ъхъ, ми значи загубена работа.....